Nowe, smukłe komputery typu all-in-one serii Acer Aspire nadadzą stylu współczesnym domom

Nowe, smukłe komputery typu all-in-one serii Acer Aspire nadadzą stylu współczesnym domom

Opublikowany

Acer Aspire U27 to pierwszy komputer typu all-in-one z pasywnym systemem chłodzenia Acer LiquidLoop™ zapewniającym cichą pracę

NOWY JORK (27 kwietnia 2017) Acer ogłosił wprowadzenie na rynek dwóch smukłych komputerów typu all-in-one; 27-calowego Aspire U27 i 23,8-calowego Aspire Z24. Dzięki procesorom 7th Gen Intel Core i opcjonalnej pamięci Intel Optane™ Memory, oba urządzenia zapewniają szybkość działania i dużą moc obliczeniową. 
Zdobywca nagrody 2017 iF Design Award, Aspire U27, posiada smukłą obudowę, o grubości zaledwie 12 mm, wspartą na eleganckiej, metalowej podstawie w kształcie litery V. Dzięki ekranowi Full HD (1920 x 1080) o przekątnej 27 cali oraz specjalnemu subwooferowi podbijającemu niskie tony, urządzenie to zapewnia rozrywkę pełną wrażeń.
Aspire U27 wyposażony jest w opracowany przez firmę Acer pasywny system chłodzenia LiquidLoop™, który umożliwia cichą pracę. Wykorzystuje on mechanizm odparowywania i kondesacji cieczy do przenoszenia i rozpraszania ciepła, dzięki czemu urządzenie oszczędza energię i charakteryzuje się dłuższą żywotnością dzięki eliminacji osadzania kurzu.  
Dzięki systemowi rozpoznawania twarzy Windows Hello każdy członek rodziny loguje się na swoje konto szybciej i bezpieczniej. Certyfikat Skype for Business zapewnia wyrazisty dźwięk bez zacięć podczas wideokonferencji.
Aspire U 27_03.jpgAspire U 27_04.jpgAspire U 27_05.jpgAspire U 27_02.jpgAspire U 27_01.jpg
Aspire Z24 jest niezwykle smukły – ma zaledwie 11 mm grubości. Dzięki odpowiednio ukształtowanej tylnej obudowie będzie się dobrze prezentował w każdym wnętrzu. Komputer jest dostępny z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® 940MX, zapewniającą dodatkową moc obliczeniową. Dostępny jest również napęd na dyski optyczne.
Aspire Z 24_02.jpgAspire Z 24_04.jpgAspire Z 24_05.jpgAspire Z 24_03.jpgAspire Z 24_01.jpgAspire U 27_03.jpg
Aspire U27 i Aspire Z24 wyposażone są w technologię korekty barw i regulacji kontrastu Acer ExaColor™ zapewniającą żywy i wyrazisty obraz. Ponadto, Aspire U27 i Aspire Z24 posiadają technologię BlueLightShield™ firmy Acer, która redukuje emisję światła niebieskiego, i wraz z technologią Acer Flickerless™, pomaga ograniczyć zmęczenie wzroku. System Dolby® Audio™ Premium zapewnia wysokiej jakości dźwięk.
Elegancki, skórzany uchwyt do kabli pomaga utrzymać porządek w miejscu pracy, natomiast ekran odchylany w zakresie od -5 do 25 stopni pozwala dostosować kąt patrzenia i zwiększa komfort użytkownika podczas przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i prowadzenia rozmów wideo.

Ceny i dostępność

Aspire serii U27 będzie dostępny w Polsce w maju 2017 r. Cena zostanie opublikowana, gdy urządzenie trafi do sklepów.
Aspire serii Z24 będzie dostępny w Polsce w maju 2017 r. Cena zostanie opublikowana, gdy urządzenie trafi do sklepów.

