Kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu
Kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu

Kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu

Opublikowany

Znamy już wszystkie formacje Counter Strike: Global Offensive, które wezmą udział w zamkniętym turnieju kwalifikacyjnym do sezonu Wiosna 2018. Pierwszy raz w historii Polskiej Ligi Esportowej zostaną one rozegrane podczas turnieju LAN-owego. W tym celu osiem zespołów spotka się we Wrocławiu – grupa A rozegra swoje pojedynki w sobotę (24 marca), a grupa B w niedzielę (25 marca).

Gra toczy się o cztery miejsca w gronie dziesięciu najlepszych sekcji w lidze. Izako Boars, INETKOX, tomorrow.gg i Check-Point Team zostały zaproszone do kwalifikacji bezpośrednio przez organizatorów. Gracze Codewise Unicorns bilety do Wrocławia wywalczyli sobie poprzez zdobycie wicemistrzostwa w czasie toruńskiego turnieju Ecenter Copernicup 2018. Ekipy PACT, Solaris eSports Poland i adwokacik przebrnęły przez trzy turnieje kwalifikacyjne.

W Polskiej Lidze Esportowej czekają nagrody finansowe
Losowanie zdecydowało o tym, że w sobotę (24 marca) o miejsca w Polskiej Lidze Esportowej będą rywalizowały PACT, Izako Boars, tomorrow.gg i Solaris. W niedzielę (25 marca) będziemy mogli obejrzeć pojedynki Codewise Unicorns, Check Point Team, INETKOX oraz adwokacik. Formacje rozegrają spotkania ze wszystkimi w swojej grupie, a obowiązywać będzie w nich system best of three. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup awansują do ligi.

Turniej kwalifikacyjny we Wrocławiu ma charakter imprezy zamkniętej w celu zapewnienia graczom największego komfortu i zachęcenia do integracji.

- Wykorzystamy bogatą tradycję esportową i zorganizujemy LAN Party. Każdemu zawodnikowi zapewnimy przypisane stanowisko do gry, z którego będzie mógł nieprzerwanie korzystać przez cały dzień. Stawka nie jest mała, bo w Polskiej Lidze Esportowej będziemy nagradzać finansowo każde zwycięstwo i remis, ale zależy nam na tym, żeby uczestnicy dobrze się bawili

– mówi Lena Bortko, Product Manager Polskiej Ligi Esportowej

Sezon Wiosna 2018, to więcej wydarzeń offline
Widzowie będą mogli śledzić transmisję internetową wraz z komentarzem Olka „vuzzeya” Kłosa oraz Łukasza „Hermesa” Pożyczka. To nie jedyne zmagania offline, które odbędą się w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Trzecia ligowa kolejka CS:GO rozegra się przecież podczas Good Game – Warszawskich Targów Gier z udziałem publiczności. To wówczas – już 21 i 22 kwietnia – widzowie spotkają się z najbardziej znanymi komentatorami, zawodnikami i influencerami w polskim środowisku esportowym.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie Polskiej Ligi Esportowej: www.polskaligaesportowa.pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zamknięte kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu.pdf

pdf | 215 KB

Pobierz
Zamknięte kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu.docx

docx | 94,9 KB

Pobierz
Polska Liga Esportowa - zamknięte kwalifikacje.png

grafika | 86,7 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Poczuj zapach esportu, czyli “Izak” oraz “Nervarien” w nowej reklamie Old Spice

temu

Branża sportów elektronicznych rozwija się w błyskawicznym tempie. Coraz częstszym zjawiskiem stały się inwestycje marek w przestrzeń wirtualnej rywalizacji. Przykładów nie trzeba szukać daleko, bowiem najlepszym przykładem takiego działania w ostatnim czasie, może być globalnie znana marka produkująca dezodoranty i żele pod prysznic dla mężczyzn  — Old Spice. Marka kierująca swe produkty do mężczyzn śmiało wkroczyła w świat esportu swoim spotem reklamowym z Piotrem “Izakiem” Skowyrskim oraz Damianem “Nervarienem” Ziają.
W specjalnej akcji KFC w CS:GO wzięło udział 11 299 polskich graczy! Czy głód wpłynął na skilla?

temu

Nie ma złych graczy, są tylko głodni. Takimi słowami można skwitować akcję przeprowadzoną przez KFC w weekend 6 oraz 7 października. Obiektem zainteresowania giganta branży spożywczej stała się niezwykle popularna na całym świecie gra, czyli Counter-Strike: Global Offensive. Kopia tytułu, który na całym świecie został zakupiony blisko 40 milionów razy, bije rekordy popularności również w Polsce. W ramach akcji przygotowanej przez KFC gracze mogli otrzymać specjalne kody zniżkowe, które były do znalezienia na mapach w dedykowanej puli serwerów. Akcja cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w niej udział ponad 11 299 polskich fanów CS:GO na prywatnych serwerach 1shot1kill.
Nie ma złych graczy, są tylko głodni

temu

W weekend 6 oraz 7 października, na wszystkich graczy CS:GO czeka nie lada niespodzianka. KFC przygotowało dla wszystkich gamerów specjalne kody zniżkowe, które mogli znaleźć na mapach w dedykowanej puli serwerów. Czy głód przezwyciężył chęć zdobycia fraga?
Gametoon Challenge, czyli telewizyjna inwestycja w esport z udziałem Izako Boars

temu

Już dzisiaj będziemy mieli okazję zobaczyć ostatnie starcie w turnieju Gametoon Challenge organizowanego przez gamingową stację Gametoon HD, która wkrótce uruchomi polskojęzyczną wersję swojego kanału. To jeden z przykładów, gdzie telewizja zainteresowana rosnącą popularnością sportów elektronicznych, podejmuje inicjatywę, chcąc przyciągnąć do siebie grono kibiców. Pula nagród zawodów równa jest 4 tysiące dolarów, a w występach mieliśmy okazję oglądać rodzime Izako Boars. Jak spisują się Polacy?
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.