ADATA AI920: Pierwszy pendrive w kolorze Jet Black

ADATA AI920: Pierwszy pendrive w kolorze Jet Black

Opublikowany

Firma ADATA wprowadza do sprzedaży nową wersję hybrydowego pendrive’a AI920 w kolorze Jet Black. Miniaturowa pamięć tworzy idealny zestaw z iPhone 7 w tym samym odcieniu.

ADATA rozszerzyła portfolio akcesoriów z certyfikatem MFi dla urządzeń Apple, aby jeszcze bardziej dopasować je do oferowanych wersji kolorystycznych iPhone’a 7. Do sprzedawanych obecnie kolorów Gold i Rose Gold dołączył błyszczący Jet Black. Eleganckie czarne wykończenie zostało uzupełnione o złote akcenty.
Do wykonania AI920 w wersji Jet Black wykorzystano farbę odporną na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Zastosowana powłoka ma trwałość na zarysowania na poziomie 2H. Pendrive ma metalową obudowę i został wykonany w technologii COB (Chip-On-Board), dlatego mimo braku zatyczki, oferuje pełną odporność na wodę oraz kurz.
ADATA AI920_1.jpgADATA AI920_3.jpgADATA AI920_2.jpgADATA AI920_4.jpgADATA AI920_5.jpg
AI920 to miniaturowa pamięć flash ze złączami Lightning oraz USB 3.1. W odróżnieniu od innych produktów tego typu, umożliwia dwukierunkowe kopiowanie danych, a także łatwe wykonywanie kopii zapasowych. Pendrive jest w pełni kompatybilny z systemem iOS. Posiada certyfikat Apple MFi, gwarantujący pełną zgodność z urządzeniami tego producenta.
Zastosowanie złącza USB 3.1 umożliwia kopiowanie plików z prędkością do 150 MB/s (oraz do 30 MB/s przez port Lightning). Specjalnie zaprojektowana wtyczka jest nieco dłuższa od standardowej, dlatego akcesorium bezproblemowo podłączymy do tabletu lub smartfona w etui.
Działanie urządzenia dodatkowo wspiera dedykowana aplikacja i-Memory. Umożliwia zapisywanie wykonanych zdjęć i nagrań bezpośrednio na pamięci flash. I-Memory zostało również zoptymalizowane do obsługi Airpods, tak aby dostarczać dźwięk w bezstratnej jakości. Akcesorium obsługuje ponad 40 najpopularniejszych formatów plików, w tym materiały wideo w rozdzielczości 4K.
Pendrive waży tylko 3,6 g, a jego wymiary to: 37,8 x 16,9 x 6,9 mm. Występuje w trzech wersjach pojemnościowych: 32 GB, 64 GB oraz 128 GB. Nowa wersja kolorystyczna wkrótce trafi do sprzedaży i będzie objęta dwuletnią gwarancją producenta.
Więcej informacji o AI920:
http://pl.adata.com/pl/ufd/feature/420  

O marce ADATA

ADATA™ Technology to jeden z największych na świecie producentów modułów DRAM, przenośnych pamięci masowych oraz kart microSD i SD. Firma została założona w 2001 roku. Od samego początku rozwija się w oparciu o filozofię tworzenia innowacyjnych oraz wyjątkowych produktów. Ten prosty przepis, realizowany przez ponad dekadę, pozwolił stopniowo rozszerzać ofertę marki ADATA i zdobyć zaufanie milionów klientów na całym świecie. ADATA kieruje się hasłem – Love, Life, Dreams.

Więcej informacji: www.adata.com
ADATA Polska na FB: www.facebook.com/ADATAPolska

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ADATA AI920 Pierwszy pendrive w kolorze Jet Black - inf. prasowa ADATA.pdf

pdf | 308 KB

Pobierz
ADATA AI920 Pierwszy pendrive w kolorze Jet Black - inf. prasowa ADATA.doc

doc | 147 KB

Pobierz
ADATA AI920_6.jpg

grafika | 3 MB

Pobierz
ADATA AI920_8.jpg

grafika | 1,26 MB

Pobierz
ADATA AI920_7.jpg

grafika | 2,07 MB

Pobierz
ADATA AI920_5.jpg

grafika | 42,3 KB

Pobierz
ADATA AI920_4.jpg

grafika | 32,9 KB

Pobierz
ADATA AI920_3.jpg

grafika | 27,8 KB

Pobierz
ADATA AI920_2.jpg

grafika | 29,5 KB

Pobierz
ADATA AI920_1.jpg

grafika | 35,2 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.