W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy
W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy

W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy

Opublikowany

Wszystko za sprawą odbywających się w dniach 2-3 grudnia, finałów Polskiej Ligi Esportowej. Krajowa czołówka rywalizować będzie w League of Legends oraz w Counter Strike: Global Offensive. W stolicy spotkają się najlepsze zespoły i to właśnie tam ostatecznie rozdana zostanie pula nagród wynosząca 261 360 złotych.

Sobota to pierwszy dzień rozgrywek. Finały zainauguruje spotkanie Illuminar Gaming z Sneaky FoxEZ o 12:00. IGH to formacja, która wygrała pierwszy sezon i planuje obronę tytułu. Natomiast SF w ostatniej chwili dołączyło do walki o mistrzostwo, zastępując AGO Singularity. Około 16 możemy spodziewać się drugiego półfinału, w którym spotkają się Pompa Team oraz Team DPD. Obydwie formacje są głodne sukcesu, dlatego zapowiada się wyrównane spotkanie. Finał pierwszego dnia zaplanowano po godzinie 19, a zwycięzca zgarnie aż 46 tysięcy złotych.

W niedzielę zobaczymy zmagania zespołów Counter Strike: Global Offensive. Zaczynamy wcześniej, bo o 11:00, meczem AGO Gaming z Venatores Po zakończeniu tego spotkania Team Kinguin zmierzy się z PRIDE. Najwcześniejsza możliwa godzina rozpoczęcia finału to 17. Najlepszy po jego rozegraniu także zgarnie 46 tysięcy złotych.

Transmisję z całych finałów Polskiej Ligi Esportowej z profesjonalnym komentarzem będzie można obejrzeć na Twitch.tv/esportnow. Na stanowiskach komentatorskich pojawią się: Piotr “Izak” Skowyrski, Patryk “easy” Dzięcioł, Damian “Nervarien” Ziaja, Łukasz “Leo” Mirek i Norbert “Dis” Gierczak. Za analizę meczową odpowiadają: Olek “vuzzey” Kłos, Adam “DESTRU” Gil, Tomasz “TheFakeOne” Milaniuk i Marcin Jankowski.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

large_1920x1080.png

grafika | 2,89 MB

Pobierz
W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy.pdf

pdf | 65,5 KB

Pobierz
W sobotę i niedzielę Warszawą zawładną najlepsi polscy esportowcy.docx

docx | 5,63 KB

Pobierz
Powiązane artykuły

Acer z najwyższym zyskiem od sześciu lat

Rekordowa sprzedaż modeli z serii Predator przeznaczonych na rynek gamingowy oraz popyt na laptopy biznesowe spowodowały, że w trzecim kwartale 2017 roku dochód netto Acera wyniósł 48 mln dolarów (USD). To najwyższy wynik od dwudziestu siedmiu kwartałów oraz blisko sześciokrotnie wyższy niż w analogicznym okresie w poprzednim roku.