ADATA XPG SPECTRIX D40 – nowe pamięci DDR4 z podświetleniem LED RGB
ADATA XPG SPECTRIX D40 – nowe pamięci DDR4 z podświetleniem LED RGB

ADATA XPG SPECTRIX D40 – nowe pamięci DDR4 z podświetleniem LED RGB

Opublikowany

ADATA zaprezentowała nowe moduły RAM dedykowane dla modderów i overclockerów. Wydajne kości pamięci zostały uzupełnione o autorski radiator z diodami LED RGB, zgodnymi z oprogramowaniem ASUS AURA Sync.

Bardzo ważny w przypadku nowego modelu pozostaje spory potencjał do podkręcania taktowania. Dzięki radiatorowi z efektywnym systemem odprowadzania ciepła i 10-warstwowemu PCB, moduły XPG Spectrix mogą działać z taktowaniem nawet 4000 MHz, nie wymagając przy tym dodatkowego systemu chłodzenia. Osiągane wyniki mogą się jednak różnić w zależności od zamontowanej płyty głównej oraz BIOS-u.

XPG SPECTRIX D40 wyróżnia się spośród innych modeli obecnością podświetlenia LED RGB, które jest w pełni kompatybilne z oprogramowaniem ASUS AURA Sync. Umożliwia ono użytkownikom płyt ASUS zarządzanie jasnością i kolorem podświetlenia oraz innymi opcjami dodatkowymi.

Nowe pamięci dostępne są w pojemnościach od 8 do 32 GB, w zestawach single, dual oraz quad channel (pojedynczo oraz po dwa lub cztery moduły). Zależnie od modelu, oferują one taktowania bazowe od 2400 do 3200 MHz oraz pełne wsparcie dla technologii Intel XMP 2.0. Kości są również kompatybilne z platformami Intel X299, podstawkami AMD AM4 oraz układami z serii Ryzen.

Wszystkie modele XPG SPECTRIX D40 objęte są wieczystą gwarancją producenta – firmy ADATA. Pamięci pojawią się w Polsce jeszcze w sierpniu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ADATA XPG SPECTRIX D40 – nowe pamięci DDR4 z podświetleniem LED RGB - inf. prasowa ADATA.pdf

pdf | 299 KB

Pobierz
ADATA XPG SPECTRIX D40 – nowe pamięci DDR4 z podświetleniem LED RGB - inf. prasowa ADATA.doc

doc | 144 KB

Pobierz
02-ADATA-XPG-SPECTRIX-D40.jpg

grafika | 1,01 MB

Pobierz
01-ADATA-XPG-SPECTRIX-D40.jpg

grafika | 938 KB

Pobierz
04-ADATA-XPG-SPECTRIX-D40.jpg

grafika | 679 KB

Pobierz
05-ADATA-XPG-SPECTRIX-D40.jpg

grafika | 645 KB

Pobierz
03-ADATA-XPG-SPECTRIX-D40.jpg

grafika | 564 KB

Pobierz
06-ADATA-XPG-SPECTRIX-D40.jpg

grafika | 472 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.