Acer przedstawia 65-calowy monitor Predator z ekranem BFGD i NVIDIA G-SYNC

Acer przedstawia 65-calowy monitor Predator z ekranem BFGD i NVIDIA G-SYNC

Opublikowany

Acer wprowadza wielkoformatowe ekrany przeznaczone dla graczy i prezentuje 65-calowy monitor Predator z ekranem Big Format Gaming Display, który wykorzystuje technologię NVIDIA® G-SYNC™. Predator obsługuje też NVIDIA SHIELD™ co pozwala na streaming, odtwarzanie filmów i programów telewizyjnych w rozdzielczości 4K HDR.

Ogromny i interesujący

65-calowy monitor Predator z ekranem Big Format Gaming Display (BFGD) oferuje wyświetlanie gier w najwyższej jakości, której oczekuje się od całej serii Predator. Wykorzystanie w NVIDIA G-SYNC funkcji zmiennego odświeżania ekranu VRR (Variable Refresh Rate) zapewnia grę bez rozrywania obrazu i minimalizowanie opóźnień w jakości 4K i częstotliwości 120 Hz. Maksymalna luminacja wynosi imponujące 1000 nitów.

Rozrywka i zarządzanie inteligentnym domem zintegrowane z NVIDIA SHIELD

Predator BFGD z wbudowanymi funkcjami NVIDIA SHIELD umożliwia przełączanie między funkcjami przeznaczonymi do gier i innych form rozgrywki. Za pomocą pilota i kontrolera gier możemy łatwo nawigować oraz uzyskać dostęp do filmów, programów telewizyjnych oferowanych w najpopularniejszych aplikacjach. Funkcjami można sterować głosowo, dzięki wykorzystaniu Google Assistant, który umożliwia wykorzystanie możliwości zarządzania inteligentnym domem.
Technologia zmiennego odświeżania ekranu VRR G-Sync dopasowuje częstotliwość odświeżania ekranu do faktycznej liczby klatek na sekundę pliku wideo. Dzięki temu obraz jest prezentowany na wyświetlaczu w pełnej zgodności z intencjami jego twórcy.
Acer_Nvidia_BFGD_04.jpgAcer_Nvidia_BFGD_01.jpgAcer_Nvidia_BFGD_02.jpgAcer_Nvidia_BFGD_03.jpg

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Acer przedstawia 65-calowy monitor Predator z ekranem BFGD i NVIDIA G-SYNC.pdf

pdf | 163 KB

Pobierz
Acer przedstawia 65-calowy monitor Predator z ekranem BFGD i NVIDIA G-SYNC.docx

docx | 58,1 KB

Pobierz
Acer_Nvidia_BFGD_04.jpg

grafika | 982 KB

Pobierz
Acer_Nvidia_BFGD_02.jpg

grafika | 940 KB

Pobierz
Acer_Nvidia_BFGD_03.jpg

grafika | 514 KB

Pobierz
Acer_Nvidia_BFGD_01.jpg

grafika | 495 KB

Pobierz

ADATA UV230 i UV330 - uniwersalne pendrive'y z wysuwanym złączem USB

Firma ADATA wprowadza do swojej oferty dwa uniwersalne pendrive’y – UV230 i UV330. Oba modele posiadają wysuwane złącze USB i są pozbawione zatyczki.