ADATA XPG STORM - chłodzenie z podświetleniem RGB LED do dysków SSD M.2
ADATA XPG STORM -  chłodzenie z podświetleniem RGB LED do dysków SSD M.2

ADATA XPG STORM - chłodzenie z podświetleniem RGB LED do dysków SSD M.2

Opublikowany

ADATA przedstawia aktywny układ chłodzenia XPG STORM, dedykowany dla nośników półprzewodnikowych ze złączem M.2. Nowość została wyposażona w efektowne podświetlenie RGB LED.

Podczas pracy dyski SSD M.2 generują sporo ciepła, które niekorzystnie wpływa na ich funkcjonowanie  - wysoka temperatura ma wpływ przede wszystkim na prędkość kopiowania. XPG STORM z wbudowanym wentylatorem obniża temperaturę dysku nawet o 25%, przez co poprawia jego wydajność.
Układ ma wymiary 81,5 x 24,55 x 23,1 mm i waży 27,8 gramów. Składa się z aluminiowego radiatora z nałożoną pastą termoprzewodzącą, wentylatora oraz obudowy z podświetleniem RGB LED. Jest kompatybilny wyłącznie z nośnikami o rozmiarze M.2 2280.
Kolorowe podświetlenie LED jest w pełni konfigurowalne i zgodne z technologiami  ASUS AURA Sync, Gigabyte RGB Fusion Ready oraz MSI Mystic Light Sync, dzięki czemu możliwe jest sterowanie podświetleniem układu chłodzenia za pomocą zewnętrznych aplikacji.
Instalacja ADATA XPG STORM jest bardzo prosta i nie wymaga stosowania narzędzi – radiator może być podłączony bezpośrednio do zasilacza, jak i do płyty głównej. Niezbędne przejściówki oraz instrukcja montażowa znajdują się w zestawie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ADATA XPG STORM - chłodzenie z podświetleniem RGB LED do dysków SSD M.2 - inf. prasowa ADATA.doc

doc | 144 KB

Pobierz
ADATA XPG STORM - chłodzenie z podświetleniem RGB LED do dysków SSD M.2 - inf. prasowa ADATA.pdf

pdf | 299 KB

Pobierz
002-XPG-STORM.jpg

grafika | 187 KB

Pobierz
004-XPG-STORM.jpg

grafika | 88 KB

Pobierz
003-XPG-STORM.jpg

grafika | 99,6 KB

Pobierz
001-XPG-STORM.jpg

grafika | 85,1 KB

Pobierz
006-XPG-STORM.jpg

grafika | 41,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.