Nowe, smukłe komputery typu all-in-one serii Acer Aspire nadadzą stylu współczesnym domom

Nowe, smukłe komputery typu all-in-one serii Acer Aspire nadadzą stylu współczesnym domom

Opublikowany

Acer Aspire U27 to pierwszy komputer typu all-in-one z pasywnym systemem chłodzenia Acer LiquidLoop™ zapewniającym cichą pracę

NOWY JORK (27 kwietnia 2017) Acer ogłosił wprowadzenie na rynek dwóch smukłych komputerów typu all-in-one; 27-calowego Aspire U27 i 23,8-calowego Aspire Z24. Dzięki procesorom 7th Gen Intel Core i opcjonalnej pamięci Intel Optane™ Memory, oba urządzenia zapewniają szybkość działania i dużą moc obliczeniową. 
Zdobywca nagrody 2017 iF Design Award, Aspire U27, posiada smukłą obudowę, o grubości zaledwie 12 mm, wspartą na eleganckiej, metalowej podstawie w kształcie litery V. Dzięki ekranowi Full HD (1920 x 1080) o przekątnej 27 cali oraz specjalnemu subwooferowi podbijającemu niskie tony, urządzenie to zapewnia rozrywkę pełną wrażeń.
Aspire U27 wyposażony jest w opracowany przez firmę Acer pasywny system chłodzenia LiquidLoop™, który umożliwia cichą pracę. Wykorzystuje on mechanizm odparowywania i kondesacji cieczy do przenoszenia i rozpraszania ciepła, dzięki czemu urządzenie oszczędza energię i charakteryzuje się dłuższą żywotnością dzięki eliminacji osadzania kurzu.  
Dzięki systemowi rozpoznawania twarzy Windows Hello każdy członek rodziny loguje się na swoje konto szybciej i bezpieczniej. Certyfikat Skype for Business zapewnia wyrazisty dźwięk bez zacięć podczas wideokonferencji.
Aspire U 27_03.jpgAspire U 27_04.jpgAspire U 27_05.jpgAspire U 27_02.jpgAspire U 27_01.jpg
Aspire Z24 jest niezwykle smukły – ma zaledwie 11 mm grubości. Dzięki odpowiednio ukształtowanej tylnej obudowie będzie się dobrze prezentował w każdym wnętrzu. Komputer jest dostępny z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® 940MX, zapewniającą dodatkową moc obliczeniową. Dostępny jest również napęd na dyski optyczne.
Aspire Z 24_02.jpgAspire Z 24_04.jpgAspire Z 24_05.jpgAspire Z 24_03.jpgAspire Z 24_01.jpgAspire U 27_03.jpg
Aspire U27 i Aspire Z24 wyposażone są w technologię korekty barw i regulacji kontrastu Acer ExaColor™ zapewniającą żywy i wyrazisty obraz. Ponadto, Aspire U27 i Aspire Z24 posiadają technologię BlueLightShield™ firmy Acer, która redukuje emisję światła niebieskiego, i wraz z technologią Acer Flickerless™, pomaga ograniczyć zmęczenie wzroku. System Dolby® Audio™ Premium zapewnia wysokiej jakości dźwięk.
Elegancki, skórzany uchwyt do kabli pomaga utrzymać porządek w miejscu pracy, natomiast ekran odchylany w zakresie od -5 do 25 stopni pozwala dostosować kąt patrzenia i zwiększa komfort użytkownika podczas przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i prowadzenia rozmów wideo.

Ceny i dostępność

Aspire serii U27 będzie dostępny w Polsce w maju 2017 r. Cena zostanie opublikowana, gdy urządzenie trafi do sklepów.
Aspire serii Z24 będzie dostępny w Polsce w maju 2017 r. Cena zostanie opublikowana, gdy urządzenie trafi do sklepów.

Więcej informacji na temat dostępności, specyfikacji i cenach produktu na wybranych rynkach można uzyskać kontaktując się z najbliższym przedstawicielem Acer przez stronę www.acer.com.
Aspire U27 i Aspire Z24 zostały zaprezentowane dziś na dorocznej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku, gdzie firma ogłosiła wprowadzenie na rynek szeregu nowych urządzeń i rozwiązań przeznaczonych dla graczy, twórców, rodzin, studentów i przedsiębiorców. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.acer.com/nextatacer

O firmie Acer

Firma Acer została założona w 1976 roku. Działa na rynku sprzętu elektronicznego, oprogramowania i usług, skupiając się na badaniach, tworzeniu, promowaniu, sprzedaży i wspieraniu innowacyjnych produktów mających wzbogacać życie codzienne. Oferta produktowa Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety, smartfony i urządzenia ubieralne. Firma tworzy również rozwiązania chmurowe dla Internetu Rzeczy. W 2016 firma Acer świętuje swoje 40-lecie, pozostając wciąż jedną z 5 czołowych firm na świecie.  Zatrudnia 7000 pracowników i jest obecna w ponad 160 krajach. Odwiedź www.acer.com by dowiedzieć się więcej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Aspire U 27_03.jpg

grafika | 3,83 MB

Pobierz
Aspire U 27_04.jpg

grafika | 3,19 MB

Pobierz
Aspire U 27_02.jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
Aspire U 27_05.jpg

grafika | 2,11 MB

Pobierz
Acer Aspire AiO.pdf

pdf | 191 KB

Pobierz
Aspire U 27_01.jpg

grafika | 2,26 MB

Pobierz
Acer Aspire AiO.docx

docx | 53,4 KB

Pobierz
Aspire Z 24_04.jpg

grafika | 2,81 MB

Pobierz
Aspire Z 24_02.jpg

grafika | 2,96 MB

Pobierz
Aspire Z 24_03.jpg

grafika | 2,57 MB

Pobierz
Aspire Z 24_05.jpg

grafika | 2,16 MB

Pobierz
Aspire Z 24_01.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Acer prezentuje nowe ultrasmukłe monitory z serii SA

temu

Do polskiej dystrybucji trafiły najnowsze monitory Acer SA. Wśród dostępnych modeli znajdują się urządzenia o przekątnej 21,5, 23,8 oraz 27 cali.  Na tle konkurencyjnych urządzeń wyróżniają się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, które zaczynają się od 399 zł.
Acer stawia na laptopy z procesorami Intel Core 8. generacji i dodaje wyjątkowy pakiet

temu

Acer zachęca do zakupu laptopów z Intel Core 8. generacji dodając do nich pakiet Microsoft Office 365 Personal, kod Acer Care Plus na przedłużenie gwarancji urządzenia do 3 lat, klucz aktywacyjny do programu Antywirus G Data oraz starter kit z bezprzewodową myszką i torbą Acer.
Odświeżone notebooki Aspire 7, Aspire 5 i Aspire 3 oraz nowy All-In-One

temu

Komputer Aspire Z 24 jest oparty na najnowszych procesorach 8. generacji Intel Core i7+, obsługujących do 32 GB pamięci Intel Optane i został wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce MX150. Nowy notebook Aspire 7 waży mniej niż 1,5 kg, a za jego wydajność odpowiada procesor Intel Core i7-8705G lub procesor i5-8305G z grafiką Radeon RX Vega  M GL. Ponadto zaprezentowano nowe modele Aspire 5 i Aspire 3.
Acer rozbudowuje portfolio gamingowe Predator i Nitro. Nadchodzą nowe monitory i akcesoria

temu

W Berlinie przedstawiono całą gamę nowości, wśród których znalazły się nowe monitory do gier komputerowych, nowoczesny fotel dla graczy oraz kompletny zestaw akcesoriów gamingowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.