Polska Liga Esportowa: Historyczna kolejka
Polska Liga Esportowa: Historyczna kolejka

Polska Liga Esportowa: Historyczna kolejka

To będzie pierwsza taka kolejka w historii Polskiej Ligi Esportowej! Już w najbliższy weekend (21-22 kwietnia) rywalizacja w Polskiej Lidze Esportowej powered by Play będzie otwarta dla kibiców na imprezie masowej. Na Good Game - Warszawskich Targach Gier w Ptak Warsaw Expo, w sobotę wystartuje inauguracyjna w sezonie Wiosna 2018 kolejka w grze League of Legends, a w niedzielę odbędzie się 3. seria obecnych rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive.

„Polska Liga Esportowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów. Wszystkie ligowe ekipy i gwiazdy polskiej sceny esportowej w jednym miejscu, to szansa zarówno dla wiernych kibiców, jak i nowych odbiorców. Każdy fan, który odwiedzi nas podczas Good Game - