ADATA ISSS314 – dyski SSD z pamięciami 3D NAND do zastosowań przemysłowych
ADATA ISSS314 – dyski SSD z pamięciami 3D NAND do zastosowań przemysłowych

ADATA ISSS314 – dyski SSD z pamięciami 3D NAND do zastosowań przemysłowych

Opublikowany

ADATA wprowadza do swojej oferty nowe przemysłowe dyski SSD, wyposażone w kości pamięci 3D NAND. Dzięki wzmocnionym obudowom, nośniki mogą pracować w szerokim zakresie temperatur.

Podstawowym wymaganiem, stawianym przed nośnikami przemysłowymi jest odporność na trudne warunki pracy. Dysk ADATA ISSS314 może działać w temperaturze od -40 do 85 stopni Celsjusza przy wilgotności powietrza od 5 do 95%, a ponadto jest odporny na wstrząsy i wibracje. Dzięki tym cechom nowe produkty mogą być używane nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach.
ADATA-ISSS314 -3D-MLC.jpg
Zaprezentowane przemysłowe dyski SSD osiągają wysokie prędkości podczas odczytu i zapisu danych, odpowiednio 560 MB/s i 520 MB/s. Nośniki obsługują też technologie Wear Leveling, S.M.A.R.T, NCQ oraz TRIM. Model ISSS314 występuje w dwóch wersjach – z układami 3D MLC albo 3D TLC.
ADATA-ISSS314 -3D-TLC.jpg
W praktycznych zastosowaniach dyski mają pobierać maksymalnie 2,5 W energii (dane dla wersji 512 GB), a wskaźnik MTBF (średni czas pomiędzy awariami) wynosi aż 2 miliony godzin. Jest to poprawa o 25% w porównaniu do dysków z tradycyjnymi kośćmi 2D NAND.
Dostępne są następujące warianty pojemnościowe: 32, 64, 128, 256 oraz 512 GB. Dwa pierwsze korzystają z kości 3D MLC, a pozostałe – 3D TLC. Ceny poszczególnych modeli oraz data pojawienia się w sprzedaży nie są jeszcze znane.
O marce ADATA

 ADATA™ Technology to jeden z największych na świecie producentów modułów DRAM, przenośnych pamięci masowych oraz kart microSD i SD. Firma została założona w 2001 roku. Od samego początku rozwija się w oparciu o filozofię tworzenia innowacyjnych oraz wyjątkowych produktów. Ten prosty przepis, realizowany przez ponad dekadę, pozwolił stopniowo rozszerzać ofertę marki ADATA i zdobyć zaufanie milionów klientów na całym świecie. ADATA kieruje się hasłem – Love, Life, Dreams.

Więcej informacji: www.adata.com
ADATA Polska na FB: www.facebook.com/ADATAPolska

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

001.png

grafika | 680 KB

Pobierz
ADATA-ISSS314 -3D-TLC.jpg

grafika | 525 KB

Pobierz
ADATA-ISSS314 -3D-MLC.jpg

grafika | 509 KB

Pobierz
ADATA ISSS314 – dyski SSD z pamięciami 3D NAND do zastosowań przemysłowych - inf. prasowa ADATA.doc

doc | 142 KB

Pobierz
ADATA ISSS314 – dyski SSD z pamięciami 3D NAND do zastosowań przemysłowych - inf. prasowa ADATA.pdf

pdf | 297 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.