Acer przedstawił nowe, smukłe urządzenia konwertowalne oraz hybrydowe - Swift 5, Spin 5 i Switch 7 Black Edition

Acer przedstawił nowe, smukłe urządzenia konwertowalne oraz hybrydowe - Swift 5, Spin 5 i Switch 7 Black Edition

Opublikowany

Stylowe propozycje przenoszą funkcjonalność oraz mobilność w nowy wymiar.

Podsumowanie redakcyjne 
Swift 5: ultra-smukły notebook dla aktywnych użytkowników. Charakteryzują go płynne działanie, stylowy wygląd, a dzięki wadze poniżej 1 kg, laptop zapewnia doskonałą mobilność.

Spin 5: nowe urządzenie konwertowalne do codziennego użytku. Zaprojektowane z myślą o fanach muzyki, filmów oraz gier.

Switch 7 Black Edition: stylowy, hybrydowy notebook, zaprojektowany dla nowoczesnych profesjonalistów. Pierwszy na świecie notebook 2-w-1 wyposażony w pasywne chłodzenie i dedykowaną kartę graficzną.
BERLIN, NIEMCY (30. sierpnia, 2017) – Acer rozszerzył dziś swoje portfolio ultra-smukłych urządzeń Swift i hybrydowych Spin oraz Switch. Nowe urządzenia są wyposażone w wydajne procesory Intel® Core™ 8. generacji i zabezpieczenia biometryczne wspierające Windows Hello.
Switch 7 Black Edition 
Hybrydowy Acer Switch 7 Black Edition to pierwszy na świecie pasywnie chłodzony notebook wyposażony w dedykowaną kartę graficzną. Za chłodzenie tego smukłego i wydanego urządzenia odpowiada pasywnych system chłodzenia cieczą Dual LiquidLoop™. Dzięki procesorowi Intel Core i7 8. generacji oraz karcie grafiki NVIDIA® GeForce® MX150, Switch 7 Black Edition sprawdzi się w wymagających zadaniach, kreatywnej produkcji oraz streamingu. Model zaprojektowano z myślą o mobilnych użytkownikach - po odłączeniu klawiatury waży 1,15 kg, a dzięki obudowie ze szczotkowanego aluminium jest odporny na zarysowania.
Switch 7 Black Edition to pierwsze urządzenie firmy Acer, w którym wykorzystano Acer AutoStand™, opatentowaną podpórkę, która może być automatycznie wysuwana i chowana.
Rozwiązanie to umożliwia posługiwanie się urządzeniem jedną ręką z taką samą łatwością, jak w przypadku otwierania i regulacji pochylenia ekranu w klasycznych notebookach.
Dzięki dużemu, 13,5” wyświetlaczowi IPS[1] o rozdzielczości 2256x1504, Switch 7 Black Edition oferuje szczegółowy obraz o szerokich kątach widzenia. Posiada także wbudowany rysik, wyposażony w technologię Wacom EMR, zapewniającą 4096 poziomów nacisku. Za pomocą pochylenia rysika można sterować kątem nacisku, szerokością cyfrowego rysowania, a także uruchomić cieniowanie.              
Swift 7 Black Edition posiada optyczny czytnik odcisków palców z funkcją POA (włączenia po potwierdzeniu tożsamości), która pozwala użytkownikom włączać urządzenie i logować się  jednym dotknięciem.
Swift 5 – mobilność bez kompromisów wydajności 
Nowy Swift 5 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach oczekujących mobilności, solidnej wydajności oraz stylowego wyglądu. Magnezowo-litowa obudowa zapewnia wytrzymałość konstrukcji oraz wagę poniżej 1 kg. Miejsce podparcia nadgarstków dodatkowo wzmocniono stopem magnezowo-aluminiowym dla zwiększenia sztywności.
Wykorzystując w pełni moc procesorów Intel Core 8 generacji, Swift 5 oferuje wysoką wydajność przy 8-godzinnym[1] czasie pracy na baterii. Dzięki Windows 10 oraz łączu bezprzewodowym 2x2 w standardzie 802.11ac, użytkownik może wydajnie pracować w ruchu przez cały dzień - a dzięki podświetlanej klawiaturze również nocą.
Dotykowy ekran HD IPS2 oraz wąska ramka wokół ekranu zapewniają, że laptop zwraca na siebie uwagę. Technologie Acer TrueHarmony™ oraz Dolby Audio™ Premium zapewniają klarowny dźwięk, zaś certyfikat Skype for Business gwarantuje stabilne i wyraźne telekonferencje oraz  świetną współpracę z Cortaną.
Spin 5 
Lekki, przenośny i zamknięty w efektownej metalowej obudowie, Spin 5 jest propozycją dla osób szukających kompromisu między pracą i rozrywką. Wielofunkcyjna, konwertowalna forma urządzenia pozwala użytkownikom na płynne przechodzenie między trybami pracy laptopa, tabletu, wyświetlacza i namiotu.
Spin 5 występuje w wersjach z 13,3-calowym i 15,6-calowym ekranem. Mniejsza wersja waży 1,5 kg i ma zaledwie 15,9 mm grubości, a jego większa - niewiele ponad 2 kg i mierzy 17,9 mm grubości. Obie wersje wyposażono w procesory Intel Core 8 generacji, do 16 GB pamięci DDR4, baterię zapewniającą do 13 godzin[1] pracy oraz dedykowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 w modelu 15,6”.
Dzięki technologiom Acer TrueHarmony, Dolby Audio Premium oraz dwóm skierowanym do przodu, Spin 5 oferuje czyste wrażenia dźwiękowe niezależnie od trybu, w którym jest używany.  Cztery sprzężone mikrofony dysponujące technologią rozpoznawania głosu, pozwalają na dostęp do Cortany z odległości nawet czterech metrów.
Ceny oraz dostępność
Acer Switch 7 będzie dostępny w regionie EMEA w grudniu, w cenach od €1,999.  Acer Swift 5 będzie dostępny w regionie EMEA w grudniu, w cenach od €1,099. Acer Spin 5 dostępny będzie w cenach zaczynających się od €899 za model 13” oraz €999 za model 15”.
Szczegółowe specyfikacje, ceny oraz dostępność zależne od regionu. Więcej informacji o dostępności, specyfikacjach oraz cenach na poszczególnych rynkach zasięgnąć można w najbliższym biurze Acer poprzez stronę www.acer.com.
Nowe produkty zostały przedstawione podczas konferencji prasowej next@acer przeprowadzonej w trakcie targów IFA w Niemczech. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na acer.com/nextatacer
O Acer
Powstała w 1976 firma Acer to producent sprzętu i oprogramowania oraz dostawca usług zajmujący się badaniami, projektowaniem, marketingiem, sprzedażą i wsparciem innowacyjnych produktów, które sprawiają, że życie jest lepsze. Oferta produktów firmy Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety, smartfony i urządzenia ubieralne. Firma tworzy również rozwiązania chmurowe dla internetu rzeczy. W 2016 firma Acer świętuje swoje 40-lecie, pozostając wciąż jedną z 5 czołowych firm na świecie. Zatrudnia 7000 pracowników i jest obecna w ponad 160 krajach. Odwiedź www.acer.com by dowiedzieć się więcej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Swift 5 Spin 5 oraz Switch 7 Black Edition.pdf

