Nowe notebooki Acer Aspire zapewnią moc obliczeniową potrzebną na co dzień

Nowe notebooki Acer Aspire zapewnią moc obliczeniową potrzebną na co dzień

Opublikowany

NOWY JORK (27 kwietnia 2017 r.) – Podczas globalnej konferencji prasowej w Nowym Jorku, Acer zaprezentował nową linię notebooków Aspire. Wyposażona w system Windows 10 seria notebooków do codziennego użytku zaspokoi szeroki wachlarz potrzeb użytkowników, od przyjaznego rodzinom i uczniom Aspire 1 i Aspire 3, po praktyczny i uniwersalny Aspire 5, aż po najwyższej klasy Aspire 7.
Aspire 7, przeznaczony dla użytkowników poszukujących wydajności zapewnionej przez procesory Intel® Core™ i7 do 7. generacji oraz grafikę NVIDIA® GeForce® GTX 1060. Aspire 5 został zaprojektowany dla tych, którzy ciężko pracują i jeszcze więcej grają, posiada więc wydajne CPU i GPU oraz opcjonalnie matrycę Full HD. Acer Aspire 1 i 3 przygotowano do codziennych zadań, których realizację umożliwia szybka technologia bezprzewodowa 802.11ac, świetne funkcje multimedialne oraz czuły i prosty w obsłudze Precision Touchpad.

Aspire 1 – niezbędny w Epoce Chmurowej

Aspire 1_02.jpgAspire 1_04.jpgAspire 1_03.jpgAspire 1_01.jpg
Aspire 1 został zaprojektowany tak, by zadowolić użytkowników poszukujących rodzinnego komputera do udostępniania treści, surfowania w sieci lub jako dodatkowe urządzenie. Posiada roczną subskrypcję oprogramowania Office 365 Personal oraz 1 TB przestrzeni OneDrive. Dzięki technologii bezprzewodowej 802.11ac - trzykrotnie szybszej niż tradycyjna technologia bezprzewodowa – jednemu portowi USB 3.0, dwóm portom USB 2.0, złączu HDMI oraz portowi Ethernet, bez wysiłku połączysz Aspire 1 z innymi urządzeniami. 14-calowe urządzenie napędzane jest przez procesor Intel Celeron® lub Pentium® i pamięć eMMC 32 lub 64 GB, 4 GB pamięci DDR3L oraz grafikę Intel® HD. Jego bateria pozwala nawet na 9 godzin pracy. Wszystko to zamknięte jest w eleganckiej obudowie o grubości poniżej 18 mm i wadze zaledwie 1,65 kg.

Aspire 3 – Komputer na co dzień

Aspire 3_02.jpgAspire 3_04.jpgAspire 3_03.jpgAspire 3_01.jpg
Design i inspiracje stojące za Aspire 1 zostały rozwinięte i poszerzone o dodatkowe rozwiązania w Aspire 3, który zapewnia wydajność potrzebną do bardziej intensywnego korzystania z multimediów.
Aspire 3 posiada 14” matrycę HD, 15,6” matrycę HD lub 15,6” matrycę Full HD. Wśród procesorów dostępnych w Aspire 3 znajdują się procesory Intel Core, Celeron i Pentium oraz do 12 GB pamięci RAM. Notebooki te wyposażone są również w technologię Acer BlueLightShield™, która redukuje ilość emitowanego światła niebieskiego i pomaga zminimalizować zmęczenie oczu.

Aspire 5 – Maszyna wyróżniająca się z tłumu

Aspire 5_02.jpgAspire 5_03.jpgAspire 5_04.jpgAspire 5_01.jpg
Aby zaspokoić oczekiwania bardziej wymagających użytkowników, Aspire 5 przystosowany jest do aktywnego stylu życia w świecie multimediów – to niezawodna maszyna dla wszystkich, którzy tworzą i udostępniają treści. Aspire 5 to narzędzie, które posłuży nie tylko do edycji zdjęć czy publikowania treści w sieci, ale też pomoże zorganizować życie w ciągłym biegu.
Sercem Aspire 5 są procesory Intel Core 7. generacji, najnowsza grafika NVIDIA GeForce oraz nawet do 20 GB pamięci DDR4 2400 MHz. Można też wybierać spośród szerokiego wachlarza dysków: HDD do 2 TB i M.2 SSD do 256 GB.
Z całej serii Aspire 5 wyróżnia większa wydajność przy odtwarzaniu multimediów. Jego 15,6” matryce HD lub Full HD z technologią IPS zapewniają spójność kolorystyczną i szeroki kąt patrzenia. Dźwięk jest niezwykle realistyczny dzięki technologii Acer TrueHarmony, a dwa mikrofony cyfrowe z Acer Purified Voice umożliwiają korzystanie z funkcji Cortana with Voice. Ponadto, certyfikat Skype for Business potwierdza doskonałą jakość i brak zacięć podczas rozmów. Do podłączania dodatkowych peryferiów służą: port USB 3.1 typu C pierwszej generacji, port USB 3.0 umożliwiający ładowanie urządzeń przy wyłączonym notebooku, oraz dwa dodatkowe porty USB 2.0.  

