Kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu
Kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu

Kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu

Opublikowany

Znamy już wszystkie formacje Counter Strike: Global Offensive, które wezmą udział w zamkniętym turnieju kwalifikacyjnym do sezonu Wiosna 2018. Pierwszy raz w historii Polskiej Ligi Esportowej zostaną one rozegrane podczas turnieju LAN-owego. W tym celu osiem zespołów spotka się we Wrocławiu – grupa A rozegra swoje pojedynki w sobotę (24 marca), a grupa B w niedzielę (25 marca).

Gra toczy się o cztery miejsca w gronie dziesięciu najlepszych sekcji w lidze. Izako Boars, INETKOX, tomorrow.gg i Check-Point Team zostały zaproszone do kwalifikacji bezpośrednio przez organizatorów. Gracze Codewise Unicorns bilety do Wrocławia wywalczyli sobie poprzez zdobycie wicemistrzostwa w czasie toruńskiego turnieju Ecenter Copernicup 2018. Ekipy PACT, Solaris eSports Poland i adwokacik przebrnęły przez trzy turnieje kwalifikacyjne.

W Polskiej Lidze Esportowej czekają nagrody finansowe
Losowanie zdecydowało o tym, że w sobotę (24 marca) o miejsca w Polskiej Lidze Esportowej będą rywalizowały PACT, Izako Boars, tomorrow.gg i Solaris. W niedzielę (25 marca) będziemy mogli obejrzeć pojedynki Codewise Unicorns, Check Point Team, INETKOX oraz adwokacik. Formacje rozegrają spotkania ze wszystkimi w swojej grupie, a obowiązywać będzie w nich system best of three. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup awansują do ligi.

Turniej kwalifikacyjny we Wrocławiu ma charakter imprezy zamkniętej w celu zapewnienia graczom największego komfortu i zachęcenia do integracji.

- Wykorzystamy bogatą tradycję esportową i zorganizujemy LAN Party. Każdemu zawodnikowi zapewnimy przypisane stanowisko do gry, z którego będzie mógł nieprzerwanie korzystać przez cały dzień. Stawka nie jest mała, bo w Polskiej Lidze Esportowej będziemy nagradzać finansowo każde zwycięstwo i remis, ale zależy nam na tym, żeby uczestnicy dobrze się bawili

– mówi Lena Bortko, Product Manager Polskiej Ligi Esportowej

Sezon Wiosna 2018, to więcej wydarzeń offline
Widzowie będą mogli śledzić transmisję internetową wraz z komentarzem Olka „vuzzeya” Kłosa oraz Łukasza „Hermesa” Pożyczka. To nie jedyne zmagania offline, które odbędą się w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Trzecia ligowa kolejka CS:GO rozegra się przecież podczas Good Game – Warszawskich Targów Gier z udziałem publiczności. To wówczas – już 21 i 22 kwietnia – widzowie spotkają się z najbardziej znanymi komentatorami, zawodnikami i influencerami w polskim środowisku esportowym.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie Polskiej Ligi Esportowej: www.polskaligaesportowa.pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zamknięte kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu.pdf

pdf | 215 KB

Pobierz
Zamknięte kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu.docx

docx | 94,9 KB

Pobierz
Polska Liga Esportowa - zamknięte kwalifikacje.png

grafika | 86,7 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Izako Boars z nową dywizją PUBG

temu

Organizacja Piotra „Izaka” Skowyrskiego powiększona o trzecią już dywizję! Po Counter Strike: Global Offensive i Zula, Izako Boars stawiają na grę Playerunknown’s Battlegrounds! „Dziki” włączają w swoje szeregi Husaria Team, najlepszą i najbardziej rozpoznawalną ekipę PU
Izako Boars z nagrodą Innovation 2018

temu

Zaangażowanie Fantasy Expo, w kooperacji z MediaCom, w unikalny projekt marketingowo-esportowy Izako Boars zostało docenione podczas prestiżowej Gali Innovation 2018. W pełni polska agencja gamingowa otrzymała brązową statuetkę w kategorii Innowacyjne media (podkategoria
#GamersGonnaPlay. Polska Liga Esportowa napędzana przez Play w sezonie Wiosna 2018

temu

Play będzie trzeci raz z rzędu głównym partnerem rozgrywek oraz transmisji z rywalizacji w Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Operator sieci komórkowej od lat aktywnie angażuje się w promocję esportu i gamingu. Rozwija dedykowaną ofertę dla graczy, wspiera Polską Ligę Esportową i bierze udział w największych wydarzeniach skierowanych do fanów esportu w Polsce.
Polska Liga Esportowa: Historyczna kolejka

temu

To będzie pierwsza taka kolejka w historii Polskiej Ligi Esportowej! Już w najbliższy weekend (21-22 kwietnia) rywalizacja w Polskiej Lidze Esportowej powered by Play będzie otwarta dla kibiców na imprezie masowej. Na Good Game - Warszawskich Targach Gier w Ptak Warsaw E

Serwisowanie chińskich smartfonów w Polsce

Co zrobić, kiedy świeżo zakupiony smartfon z Chin przestał nagle działać? Niestety w tym przypadku nie zawsze można go po prostu odesłać na naprawę gwarancyjną. Z kolei lokalne serwisy niechętnie zajmują się mało popularnymi urządzeniami.