Polska Liga Esportowa: Historyczna kolejka
Polska Liga Esportowa: Historyczna kolejka

Polska Liga Esportowa: Historyczna kolejka

Opublikowany

To będzie pierwsza taka kolejka w historii Polskiej Ligi Esportowej! Już w najbliższy weekend (21-22 kwietnia) rywalizacja w Polskiej Lidze Esportowej powered by Play będzie otwarta dla kibiców na imprezie masowej. Na Good Game - Warszawskich Targach Gier w Ptak Warsaw Expo, w sobotę wystartuje inauguracyjna w sezonie Wiosna 2018 kolejka w grze League of Legends, a w niedzielę odbędzie się 3. seria obecnych rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive.

„Polska Liga Esportowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów. Wszystkie ligowe ekipy i gwiazdy polskiej sceny esportowej w jednym miejscu, to szansa zarówno dla wiernych kibiców, jak i nowych odbiorców. Każdy fan, który odwiedzi nas podczas Good Game - Warszawskich Targów Gier, będzie mógł nie tylko przyjrzeć się z bliska i od kuchni rywalizacji w ramach jednej z największych w naszym kraju profesjonalnych lig esportowych, ale weźmiemy też udział w wyjątkowym wydarzeniu, gdyż takiej kolejki jeszcze u nas nie było” - zapowiada Lena Bortko, Product Manager Polskiej Ligi Esportowej.

Gwiazdy nie tylko esportu
Podczas Good Game - Warszawskich Targów Gier na kibiców czekają przede wszystkim emocjonujące starcia wszystkich ekip Polskiej Ligi Esportowej, ale to nie wszystko. Na miejscu będzie można spotkać najbardziej znanych esportowych influencerów i komentatorów. Na Good Game pojawią się m.in. Piotr „Izak” Skowyrski, Damian „Nervarien” Ziaja, Paweł „saju” Pawelczak, Olek „vuzzey” Kłos, Norbert „Dis” Gierczak i Łukasz „Leo” Mirek.

Esportowe bitwy rozpoczną się w sobotę, o godzinie 10.00 (Team Ascent - Fake Team), a początek ostatniego w tym dniu starcia zaplanowano około 17.30. W niedzielę pojedynki wystartują o tej samej porze, co dzień wcześniej, a finalnym akcentem (orientacyjnie około 19.00) będzie spotkanie Adwokacika z Izako Boars. Ciekawie zapowiadają się m.in. mecze niepokonanych dotychczas w sezonie Wiosna 2018 AGO Esports z PRIDE i Teamu Kinguin z PRIDE.

Głównym Partnerem Polskiej Ligi Esportowej jest sieć telefoniii komórkowej Play. Oficjalnym bukmacherem rozgrywek jest STS, dzięki któremu fani esportu mogą korzystać z szerokiej oferty dedykowanych zakładów (sts.pl/pl/esport). Współorganizatorem Polskiej Ligi Esportowej powered by Play jest ELIGA. Wszystkie spotkania są transmitowane na kanale Twitch.tv ESPORT NOW.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie polskaligaesportowa.pl oraz na goodgameexpo.com.

Harmonogram meczów:

Sobota, 21 kwietnia (League of Legends)
1) 10.00 Team Ascent - Fake Team
2) Egamink E-sport - Młodzi Esports
3) Pompa Team - Trójca Święta -1
4) ProXima Gaming - Egamink E-sport

Niedziela, 22 kwietnia (Counter-Strike: Global Offensive)
1) 10.00 Codewise Unicorns - SEAL Esports
2) Team Kinguin - PRIDE
3) AGO Esports - PRIDE
4) x-kom team - Pompa Team
5) adwokacik - Izako Boars

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Polska Liga Esportowa - Historyczna kolejka.png

grafika | 2,46 MB

Pobierz
Polska Liga Esportowa - Historyczna kolejka.pdf

pdf | 139 KB

Pobierz
Polska Liga Esportowa - Historyczna kolejka.docx

docx | 13,6 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kto zgarnie 46 tysięcy z puli ćwierć miliona złotych? Polska Liga Esportowa wchodzi w fazę play-off!

temu

Polska Liga Esportowa, czyli jedne z najważniejszych polskich rozgrywek e-sportowych, rozpoczyna właśnie kolejny etap rywalizacji – fazę play-off. Po siedmiu tygodniach regularnych zmagań w Counter Strike: Global Offensive i League of Legends poznaliśmy 4 najlepsze drużyny w każdej z gier.  
Polska Liga Esportowa: Wystartował sezon zasadniczy Wiosna 2018

temu

Polska Liga Esportowa - sezon Wiosna 2018 - wystartowała. Do rywalizacji w grach Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends przystępuje 18 drużyn, które walczą o łączną pulę 261 360 złotych. W dniach 21-22 kwietnia po raz pierwszy w historii odbędzie się kolejk
148 tysięcy widzów, 80 zawodników i 16 drużyn - pierwsza połowa Polskiej Ligi Esportowej już za nami!

temu

Rozgrywki PLE gromadzą przed monitorami tysiące fanów e-sportu z całej Polski. Przez ostatnie dwa miesiące mogli oni obejrzeć 16 spotkań z udziałem najlepszych zawodników z kraju i zagranicy.
E-sport popularniejszy od piłki nożnej? Ponad 16 tysięcy osób odwiedziło ESPORT NOW 2017

temu

W poprzednim sezonie na mecze Śląska Wrocław przychodziło średnio 8 740 kibiców. Tegoroczną edycję e-sportowej imprezy ESPORT NOW 2017, która również odbyła się we Wrocławiu, odwiedziło niemal dwa razy więcej osób. Choć sport elektroniczny nie jest jeszcze bardziej popularny od „tradycyjnego”, to bez wątpienia zdobywa coraz większą liczbę fanów.

5 najważniejszych cech komputera do montażu wideo i obróbki foto

Nie istnieje jeden idealny zestaw podzespołów komputerowych do profesjonalnej obróbki grafiki i wideo. Inne potrzeby i wymagania będzie miała osoba pracująca z Photoshopem, a inne zajmująca się modelami 3D. Dlatego w poniższym poradniku skupiliśmy się na ogólnych zasadach i kryteriach wyboru odpowiednich elementów stacji roboczej.