Aspire 7 – Potężna maszyna dla twórców

Aspire 7_02.jpgAspire 7_03.jpgAspire 7_01.jpg
Ukoronowaniem linii jest Aspire 7, zaprojektowany dla przedstawicieli branż kreatywnych, takich jak projektanci oraz dla wszystkich tych, którzy potrzebują mocy i wydajności odpowiadającej ich ambicjom zawodowym.
Wewnątrz eleganckiej obudowy Aspire 7 kryje się potężny procesor Intel Core o standardowym napięciu oraz karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060. Aby użytkownicy mogli w pełni wykorzystać ten potencjał, Aspire 7 wyposażony jest w pamięć DDR4 2400 MHz do 32 GB oraz pojemne dyski (HDD do 2 TB i M.2 SSD do 512 GB). Aspire 7 posiada również kamerę HD z HDR oraz Dolby® Audio™ Premium zapewniające doskonałą jakość dźwięku.
Szybka łączność sieciowa możliwa jest dzięki bezprzewodowej technologii 2x2 MIMO 802.11ac oraz Gigabit Ethernet. Uzupełnienie stanowi taki sam zestaw portów jak w Aspire 5 oraz możliwość ładowania urządzeń zewnętrznych przy wyłączonym notebooku. Wszystko to opakowane w aluminiową obudowę o stylizowanej fakturze. Aspire 7 występuje z matrycą 15 lub 16 cali.

Cena i dostępność

Aspire 3 będzie dostępny w Polsce w czerwcu w cenach zaczynających się od 1599 PLN.
Aspire 5 będzie dostępny w Polsce w drugiej połowie czerwca w cenach zaczynających się od 2099 PLN.
Aspire 7 będzie dostępny w Polsce w lipcu w cenach zaczynających się od 4099 PLN.

Więcej informacji o dostępności, specyfikacjach i cenach produktów na wybranym rynku można uzyskać kontaktując się z najbliższym przedstawicielem Acer przez stronę www.acer.com. Nowa linia notebooków Acer Aspire została zaprezentowana dzisiaj podczas konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku, gdzie firma ogłosiła wprowadzenie na rynek szeregu nowych urządzeń i usług dla graczy, twórców, rodzin, uczniów i przedsiębiorców. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com/nextatacer

O firmie Acer

Firma Acer została założona w 1976 roku. Działa na rynku sprzętu elektronicznego, oprogramowania i usług, skupiając się na badaniach, tworzeniu, promowaniu, sprzedaży i wspieraniu innowacyjnych produktów mających wzbogacać życie codzienne. Oferta produktowa Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety, smartfony i urządzenia ubieralne. Firma tworzy również rozwiązania chmurowe dla internetu rzeczy. W 2016 firma Acer świętuje swoje 40-lecie, pozostając wciąż jedną z 5 czołowych firm na świecie.  Zatrudnia 7000 pracowników i jest obecna w ponad 160 krajach. Odwiedź www.acer.com by dowiedzieć się więcej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Aspire 1_04.jpg

grafika | 2,99 MB

Pobierz
Aspire 1_02.jpg

grafika | 3 MB

Pobierz
Aspire 3_02.jpg

grafika | 2,99 MB

Pobierz
Aspire 5_02.jpg

grafika | 3,06 MB

Pobierz
Aspire 3_04.jpg

grafika | 2,29 MB

Pobierz
Aspire 1_01.jpg

grafika | 2 MB

Pobierz
Aspire 1_03.jpg

grafika | 2 MB

Pobierz
Aspire 3_03.jpg

grafika | 2,09 MB

Pobierz
Aspire 7_02.jpg

grafika | 2,96 MB

Pobierz
Aspire 5_04.jpg

grafika | 2,17 MB

Pobierz
Aspire 5_01.jpg

grafika | 2,18 MB

Pobierz
Aspire 5_03.jpg

grafika | 2,02 MB

Pobierz
Aspire 3_01.jpg

grafika | 1,75 MB

Pobierz
Aspire 7_03.jpg

grafika | 2,53 MB

Pobierz
Aspire 7_05.jpg

grafika | 2,3 MB

Pobierz
Aspire 7_01.jpg

grafika | 2,14 MB

Pobierz
Aspire 7_06.jpg

grafika | 2,02 MB

Pobierz
Aspire 7_04.jpg

grafika | 1,82 MB

Pobierz
Seria Acer Aspire 2017.pdf

pdf | 200 KB

Pobierz
Seria Acer Aspire 2017.docx

docx | 56,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

temu

Acer oficjalnie przedłuża gwarancję urządzeń biznesowych serii TravelMate. Nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

temu

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.
Startuje program „Acer Innovative School”. To koncepcja poprawy jakości edukacji

temu

Technologie zastosowane w Chromebookach i tabletach mają posłużyć do stworzenia wyjątkowych i przyjaznych środowisk nauczania. Program to połączenie możliwości sprzętowych, oprogramowania i innowacyjnych technologii. Na początek do udziału w projekcie zaproszono 15 szkół z 10 różnych krajów.
Nadszedł czas potęgi. Predator Helios 500 z procesorem Intel Core i9+ i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070

temu

Acer zaprezentował dziś dwa nowe laptopy do gier serii Predator Helios. Premiera miała miejsce w czasie  globalnej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku. W portfolio marki znalazł się  Predator Helios 500, wyposażony w procesory Intel® Core ™ i9+ 8. generacji oraz Predator Helios 300 - Special Edition, który zawiera ulepszone specyfikacje w stosunku do poprzednika i charakterystyczną białą obudowę. Oba modele są zgodne z VR-Ready oraz oferują bardzo wydajne chłodzenie.