Więcej informacji na temat dostępności, specyfikacji i cenach produktu na wybranych rynkach można uzyskać kontaktując się z najbliższym przedstawicielem Acer przez stronę www.acer.com.
Aspire U27 i Aspire Z24 zostały zaprezentowane dziś na dorocznej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku, gdzie firma ogłosiła wprowadzenie na rynek szeregu nowych urządzeń i rozwiązań przeznaczonych dla graczy, twórców, rodzin, studentów i przedsiębiorców. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.acer.com/nextatacer

O firmie Acer

Firma Acer została założona w 1976 roku. Działa na rynku sprzętu elektronicznego, oprogramowania i usług, skupiając się na badaniach, tworzeniu, promowaniu, sprzedaży i wspieraniu innowacyjnych produktów mających wzbogacać życie codzienne. Oferta produktowa Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety, smartfony i urządzenia ubieralne. Firma tworzy również rozwiązania chmurowe dla Internetu Rzeczy. W 2016 firma Acer świętuje swoje 40-lecie, pozostając wciąż jedną z 5 czołowych firm na świecie.  Zatrudnia 7000 pracowników i jest obecna w ponad 160 krajach. Odwiedź www.acer.com by dowiedzieć się więcej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Aspire U 27_03.jpg

grafika | 3,83 MB

Pobierz
Aspire U 27_04.jpg

grafika | 3,19 MB

Pobierz
Aspire U 27_02.jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
Aspire U 27_05.jpg

grafika | 2,11 MB

Pobierz
Acer Aspire AiO.pdf

pdf | 191 KB

Pobierz
Aspire U 27_01.jpg

grafika | 2,26 MB

Pobierz
Acer Aspire AiO.docx

docx | 53,4 KB

Pobierz
Aspire Z 24_04.jpg

grafika | 2,81 MB

Pobierz
Aspire Z 24_02.jpg

grafika | 2,96 MB

Pobierz
Aspire Z 24_03.jpg

grafika | 2,57 MB

Pobierz
Aspire Z 24_05.jpg

grafika | 2,16 MB

Pobierz
Aspire Z 24_01.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czy polskie firmy są zaangażowane społecznie? Najnowszy raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu

temu

W najnowszym Raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” znalazło się 1190 dobrych praktyk biznesu z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. To ponad 300 praktyk więcej niż w ubiegłorocznym raporcie i kolejny rekord w 16-letniej historii publikacji. Społeczna odpowiedzialność biznesu rozwija się w Polsce co najmniej od kilkunastu lat. Stoi za tym nie tylko moda, ale także oddolna inicjatywa samych pracowników i chęć pomagania innym.
HOMTOM HT50 – najtańszy smartfon z baterią o pojemności 5500 mAh

temu

Autoryzowany dystrybutor marki HOMTOM w Polsce, CK MEDIATOR, wprowadził do sprzedaży nowy smartfon HOMTOM HT50. Urządzenie łączy w sobie pojemną baterię o pojemności 5500 mAh, ekran IPS, wydajne podzespoły, a także atrakcyjną cenę. HOMTOM HT50 pochodzący z polskiej dystrybucji jest objęty dodatkowo 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju wraz z pełnym wsparciem posprzedażowym.
Acer esitles üritusel IFA 2017 kahte uut projektorit: VL7860 kodukasutuseks ja P8800 suurüritustel kasutamiseks

temu

Maailma väikseim 4K UHD laserprojektor[i] Acer VL7860 võimaldab kasutajatel eri keskkondades projitseerida laserkvaliteetseid kujutisi. [i] Põhineb Aceri ettevõttesisesel uuringul turul saadaolevate konkureerivate 4K UHD laserprojektorite kohta seisuga 24. august 2017.
Acer toob turule uue üliõhukese sülearvuti, tahvelarvuti ja eraldatava ekraaniga arvuti: Swift 5, Spin 5 ja Switch 7 Black Edition

temu

Need õhukesed ja stiilsed uudistooted viivad funktsionaalsuse ja mobiilsuse uuele tasemele.

Acer rozszerza swoją linię notebooków dla graczy o model Predator Helios 300

Nowa linia oferuje ogromną wydajność w umiarkowanej cenie, dzięki czemu notebooki przeznaczone dla graczy stają się bardziej dostępne