Ostateczne rozstrzygnięcia w Polskiej Lidze Esportowej już na początku grudnia!
Ostateczne rozstrzygnięcia w Polskiej Lidze Esportowej już na początku grudnia!

Ostateczne rozstrzygnięcia w Polskiej Lidze Esportowej już na początku grudnia!

Opublikowany

Counter Strike: Global Offensive i League of Legends - w te dwa tytuły zagrają najlepsi zawodnicy Polskiej Ligi Esportowej, której finały odbędą się w dniach 2-3 grudnia. Tym razem rozgrywki zobaczymy w Warszawie, pod adresem Wał Miedzeszyński 646.

Zmagania najlepszych polskich drużyn są źródłem dobrej rozrywki i niezapomnianych emocji. Po dziewięciu tygodniach internetowych rozgrywek, przyszła pora, by spotkać się na turnieju offline. To właśnie w Warszawie poznamy zawodników, do których trafi lwia część z największej puli nagród w historii polskiego esportu, wynoszącej 261 360 złotych.

O tak duże nagrody pieniężne, pamiątkowy puchar i chwałę walczyć będzie osiem zespołów. AGO Gaming, Team Kinguin, PRIDE i Venatores sprawdzą się w Counter Strike: Global Offensive. Natomiast na drużyny League of Legends przyjdzie nam poczekać do 22 listopada. Wtedy to poznamy formacje, które dołączą do Illuminar Gaming i Pompa Team. O ostatnie dwa miejsca walczyć będą Team DPD, Sneaky FoxEZ i AGO Singularity.  

Rozgrywki najlepszych polskich zespołów będzie można śledzić na fanpage’u Polskiej Ligi Esportowej oraz kanale ESPORTNOW na platformie Twitch.tv. Wszystkie mecze zostaną profesjonalnie skomentowane w języku polskim - na stanowiskach komentatorskich podczas meczów CS:GO zasiądą Piotr “Izak” Skowyrski i Patryk “easy” Dzięcioł, zaś podczas rozgrywek League of Legends Damian “Nervarien” Ziaja oraz Łukasz “Leo” Mirek. Za analizy pomeczowe odpowiadać będzie zespół ekspertów.

Faza playoff i wielki finał nie mogłyby się odbyć bez wsparcia partnerów Polskiej Ligi Esportowej, firm Play, Sprite, LG, ASUS Republic of Gamers oraz Twitch. Dzięki nim  ponad 90 graczy przez ostatnie 3 miesiące spełnia swoje marzenia o zostaniu profesjonalnymi zawodnikami. Wsparcie zapewnia również PGNiG, będące właścicielem obiektu, na którym odbędą się finały 2 sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

Faza zasadnicza drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej była olbrzymim sukcesem medialnym. Co tydzień tysiące fanów esportu oglądało starcia między najlepszymi krajowymi zespołami - transmisje Polskiej Ligi Esportowej wyświetlono ponad 2 mln 300 tysięcy razy! Widzowie spędzili przed monitorami 557 tysięcy godzin.

Informujemy również, że w związku z finałami otwieramy akredytację prasową - media zainteresowane pojawieniem się na turnieju prosimy o wypełnienie formularza akredytacyjnego.

LINKI:
polskaligaesportowa.pl - Oficjalna strona Polskiej Ligi Esportowej
twitch.tv/esportnow - Kanał Twitch.tv ESPORT NOW, transmitujący rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej
bit.ly/yt_ple - Kanał YouTube Polskiej Ligi Esportowej
instagram.com/esportnow - Instagram ESPORT NOW
facebook.com/PolskaLigaEsportowa - Fanpage Polskiej Ligi Esportowej
przegladsportowy.pl - patron medialny Polskiej Ligi Esportowej
muzeum.gazownictwa.pl - oficjalna strona internetowa Muzeum Gazownictwa w Warszawie, w którym zostanie zorganizowany event

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

1920x1080_GAZOWNIA_v2.png

grafika | 4,91 MB

Pobierz
Ostateczne rozstrzygnięcia w Polskiej Lidze Esportowej już na początku grudnia!.pdf

pdf | 141 KB

Pobierz
Ostateczne rozstrzygnięcia w Polskiej Lidze Esportowej już na początku grudnia!.docx

docx | 6,43 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Izako Boars z nową dywizją PUBG

temu

Organizacja Piotra „Izaka” Skowyrskiego powiększona o trzecią już dywizję! Po Counter Strike: Global Offensive i Zula, Izako Boars stawiają na grę Playerunknown’s Battlegrounds! „Dziki” włączają w swoje szeregi Husaria Team, najlepszą i najbardziej rozpoznawalną ekipę PU
Izako Boars z nagrodą Innovation 2018

temu

Zaangażowanie Fantasy Expo, w kooperacji z MediaCom, w unikalny projekt marketingowo-esportowy Izako Boars zostało docenione podczas prestiżowej Gali Innovation 2018. W pełni polska agencja gamingowa otrzymała brązową statuetkę w kategorii Innowacyjne media (podkategoria
#GamersGonnaPlay. Polska Liga Esportowa napędzana przez Play w sezonie Wiosna 2018

temu

Play będzie trzeci raz z rzędu głównym partnerem rozgrywek oraz transmisji z rywalizacji w Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Operator sieci komórkowej od lat aktywnie angażuje się w promocję esportu i gamingu. Rozwija dedykowaną ofertę dla graczy, wspiera Polską Ligę Esportową i bierze udział w największych wydarzeniach skierowanych do fanów esportu w Polsce.
Polska Liga Esportowa: Historyczna kolejka

temu

To będzie pierwsza taka kolejka w historii Polskiej Ligi Esportowej! Już w najbliższy weekend (21-22 kwietnia) rywalizacja w Polskiej Lidze Esportowej powered by Play będzie otwarta dla kibiców na imprezie masowej. Na Good Game - Warszawskich Targach Gier w Ptak Warsaw E

4 rzeczy, które musisz wiedzieć o smogu

O tym, że smog jest realnym problem, od kilku lat wszyscy doskonale wiedzą. Najczęściej jednak ta wiedza zatrzymuje się na etapie świadomości istnienia problemu. Mało kto (bo właściwie po co?) zadaje sobie więcej pytań związanych ze smogiem, ograniczając się do zakupu maseczki lub zasłonięcia twarzy szalikiem.