Acer rozszerza linię produktów 2 w 1 o ciche i wydajne modele

Acer rozszerza linię produktów 2 w 1 o ciche i wydajne modele

Opublikowany

Design urządzeń umożliwia użytkownikom płynne przechodzenie z pracy w trybie notebooka w tryb tabletu i na odwrót 

NOWY JORK (27 kwietnia 2017 r.) Acer powiększył swoją linię notebooków 2 w 1 Switch o dwa nowe modele – Switch 5 i Switch 3. Oba urządzenia wyposażono w Windows 10, charakteryzują się wszechstronnym, w pełni mobilnym designem i są przeznaczone do pracy, nauki i zabawy.
Na ekranie dotykowym obu nowych notebooków 2 w 1 z serii Switch można szkicować, notować, lub opisywać dokumenty czy zdjęcia z wykorzystaniem Windows Ink oraz Acer Active Pen.
Acer Switch 5 opiera się na wiodącym w branży innowacyjnym rozwiązaniom jego poprzednika, Acer Switch Alpha 12, zapewniając cichą pracę dzięki pasywnemu układowi chłodzenia Acer LiquidLoop™, oraz doskonałą wydajność dzięki procesorom Intel® Core™ i7. Na design Acer Switch 3 składają się duży ekran 12,2-cala, procesory Intel i cicha, bezwentylatorowa konstrukcja.

Bezwentylatorowy Switch 5 stworzono z myślą o wydajności, cichej pracy i niezawodności

Switch 5_02.jpgSwitch 5_05.jpgSwitch 5_04.jpgSwitch 5_01.jpgSwitch 5_03.jpg
Switch 5 to pierwsze urządzenie 2 w 1 firmy Acer dostępne z procesorami Intel® Core® i7 i i5 siódmej generacji. Czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania identyfikuje użytkowników i zapewnia szybki dostęp do ich projektów. Logując się za pomocą czytnika linii papilarnych w technologii Windows Hello użytkownicy mają pewność, że ich dane pozostaną bezpieczne.
Dzięki opatentowanej przez Acer automatycznie rozkładającej się podstawie, kąt patrzenia Switch 5 można z łatwością wyregulować jedną ręką, co zwiększa wygodę korzystania z urządzenia w każdych warunkach. Ponadto Switch 5 wykorzystuje opracowany przez Acer pasywny system chłodzenia LiquidLoop™, który utrzymuje wydajność urządzenia bez uciążliwego hałasu wentylatora, sprawiając, że idealnie sprawdza się ono podczas spotkań i w otwartych przestrzeniach biurowych. Co więcej, układ chłodzenia LiquidLoop nie wymaga otworów wentylacyjnych, które mogą obniżać niezawodność w związku z obiegiem powietrza i akumulacją kurzu.
Switch 5 posiada 12-calowy szerokokątny ekran dotykowy FHD+ z technologią IPS, imponującą rozdzielczość 2160 x 1440 oraz wsparcie karty graficznej Intel HD Graphics 620. Użytkownicy mogą cieszyć się żywymi kolorami i wyrazistymi detalami odtwarzanych filmów, które mogą oglądać wspólnie z bliskimi dzięki kątowi patrzenia 178 stopni. Technologie Acer TrueHarmony™ i Smart Amplifier zapewniają czysty dźwięk.
Switch 5 posiada elegancką i nowoczesną obudowę wykonaną z anodowanego aluminium. Faktura szczotkowanego aluminium uzupełnia design, równocześnie zwiększając komfort przenoszenia urządzenia.

Switch 3 oferuje elastyczność urządzenia 2 w 1 w przystępnej cenie

Switch 3_05.jpgSwitch 3_01.jpgSwitch 3_02.jpgSwitch 3_03.jpgSwitch 3_04.jpg
Switch 3 to połączenie wydajności i funkcji potrzebnych uczniom, rodzinom i każdemu, kto szuka uniwersalnego urządzenia w dobrej cenie. Notebook wyposażony jest w procesory Intel® Pentium® lub Celeron®, gwarantujące wysoką wydajność na co dzień oraz baterię wystarczającą nawet na 8 godzin pracy. 12,2-calowy ekran posiada szeroki, 178-stopniowy kąt patrzenia oraz rozdzielczość 1920x1200 w technologii IPS. Głośniki umieszczone z przodu wzmocnią obraz o bogaty i wyrazisty dźwięk. Elegancka metalowa pokrywa ozdobiona jest charakterystycznym, lecz subtelnym wzorem z grawerowaną krawędzią.
Acer Switch 3 jest zdobywcą Red Dot Award: Product Design 2017, jednej z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

