MeetUp® 2017 - największe spotkanie YouTuberów i ich fanów w Polsce już w najbliższą sobotę w Krakowie!
MeetUp® 2017 - największe spotkanie YouTuberów i ich fanów w Polsce już w najbliższą sobotę w Krakowie!

MeetUp® 2017 - największe spotkanie YouTuberów i ich fanów w Polsce już w najbliższą sobotę w Krakowie!

Opublikowany

MeetUp® 2017 to największe w Polsce i w naszej części Europy spotkanie społeczności YouTube i wideo. Piąta edycja imprezy po raz pierwszy odbędzie się w Krakowie. Już 9 września w Tauron Arenie będzie można spotkać ponad 200 twórców internetowych, w tym jedne z największych gwiazd polskiej sceny YouTube – ambasadorów MeetUp® reZigiusza i Izaka. Wejście na imprezę jest darmowe, jednak istnieje możliwość zakupu biletów premium czy fastrack, które dają gwarancję wcześniejszego wejścia na imprezę oraz dostęp do stref premium. Organizatorzy spodziewają się ponad 20 000 gości.

MeetUp® to wydarzenie dla osób, których pasją jest YouTube i twórczość internetowa. Impreza jest też świetną okazją, żeby poznać świat internetowych twórców i zrozumieć fenomen YouTube’a i internetowego wideo.
Oprócz spotkań z gwiazdami, organizatorzy zapowiadają możliwości testowania najnowszych gier i sprzętu, konkursy i mnóstwo innych atrakcji. MeetUp® to także panele dyskusyjne z twórcami, występy muzyczne oraz autorskie show znanych YouTuberów. Podczas eventu będą działać także stoiska sponsorskie, na których pojawią się dodatkowe atrakcje oraz stoiska twórców z gadżetami.

MeetUp® to najważniejszy event zrzeszający społeczność YouTube. Przekrój uczestników jest niezwykle duży: młodzież szkolna wraz ze swoimi rodzicami, jak i młodzież licealna oraz osoby studiujące czy pracujące. Dla przedstawicieli starszych pokoleń, którzy nie zawsze rozumieją pasję swoich dzieci, jest to niesamowita możliwość by poznać od kulis świat YouTube i mediów społecznościowych, podpatrzeć na żywo twórców, których ich dziecko obserwuje w sieci na co dzień. Po poprzednich edycjach mieliśmy wiele sygnałów, że rodzice w końcu zrozumieli czym YouTube jest

mówi Tobiasz Wybraniec, prezes zarządu agencji GetHero, organizatora MeetUp®

Formalnie, cykl eventów MeetUp® rozpoczął się w roku 2014 we Wrocławiu, które od tego czasu odbyły się już cztery razy. Dodatkowo dwukrotnie MeetUp® był imprezą towarzyszącą dla Intel Extreme Masters, międzynarodowego turnieju e-sportowego. W każdej z poprzednich edycji brało udział po około 10 tysięcy uczestników. Tym razem wstęp jest darmowy i organizatorzy spodziewają się nawet dwukrotnie większej ilości gości. Wszystkie informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie apynews.pl/meetup

Nasze działania mocno wspiera Miasto Kraków, które jest współorganizatorem wydarzenia. Miasto dostrzega jak duży potencjał leży w tej branży i jakie znaczenie mają tego typu imprezy, dlatego aktywnie angażuje się organizacyjnie i marketingowo

podkreśla Tobiasz Wybraniec

Partnerem tegorocznej imprezy został właściciel Musical.ly, popularnej na całym świecie aplikacji mobilnej pozwalającej na tworzenie krótkich klipów wideo. Korzysta z niej już ponad 240 mln osób, w tym wiele gwiazd (Shakira, Demi Lovato, Ariana Grande). Jednym z punktów programu MeetUp będzie konkurs The Muser Battle, organizowany przez Musical.ly w kilku wybranych krajach europejskich - w Polsce zagości po raz pierwszy. Zostaną w nim wybrani najbardziej utalentowani twórcy, których zobaczymy na głównej scenie imprezy.
Organizatorem MeetUp 2017 jest GetHero – agencja kreatywna, która zajmuje się współpracą z twórcami oraz tworzy sieć partnerską YouTube. Współorganizatorem jest Miasto Kraków.

Zobacz jak Izak i reZigiusz zapraszają na MeetUp 2017

Film z poprzedniej edycji MeetUp

Oficjalna strona www wydarzenia: apynews.pl/meetup  
Oficjalny profil Facebook wydarzenia: www.facebook.com/MeetUpPoland

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MeetUp 2017 - inf. prasowa Get Hero.pdf

pdf | 519 KB

Pobierz
MeetUp 2017 - inf. prasowa Get Hero.docx

docx | 63,6 KB

Pobierz
MeetUp_01.jpg

grafika | 540 KB

Pobierz
MeetUp_02.jpg

grafika | 415 KB

Pobierz
Get-Hero_Logo_Gold_Flat.png

grafika | 65,7 KB

Pobierz
Logo_MU_Blue.png

grafika | 25,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kraków po raz drugi zostanie polską stolicą YouTube’a! MeetUp® 2018 już 1 września w Tauron Arenie

temu

MeetUp® 2018 to szósta edycja największej polskiej imprezy dla YouTuberów i ich fanów. Już po raz drugi współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Kraków. 1 września w Tauron Arenie będzie można spotkać blisko 100 największych gwiazd internetu. Poprzednia edycja zgromadziła niemal 20 tysięcy osób - w tym roku organizatorzy zamierzają pobić ten rekord.
Największe w Polsce spotkanie YouTuberów z fanami - podsumowanie

temu

Rozwój YouTube w Polsce oraz coraz większa popularność twórców przyczyniają się do powstawania wielu mitów na ich temat – zarobki, pasje i stosunek do fanów stale rozbudzają emocje.  Dla młodego pokolenia najwięksi twórcy z YouTube są bardziej rozpoznawalni niż gwiazdy telewizji.
Wielki sukces MeetUp® 2017 w Krakowie

temu

Kraków, 10.09.2017r - wczoraj w Tauron Arena odbyło się spotkanie gwiazd YouTube z fanami. W wydarzeniu, którego partnerem było Miasto Kraków, według szacunków organizatorów wzięło udział niemal 20 000 uczestników.
Duet idealny od Plextor i SilverStone. Wypełnij formularz, odpowiedz na pytanie i wygraj nagrody

temu

Plextor i SilverStone łączą siły w wakacyjnym konkursie. Wystarczy wypełnić formularz oraz odpowiedzieć na jedno pytanie, by wygrać dysk M8VG wraz z adapterem SilverStone MS09, przeznaczonym dla SSD na złączu M.2. Konkurs już ruszył i trwa do 26 sierpnia.