pdf | 352 KB

Pobierz
Swift 5 Spin 5 oraz Switch 7 Black Edition.docx

docx | 47,8 KB

Pobierz
Acer_IFA_Spin5_13_05.jpg

grafika | 2,22 MB

Pobierz
Acer_IFA_Spin5_13_01.jpg

grafika | 1,46 MB

Pobierz
Acer_IFA_Spin5_15_04.jpg

grafika | 1,77 MB

Pobierz
Acer_IFA_Spin5_15_01.jpg

grafika | 757 KB

Pobierz
Acer_IFA_Swift5_04.jpg

grafika | 460 KB

Pobierz
Acer_IFA_Swift5_02.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Acer_IFA_Swift5_03.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Acer_IFA_Swift5_01.jpg

grafika | 624 KB

Pobierz
Acer_IFA_Switch7_BE_07.jpg

grafika | 238 KB

Pobierz
Acer_IFA_Switch7_BE_05.jpg

grafika | 1,07 MB

Pobierz
Acer_IFA_Switch7_BE_03.jpg

grafika | 1,59 MB

Pobierz
Acer_IFA_Switch7_BE_02.jpg

grafika | 1,52 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

temu

Acer oficjalnie przedłuża gwarancję urządzeń biznesowych serii TravelMate. Nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

temu

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.
Startuje program „Acer Innovative School”. To koncepcja poprawy jakości edukacji

temu

Technologie zastosowane w Chromebookach i tabletach mają posłużyć do stworzenia wyjątkowych i przyjaznych środowisk nauczania. Program to połączenie możliwości sprzętowych, oprogramowania i innowacyjnych technologii. Na początek do udziału w projekcie zaproszono 15 szkół z 10 różnych krajów.
Nadszedł czas potęgi. Predator Helios 500 z procesorem Intel Core i9+ i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070

temu

Acer zaprezentował dziś dwa nowe laptopy do gier serii Predator Helios. Premiera miała miejsce w czasie  globalnej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku. W portfolio marki znalazł się  Predator Helios 500, wyposażony w procesory Intel® Core ™ i9+ 8. generacji oraz Predator Helios 300 - Special Edition, który zawiera ulepszone specyfikacje w stosunku do poprzednika i charakterystyczną białą obudowę. Oba modele są zgodne z VR-Ready oraz oferują bardzo wydajne chłodzenie.