Nowości od ADATA na Computex 2017

Nowości od ADATA na Computex 2017

Opublikowany

Najwydajniejsze nośniki SSD z interfejsem PCIe oraz układami 3D NAND, nowe produkty z gamingowej serii XPG i powerbanki z wodoodpornymi obudowami – oto niektóre z nowości, które pojawią się na stoisku marki ADATA.

Tegorocznym motywem przewodnim jest połączenie zaawansowanej technologii, innowacji oraz oryginalnego wzornictwa. Dlatego ADATA agresywnie rozwija serię produktów XPG i dodatkowo rozszerza ją o nowe akcesoria dla graczy. Wszystkie nowości zostaną zaprezentowane w dniach 30 maja – 3 czerwca, podczas tegorocznych targów Computex w Tajpej.
Nowa generacja dysków SSD PCIe 3x4 z NVMe 
ADATA pokaże pełne portfolio nośników NVMe PCIe oraz dysków do zastosowań przemysłowych. Na stoisku będzie można sprawdzić wydajność najnowszych modeli ze złączem M.2 PCIe, wyposażonych w kontrolery Silicon Motion i Marvell oraz kości pamięci 3D NAND, oferujących pojemność nawet 4 TB i osiągających prędkość 2800/1500 MB/s podczas odczytu i zapisu danych.  
Rozszerzenie linii XPG o nowe produkty
Podczas tegorocznych targów ADATA pokaże również nowe produkty z serii XPG. Będą to m.in. słuchawki dokanałowe z obsługą dźwięku przestrzennego, przeznaczone do gier mobilnych czy też nauszny model z zewnętrznym modułem sterowania, dedykowany do komputerów PC i konsol. Wśród nowości pojawią się też klawiatury, myszki podkładki oraz wydajne nośniki danych i pamięci RAM.
Debiut w kategorii urządzeń AI
Robot ADATA to urządzenie wykorzystujące do działania moc chmury obliczeniowej. Ma być przeznaczone do sterowania różnymi elementami inteligentnego domu i oferować możliwość prowadzenia głosowych interakcji z użytkownikiem. ADATA planuje wprowadzić do swojej oferty więcej inteligentnych urządzeń oraz rozwijać kategorię produktów IoT.
Nowe karty pamięci zgodne ze standardami A2 i V90
ADATA, czyli jeden z trzech głównych producentów kart pamięci na świecie, zaprezentuje podczas targów Computex nośniki zgodne ze standardem A2 LV, ogłoszonym przez SD Association w lutym 2017 roku. Nośniki te mają oferować wyższą wydajność podczas korzystania z aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz pobierać mniej energii. Kolejną nowością będą karty Premier ONE, oferujące możliwość ciągłego  zapisu materiału video z prędkością 90 MB/s. Ma ona wystarczać do płynnego rejestrowania nagrań w rozdzielczościach 4K/8K oraz VR.
Zewnętrzne nośniki danych, powerbanki i akcesoria z USB Typu-C
Na stoisku będzie można zobaczyć też przenośne dyski SSD z wodoszczelnymi obudowami – modele SD700 oraz SE730H. Pierwszy z nich zdobył wiele międzynarodowych nagród, w tym iF, Red Dot, Taiwam Excellence oraz Computex d&I. Drugi to smukły nośnik ze złączem USB Typu-C, dzięki któremu dane mogą być kopiowane z prędkością do 500 MB/s. Nie zabraknie nowych, odpornych powerbanków – modelu D8000L z latarką LED i certyfikatem IP54 oraz D16750 z certyfikatem IP67. Kategorię prezentowanych akcesoriów uzupełnią produkty z USB OTG, USB Typu-C i Lightning.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska ADATA:
Nangang Exhibition Hall, 1F, stoisko I0618
Od 30 maja do 2 czerwca w godzinach 9:30-18:00
3 czerwca w godzinach 9:30-16:00
05-ADATA-Computex-2017.jpg04-ADATA-Computex-2017.jpg03-ADATA-Computex-2017.png02-ADATA-Computex-2017.jpg
O firmie ADATA
ADATA™ Technology to jeden z największych na świecie producentów modułów DRAM, przenośnych pamięci masowych oraz kart microSD i SD. Firma została założona w 2001 roku. Od samego początku rozwija się w oparciu o filozofię tworzenia innowacyjnych oraz wyjątkowych produktów. Ten prosty przepis, realizowany przez ponad dekadę, pozwolił stopniowo rozszerzać ofertę marki ADATA i zdobyć zaufanie milionów klientów na całym świecie. ADATA kieruje się hasłem – Love, Life, Dreams.

Więcej informacji: www.adata.com 
ADATA Polska na FB: www.facebook.com/ADATAPolska

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nowości od ADATA na Computex 2017 - inf. prasowa ADATA.pdf

pdf | 311 KB

Pobierz
Nowości od ADATA na Computex 2017 - inf. prasowa ADATA.doc

doc | 151 KB

Pobierz
05-ADATA-Computex-2017.jpg

grafika | 2,57 MB

Pobierz
01-ADATA-Computex-2017.jpg

grafika | 1,17 MB

Pobierz
04-ADATA-Computex-2017.jpg

grafika | 354 KB

Pobierz
03-ADATA-Computex-2017.png

grafika | 338 KB

Pobierz
02-ADATA-Computex-2017.jpg

grafika | 331 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.