Wszechstronna i wytrzymała konstrukcja 2 w 1 z dołączaną klawiaturą

Zarówno Acer Switch 5 jak i Acer Switch 3 posiadają dołączane klawiatury. Magnetyczne zawiasy zatrzaskują się w bezpieczny sposób i umożliwiają jej ergonomiczne ustawienie zgodnie z preferencjami użytkownika. Podświetlana klawiatura Switch 5 zwiększa wygodę korzystania z urządzenia w słabo oświetlonym otoczeniu. Posiada ona zaledwie 5,85 mm grubości, a 1,4 mm skok klawiszy zapewnia wygodę i szybkość pisania. Ponadto, klawiatura chroni ekran i ułatwia transport urządzenia. Duży wskaźnik dotykowy pozwala na wygodną i intuicyjną nawigację dzięki obsłudze gestów Windows 10.
Uniwersalna i stabilna podstawa w kształcie litery U podtrzymuje ekran, którego położenie można płynnie regulować w zakresie do 165 stopni. Konstrukcja stabilnie podtrzymuje ekran podczas korzystania z funkcji dotykowej czy pisania. Dodatkowo, Switch 5 można bez trudu regulować jedną ręką dzięki automatycznie rozkładanej podstawie. Oba systemy współpracują z Acer Active Pen, który umożliwia wierne i szczegółowe wprowadzanie danych dzięki technologii atramentu cyfrowego imitującego właściwości pióra na papierze, co jest szczególnie przydatne podczas robienia notatek, szkicowania, utrwalania pomysłów czy korzystania z Windows Ink. Acer Active Pen umożliwia naturalne ułożenie dłoni podczas pisania i posiada 1024 poziomów czułości nacisku.
Zarówno Switch 5, jak i Switch 3 posiadają przednią i tylną kamerę do prowadzenia wideokonferencji. Przednia kamera w obu urządzeniach umożliwia nagrywanie filmów w jakości 720p.

Opcjonalna stacja dokująca USB typu C ułatwia zastosowania biznesowe

Użytkownicy komercyjni mogą zakupić Acer Switch 5 wraz ze stacją dokującą Acer USB typu C przekształcającą urządzenie w stację roboczą. Ta kompaktowa stacja umożliwia szybki transfer plików wideo, audio i danych oraz pomaga utrzymać porządek w miejscu pracy dzięki bezpośredniemu podłączeniu dodatkowego monitora i innych urządzeń. Wyposażona jest w porty i złącza niezbędne dla użytkowników biznesowych: DisplayPort, HDMI, dwa USB 3.1 typu C oraz trzy USB typu A, a także wejście audio dla mikrofonu i wyjście na głośniki.

Smukły design; Doskonała łączność sieciowa

Switch 5 i Switch 3 są dostępne w wielu wariantach opcji pamięci i dysków. Switch 5 posiada dysk SSD 256GB lub PCIe 512GB oraz do 8GB pamięci LPDDR3 SDRAM[i]. Switch 3 wyposażony jest w pamięć eMMC 32GB, 64GB lub 128GB 4GB pamięci LPDDR3 SDRAM3. W obu modelach dostęp do dodatkowych plików można uzyskać dzięki złączu MicroSDXC. Oba urządzenia posiadają odwracalny port USC 3.1 typu C do szybkiego transferu danych z podłączonych peryferiów z prędkością do 5Gbps, umożliwiający również ładowanie innych urządzeń. Obie linie wyposażone są także w dodatkowy port USB 3.1 typu A i Bluetooth 4.0.
Acer Switch 5 jest smukły i lekki, mierzy zaledwie 292 x 201,8 x 12 mm. Waży tylko 1,27 kg, gdy tablet i klawiatura są połączone. Sam tablet Switch 5 ma zaledwie 9,6 mm grubości i waży tylko 0,92 kg. Acer Switch 5 mierzy 295 x 201,8 x 16,3 mm i waży 0,9 kg, gdy tablet i klawiatura są połączone. Sam tablet Switch 3 ma zaledwie 9,95 mm grubości i waży tylko 0,9 kg .

