MeetUp® 2017 - największe spotkanie YouTuberów i ich fanów w Polsce już w najbliższą sobotę w Krakowie!
MeetUp® 2017 - największe spotkanie YouTuberów i ich fanów w Polsce już w najbliższą sobotę w Krakowie!

MeetUp® 2017 - największe spotkanie YouTuberów i ich fanów w Polsce już w najbliższą sobotę w Krakowie!

Opublikowany

MeetUp® 2017 to największe w Polsce i w naszej części Europy spotkanie społeczności YouTube i wideo. Piąta edycja imprezy po raz pierwszy odbędzie się w Krakowie. Już 9 września w Tauron Arenie będzie można spotkać ponad 200 twórców internetowych, w tym jedne z największych gwiazd polskiej sceny YouTube – ambasadorów MeetUp® reZigiusza i Izaka. Wejście na imprezę jest darmowe, jednak istnieje możliwość zakupu biletów premium czy fastrack, które dają gwarancję wcześniejszego wejścia na imprezę oraz dostęp do stref premium. Organizatorzy spodziewają się ponad 20 000 gości.

MeetUp® to wydarzenie dla osób, których pasją jest YouTube i twórczość internetowa. Impreza jest też świetną okazją, żeby poznać świat internetowych twórców i zrozumieć fenomen YouTube’a i internetowego wideo.
Oprócz spotkań z gwiazdami, organizatorzy zapowiadają możliwości testowania najnowszych gier i sprzętu, konkursy i mnóstwo innych atrakcji. MeetUp® to także panele dyskusyjne z twórcami, występy muzyczne oraz autorskie show znanych YouTuberów. Podczas eventu będą działać także stoiska sponsorskie, na których pojawią się dodatkowe atrakcje oraz stoiska twórców z gadżetami.

MeetUp® to najważniejszy event zrzeszający społeczność YouTube. Przekrój uczestników jest niezwykle duży: młodzież szkolna wraz ze swoimi rodzicami, jak i młodzież licealna oraz osoby studiujące czy pracujące. Dla przedstawicieli starszych pokoleń, którzy nie zawsze rozumieją pasję swoich dzieci, jest to niesamowita możliwość by poznać od kulis świat YouTube i mediów społecznościowych, podpatrzeć na żywo twórców, których ich dziecko obserwuje w sieci na co dzień. Po poprzednich edycjach mieliśmy wiele sygnałów, że rodzice w końcu zrozumieli czym YouTube jest

mówi Tobiasz Wybraniec, prezes zarządu agencji GetHero, organizatora MeetUp®

Formalnie, cykl eventów MeetUp® rozpoczął się w roku 2014 we Wrocławiu, które od tego czasu odbyły się już cztery razy. Dodatkowo dwukrotnie MeetUp® był imprezą towarzyszącą dla Intel Extreme Masters, międzynarodowego turnieju e-sportowego. W każdej z poprzednich edycji brało udział po około 10 tysięcy uczestników. Tym razem wstęp jest darmowy i organizatorzy spodziewają się nawet dwukrotnie większej ilości gości. Wszystkie informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie apynews.pl/meetup

Nasze działania mocno wspiera Miasto Kraków, które jest współorganizatorem wydarzenia. Miasto dostrzega jak duży potencjał leży w tej branży i jakie znaczenie mają tego typu imprezy, dlatego aktywnie angażuje się organizacyjnie i marketingowo

podkreśla Tobiasz Wybraniec

Partnerem tegorocznej imprezy został właściciel Musical.ly, popularnej na całym świecie aplikacji mobilnej pozwalającej na tworzenie krótkich klipów wideo. Korzysta z niej już ponad 240 mln osób, w tym wiele gwiazd (Shakira, Demi Lovato, Ariana Grande). Jednym z punktów programu MeetUp będzie konkurs The Muser Battle, organizowany przez Musical.ly w kilku wybranych krajach europejskich - w Polsce zagości po raz pierwszy. Zostaną w nim wybrani najbardziej utalentowani twórcy, których zobaczymy na głównej scenie imprezy.
Organizatorem MeetUp 2017 jest GetHero – agencja kreatywna, która zajmuje się współpracą z twórcami oraz tworzy sieć partnerską YouTube. Współorganizatorem jest Miasto Kraków.

Zobacz jak Izak i reZigiusz zapraszają na MeetUp 2017

Film z poprzedniej edycji MeetUp

Oficjalna strona www wydarzenia: apynews.pl/meetup  
Oficjalny profil Facebook wydarzenia: www.facebook.com/MeetUpPoland

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MeetUp 2017 - inf. prasowa Get Hero.pdf

pdf | 519 KB

Pobierz
MeetUp 2017 - inf. prasowa Get Hero.docx

docx | 63,6 KB

Pobierz
MeetUp_01.jpg

grafika | 540 KB

Pobierz
MeetUp_02.jpg

grafika | 415 KB

Pobierz
Get-Hero_Logo_Gold_Flat.png

grafika | 65,7 KB

Pobierz
Logo_MU_Blue.png

grafika | 25,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
TikTok, czyli fenomen, który dogania YouTube’a

temu

Ulubiona aplikacja nastolatków. Tak media okrzyknęły w ostatnim czasie TikTok (daw. Musical.ly), które staje się coraz bardziej popularne, szczególnie wśród młodzieży. Unikalny pomysł oraz zaangażowanie społeczności sprawiają, że TikTok stał się istnym fenomenem, z którego globalnie korzysta już 600 milionów użytkowników!
Największe w Polsce spotkanie twórców internetowych z fanami już za nami! Podsumowanie MeetUp® 2018

temu

22 tysiące uczestników, 260 twórców i 17 milionów osób, do których wydarzenie dotarło w internecie. Tak właśnie wyglądał tegoroczny MeetUp® w Krakowie - czyli największe w Polsce spotkanie twórców internetowych z fanami.  Organizatorami były Miasto Kraków i agencja GetHero.
Kraków jest polską stolicą YouTube'a. Z twórcami spotkało się ponad 22 tysiące fanów

temu

1 września w Tauron Arena w Krakowie odbył się szósty MeetUp®, czyli spotkanie twórców internetowych z fanami. Wydarzenie wywołało ogromne zainteresowanie młodych ludzi, na miejscu było ponad 22 tysięcy uczestników. Organizatorami edycji była agencja kreatywna GetHero oraz Miasto Kraków.
Gwiazdy YouTube'a w Krakowie - MeetUp® 2018 już w sobotę

temu

Kraków już po raz drugi został gospodarzem największej w Polsce imprezy dla YouTuberów i ich fanów - MeetUp® 2018. W sobotę 1 września w Tauron Arenie będzie można spotkać ponad 260 gwiazd internetu. Organizatorzy spodziewają się, że wydarzenie odwiedzi co najmniej 20 000 osób. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.