Nowe, smukłe komputery typu all-in-one serii Acer Aspire nadadzą stylu współczesnym domom

Nowe, smukłe komputery typu all-in-one serii Acer Aspire nadadzą stylu współczesnym domom

Opublikowany

Acer Aspire U27 to pierwszy komputer typu all-in-one z pasywnym systemem chłodzenia Acer LiquidLoop™ zapewniającym cichą pracę

NOWY JORK (27 kwietnia 2017) Acer ogłosił wprowadzenie na rynek dwóch smukłych komputerów typu all-in-one; 27-calowego Aspire U27 i 23,8-calowego Aspire Z24. Dzięki procesorom 7th Gen Intel Core i opcjonalnej pamięci Intel Optane™ Memory, oba urządzenia zapewniają szybkość działania i dużą moc obliczeniową. 
Zdobywca nagrody 2017 iF Design Award, Aspire U27, posiada smukłą obudowę, o grubości zaledwie 12 mm, wspartą na eleganckiej, metalowej podstawie w kształcie litery V. Dzięki ekranowi Full HD (1920 x 1080) o przekątnej 27 cali oraz specjalnemu subwooferowi podbijającemu niskie tony, urządzenie to zapewnia rozrywkę pełną wrażeń.
Aspire U27 wyposażony jest w opracowany przez firmę Acer pasywny system chłodzenia LiquidLoop™, który umożliwia cichą pracę. Wykorzystuje on mechanizm odparowywania i kondesacji cieczy do przenoszenia i rozpraszania ciepła, dzięki czemu urządzenie oszczędza energię i charakteryzuje się dłuższą żywotnością dzięki eliminacji osadzania kurzu.  
Dzięki systemowi rozpoznawania twarzy Windows Hello każdy członek rodziny loguje się na swoje konto szybciej i bezpieczniej. Certyfikat Skype for Business zapewnia wyrazisty dźwięk bez zacięć podczas wideokonferencji.
Aspire U 27_03.jpgAspire U 27_04.jpgAspire U 27_05.jpgAspire U 27_02.jpgAspire U 27_01.jpg
Aspire Z24 jest niezwykle smukły – ma zaledwie 11 mm grubości. Dzięki odpowiednio ukształtowanej tylnej obudowie będzie się dobrze prezentował w każdym wnętrzu. Komputer jest dostępny z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® 940MX, zapewniającą dodatkową moc obliczeniową. Dostępny jest również napęd na dyski optyczne.
Aspire Z 24_02.jpgAspire Z 24_04.jpgAspire Z 24_05.jpgAspire Z 24_03.jpgAspire Z 24_01.jpgAspire U 27_03.jpg
Aspire U27 i Aspire Z24 wyposażone są w technologię korekty barw i regulacji kontrastu Acer ExaColor™ zapewniającą żywy i wyrazisty obraz. Ponadto, Aspire U27 i Aspire Z24 posiadają technologię BlueLightShield™ firmy Acer, która redukuje emisję światła niebieskiego, i wraz z technologią Acer Flickerless™, pomaga ograniczyć zmęczenie wzroku. System Dolby® Audio™ Premium zapewnia wysokiej jakości dźwięk.
Elegancki, skórzany uchwyt do kabli pomaga utrzymać porządek w miejscu pracy, natomiast ekran odchylany w zakresie od -5 do 25 stopni pozwala dostosować kąt patrzenia i zwiększa komfort użytkownika podczas przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i prowadzenia rozmów wideo.

Ceny i dostępność

Aspire serii U27 będzie dostępny w Polsce w maju 2017 r. Cena zostanie opublikowana, gdy urządzenie trafi do sklepów.
Aspire serii Z24 będzie dostępny w Polsce w maju 2017 r. Cena zostanie opublikowana, gdy urządzenie trafi do sklepów.

Więcej informacji na temat dostępności, specyfikacji i cenach produktu na wybranych rynkach można uzyskać kontaktując się z najbliższym przedstawicielem Acer przez stronę www.acer.com.
Aspire U27 i Aspire Z24 zostały zaprezentowane dziś na dorocznej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku, gdzie firma ogłosiła wprowadzenie na rynek szeregu nowych urządzeń i rozwiązań przeznaczonych dla graczy, twórców, rodzin, studentów i przedsiębiorców. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.acer.com/nextatacer

O firmie Acer

Firma Acer została założona w 1976 roku. Działa na rynku sprzętu elektronicznego, oprogramowania i usług, skupiając się na badaniach, tworzeniu, promowaniu, sprzedaży i wspieraniu innowacyjnych produktów mających wzbogacać życie codzienne. Oferta produktowa Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety, smartfony i urządzenia ubieralne. Firma tworzy również rozwiązania chmurowe dla Internetu Rzeczy. W 2016 firma Acer świętuje swoje 40-lecie, pozostając wciąż jedną z 5 czołowych firm na świecie.  Zatrudnia 7000 pracowników i jest obecna w ponad 160 krajach. Odwiedź www.acer.com by dowiedzieć się więcej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Aspire U 27_03.jpg

grafika | 3,83 MB

Pobierz
Aspire U 27_04.jpg

grafika | 3,19 MB

Pobierz
Aspire U 27_02.jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
Aspire U 27_05.jpg

grafika | 2,11 MB

Pobierz
Acer Aspire AiO.pdf

pdf | 191 KB

Pobierz
Aspire U 27_01.jpg

grafika | 2,26 MB

Pobierz
Acer Aspire AiO.docx

docx | 53,4 KB

Pobierz
Aspire Z 24_04.jpg

grafika | 2,81 MB

Pobierz
Aspire Z 24_02.jpg

grafika | 2,96 MB

Pobierz
Aspire Z 24_03.jpg

grafika | 2,57 MB

Pobierz
Aspire Z 24_05.jpg

grafika | 2,16 MB

Pobierz
Aspire Z 24_01.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

temu

Acer oficjalnie przedłuża gwarancję urządzeń biznesowych serii TravelMate. Nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

temu

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.
Startuje program „Acer Innovative School”. To koncepcja poprawy jakości edukacji

temu

Technologie zastosowane w Chromebookach i tabletach mają posłużyć do stworzenia wyjątkowych i przyjaznych środowisk nauczania. Program to połączenie możliwości sprzętowych, oprogramowania i innowacyjnych technologii. Na początek do udziału w projekcie zaproszono 15 szkół z 10 różnych krajów.
Nadszedł czas potęgi. Predator Helios 500 z procesorem Intel Core i9+ i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070

temu

Acer zaprezentował dziś dwa nowe laptopy do gier serii Predator Helios. Premiera miała miejsce w czasie  globalnej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku. W portfolio marki znalazł się  Predator Helios 500, wyposażony w procesory Intel® Core ™ i9+ 8. generacji oraz Predator Helios 300 - Special Edition, który zawiera ulepszone specyfikacje w stosunku do poprzednika i charakterystyczną białą obudowę. Oba modele są zgodne z VR-Ready oraz oferują bardzo wydajne chłodzenie.