Acer Nitro 5 z procesorem i kartą graficzną AMD
Acer Nitro 5 z procesorem i kartą graficzną AMD

Acer Nitro 5 z procesorem i kartą graficzną AMD

Opublikowany

Zaprojektowany z myślą o graczach laptop Acer Nitro 5, dzięki zastosowanej karcie graficznej i dużej mocy obliczeniowej, oferuje wysoką wydajność połączoną z agresywną stylistyką.

Podsumowanie:
· Karta graficzna AMD Radeon™ RX560 oraz najnowszy procesor mobilny z rodziny AMD Ryzen™ gwarantują płynną pracę
· Szybka pamięć RAM DDR4 zapewnia wydajność, a dysk SSD zwiększa komfort rozgrywki
· Monitorowanie układów GPU/CPU NitroSense daje użytkownikom możliwość pełnej kontroli
Firma Acer przedstawiła swój nowy laptop do gier – Acer Nitro 5, wyposażony w podzespoły AMD - procesor AMD Ryzen™ i kartę graficzną AMD Radeon™ RX560.

Stworzyliśmy Nitro 5 wiedząc, że gracze chcą mieć komputer z mocną specyfikacją, zapewniającą wydajność w przenośnej formie. Nowy Acer Nitro 5 został zaprojektowany w odpowiedzi na te potrzeby – komputer posiada również ciekawą obudowę, która dodatkowo zwiększa jego wyjątkowość.

mówi Jerry Hou, dyrektor generalny działu notebooków komercyjnych, IT Products Business, Acer Inc

Acer Nitro 5 (AN515-42)_02.pngAcer Nitro 5 (AN515-42)_03.pngAcer Nitro 5 (AN515-42)_04.pngAcer Nitro 5 (AN515-42)_01.pngAcer Nitro 5 (AN515-42)_05.png
Laptop Acer Nitro 5 wyposażono w najnowszej generacji układ graficzny AMD Radeon™ RX560. Procesory mobilne AMD Ryzen™ oferują wysoką wydajność zarówno w grach, tworzeniu treści, jak i pracy wielozadaniowej. W Acer Nitro 5 zastosowano dyski SSD o pojemności do 512 GB. Pamięć RAM DDR4 (do 32 GB) w połączeniu z dyskiem SSD oznacza szybkie uruchamianie komputera w ciągu zaledwie kilku sekund. Narzędzie NitroSense firmy Acer pozwala na monitorowanie CPU/GPU i regulację prędkości wentylatora chłodzącego za pomocą funkcji Acer CoolBoost w celu utrzymania optymalnej pracy podczas gry.
Obudowa laptopa Nitro 5 posiada górną pokrywę z laserowo wykonaną strukturą. Matowy czerwony zawias jest akcentem, który współgra z futurystycznym designem podświetlanej klawiatury.

15,6-calowy wyświetlacz IPS Full HD zapewnia szczegółowy obraz a internetowa kamera HD pozwala użytkownikom na przesyłanie wideo w wysokiej jakości. Użytkownicy mogą również w łatwy sposób transmitować gry na żywo za pomocą usługi Mixer, bezpośrednio z paska gry na Windows 10, po wciśnięciu kombinacji klawiszy Windows+G.
Acer Nitro 5 został wyposażony w wysokiej jakości głośniki z technologiami Dolby Audio™ Premium i Acer TrueHarmony™. Acer Nitro 5 posiada wszystkie technologie i łącza, których potrzebuje gracz: dwuzakresową technologię bezprzewodową 802.11ac, duży wybór portów, w tym USB typu C, HDMI 2.0 oraz Gigabit Ethernet.

Ceny i dostępność

Laptopy Acer Nitro 5 będą dostępne w Polsce w maju 2018 roku, w cenie zaczynającej się od 4599 PLN.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Acer Nitro 5 z procesorem i kartą graficzną AMD.pdf

pdf | 216 KB

Pobierz
Acer Nitro 5 z procesorem i kartą graficzną AMD.docx

docx | 53 KB

Pobierz
Acer Nitro 5 (AN515-42)_02.jpg

grafika | 910 KB

Pobierz
Acer Nitro 5 (AN515-42)_04.jpg

grafika | 687 KB

Pobierz
Acer Nitro 5 (AN515-42)_05.jpg

grafika | 746 KB

Pobierz
Acer Nitro 5 (AN515-42)_03.jpg

grafika | 716 KB

Pobierz
Acer Nitro 5 (AN515-42)_01.jpg

grafika | 438 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

temu

Acer oficjalnie przedłuża gwarancję urządzeń biznesowych serii TravelMate. Nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

temu

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.
Startuje program „Acer Innovative School”. To koncepcja poprawy jakości edukacji

temu

Technologie zastosowane w Chromebookach i tabletach mają posłużyć do stworzenia wyjątkowych i przyjaznych środowisk nauczania. Program to połączenie możliwości sprzętowych, oprogramowania i innowacyjnych technologii. Na początek do udziału w projekcie zaproszono 15 szkół z 10 różnych krajów.
Nadszedł czas potęgi. Predator Helios 500 z procesorem Intel Core i9+ i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070

temu

Acer zaprezentował dziś dwa nowe laptopy do gier serii Predator Helios. Premiera miała miejsce w czasie  globalnej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku. W portfolio marki znalazł się  Predator Helios 500, wyposażony w procesory Intel® Core ™ i9+ 8. generacji oraz Predator Helios 300 - Special Edition, który zawiera ulepszone specyfikacje w stosunku do poprzednika i charakterystyczną białą obudowę. Oba modele są zgodne z VR-Ready oraz oferują bardzo wydajne chłodzenie.