W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy
W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy

W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy

Opublikowany

Wszystko za sprawą odbywających się w dniach 2-3 grudnia, finałów Polskiej Ligi Esportowej. Krajowa czołówka rywalizować będzie w League of Legends oraz w Counter Strike: Global Offensive. W stolicy spotkają się najlepsze zespoły i to właśnie tam ostatecznie rozdana zostanie pula nagród wynosząca 261 360 złotych.

Sobota to pierwszy dzień rozgrywek. Finały zainauguruje spotkanie Illuminar Gaming z Sneaky FoxEZ o 12:00. IGH to formacja, która wygrała pierwszy sezon i planuje obronę tytułu. Natomiast SF w ostatniej chwili dołączyło do walki o mistrzostwo, zastępując AGO Singularity. Około 16 możemy spodziewać się drugiego półfinału, w którym spotkają się Pompa Team oraz Team DPD. Obydwie formacje są głodne sukcesu, dlatego zapowiada się wyrównane spotkanie. Finał pierwszego dnia zaplanowano po godzinie 19, a zwycięzca zgarnie aż 46 tysięcy złotych.

W niedzielę zobaczymy zmagania zespołów Counter Strike: Global Offensive. Zaczynamy wcześniej, bo o 11:00, meczem AGO Gaming z Venatores Po zakończeniu tego spotkania Team Kinguin zmierzy się z PRIDE. Najwcześniejsza możliwa godzina rozpoczęcia finału to 17. Najlepszy po jego rozegraniu także zgarnie 46 tysięcy złotych.

Transmisję z całych finałów Polskiej Ligi Esportowej z profesjonalnym komentarzem będzie można obejrzeć na Twitch.tv/esportnow. Na stanowiskach komentatorskich pojawią się: Piotr “Izak” Skowyrski, Patryk “easy” Dzięcioł, Damian “Nervarien” Ziaja, Łukasz “Leo” Mirek i Norbert “Dis” Gierczak. Za analizę meczową odpowiadają: Olek “vuzzey” Kłos, Adam “DESTRU” Gil, Tomasz “TheFakeOne” Milaniuk i Marcin Jankowski.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

large_1920x1080.png

grafika | 2,89 MB

Pobierz
W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy.pdf

pdf | 65,5 KB

Pobierz
W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy.docx

docx | 5,63 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rusza turniej dla społeczności PUBG. Wygra ten kto spojrzy chłodnym wzrokiem na swoich przeciwników

temu

Zmagania esportowe to nie tylko profesjonalne turnieje dla zawodowców, ale również dla tych, którzy preferują rywalizację w wolnym czasie. I właśnie z myślą o nich 20 października ruszają kwalifikacje do „Playerunknown's Battlegrounds powered by Cooler Master”. Czterystu zawodników, zmagając się w formacie solo będzie miało możliwość zgarnięcia nagród o puli ponad czterech tysięcy złotych, które zostały ufundowane przez organizatora turnieju, producenta sprzętu komputerowego Cooler Master.
Poczuj zapach esportu, czyli “Izak” oraz “Nervarien” w nowej reklamie Old Spice

temu

Branża sportów elektronicznych rozwija się w błyskawicznym tempie. Coraz częstszym zjawiskiem stały się inwestycje marek w przestrzeń wirtualnej rywalizacji. Przykładów nie trzeba szukać daleko, bowiem najlepszym przykładem takiego działania w ostatnim czasie, może być globalnie znana marka produkująca dezodoranty i żele pod prysznic dla mężczyzn  — Old Spice. Marka kierująca swe produkty do mężczyzn śmiało wkroczyła w świat esportu swoim spotem reklamowym z Piotrem “Izakiem” Skowyrskim oraz Damianem “Nervarienem” Ziają.
W specjalnej akcji KFC w CS:GO wzięło udział 11 299 polskich graczy! Czy głód wpłynął na skilla?

temu

Nie ma złych graczy, są tylko głodni. Takimi słowami można skwitować akcję przeprowadzoną przez KFC w weekend 6 oraz 7 października. Obiektem zainteresowania giganta branży spożywczej stała się niezwykle popularna na całym świecie gra, czyli Counter-Strike: Global Offensive. Kopia tytułu, który na całym świecie został zakupiony blisko 40 milionów razy, bije rekordy popularności również w Polsce. W ramach akcji przygotowanej przez KFC gracze mogli otrzymać specjalne kody zniżkowe, które były do znalezienia na mapach w dedykowanej puli serwerów. Akcja cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w niej udział ponad 11 299 polskich fanów CS:GO na prywatnych serwerach 1shot1kill.
Nie ma złych graczy, są tylko głodni

temu

W weekend 6 oraz 7 października, na wszystkich graczy CS:GO czeka nie lada niespodzianka. KFC przygotowało dla wszystkich gamerów specjalne kody zniżkowe, które mogli znaleźć na mapach w dedykowanej puli serwerów. Czy głód przezwyciężył chęć zdobycia fraga?
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.