Dostępność i ceny

Acer Switch 5 będzie dostępny w regionie w Polsce we wrześniu 2017 r.
Acer Switch 3 będzie dostępny w regionie w Polsce we wrześniu 2017 r.
Dokładne specyfikacje, ceny i dostępność produktów zależą od danego regionu. Więcej informacji o dostępności, specyfikacjach i cenach produktów na wybranym rynku można uzyskać kontaktując się z najbliższym przedstawicielem Acer przez stronę www.acer.com.
Nowe Acer Switch 5 i Switch 3 zostały zaprezentowane dzisiaj podczas konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku, gdzie firma ogłosiła wprowadzenie na rynek szeregu nowych urządzeń i usług dla graczy, twórców, rodzin, uczniów i przedsiębiorców. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com/nextatacer

O Acer

Założony w roku 1976 Acer jest jedną z wiodących na świecie firm w branży ICT obecną w ponad 160 krajach. Acer spogląda w przyszłość koncentrując swoje działania na tworzeniu rozwiązań łączących sprzęt, oprogramowanie i usługi w taki sposób, by zaoferować klientom indywidualnym i biznesowym nowe możliwości. Ponad 7 000 pracowników firmy Acer prowadzi badania, opracowuje, promuje, sprzedaje i wspiera produkty i rozwiązania, takie jak technologie zorientowane na usługi, Internet Rzeczy, gry czy rzeczywistość wirtualna, by przełamywać bariery między ludźmi, a technologią. Odwiedź www.acer.com by dowiedzieć się więcej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Acer Switch 5 i Switch 3.pdf

pdf | 216 KB

Pobierz
Acer Switch 5 i Switch 3.docx

docx | 57 KB

Pobierz
Switch 3_01.jpg

grafika | 2,73 MB

Pobierz
Switch 3_03.jpg

grafika | 2,33 MB

Pobierz
Switch 3_04.jpg

grafika | 2,16 MB

Pobierz
Switch 3_05.jpg

grafika | 1,99 MB

Pobierz
Switch 3_02.jpg

grafika | 2,45 MB

Pobierz
Switch 5_03.jpg

grafika | 2,49 MB

Pobierz
Switch 5_01.jpg

grafika | 2,45 MB

Pobierz
Switch 5_02.jpg

grafika | 2,47 MB

Pobierz
Switch 5_04.jpg

grafika | 2,41 MB

Pobierz
Switch 5_05.jpg

grafika | 1,59 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
HOMTOM HT50 – najtańszy smartfon z baterią o pojemności 5500 mAh

temu

Autoryzowany dystrybutor marki HOMTOM w Polsce, CK MEDIATOR, wprowadził do sprzedaży nowy smartfon HOMTOM HT50. Urządzenie łączy w sobie pojemną baterię o pojemności 5500 mAh, ekran IPS, wydajne podzespoły, a także atrakcyjną cenę. HOMTOM HT50 pochodzący z polskiej dystrybucji jest objęty dodatkowo 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju wraz z pełnym wsparciem posprzedażowym.
Acer esitles üritusel IFA 2017 kahte uut projektorit: VL7860 kodukasutuseks ja P8800 suurüritustel kasutamiseks

temu

Maailma väikseim 4K UHD laserprojektor[i] Acer VL7860 võimaldab kasutajatel eri keskkondades projitseerida laserkvaliteetseid kujutisi. [i] Põhineb Aceri ettevõttesisesel uuringul turul saadaolevate konkureerivate 4K UHD laserprojektorite kohta seisuga 24. august 2017.
Acer toob turule uue üliõhukese sülearvuti, tahvelarvuti ja eraldatava ekraaniga arvuti: Swift 5, Spin 5 ja Switch 7 Black Edition

temu

Need õhukesed ja stiilsed uudistooted viivad funktsionaalsuse ja mobiilsuse uuele tasemele.
Saabunud on Aspire S24, Aceri uus, täielik ja seni kõige õhem lauaarvuti

temu

Toimetaja kokkuvõte Silmatorkavateks disainielementideks on üliõhuke 5,97 mm ääristeta kuvar ja šampanjakuldsed toonid, mis annavad seadmele elegantse ja luksusliku ilme. Suure jõudluse tagavad uusimad 8. põlvkonna Intel® Core™-i protsessorid ja soovi korra lisatav Intel Optane™-i mälu. Põhja all olev juhtmevaba laadimisala võimaldab laadida Qi funktsiooniga seadmeid.

Nowe monitory Acer Predator z technologią Quantum Dot zapewniają niezrównane wrażenia podczas gry

Predator X27 obsługuje NVIDIA® G-SYNC™ HDR w rozdzielczości 4K, natomiast Predator Z271UV posiada zakrzywiony panel 1800R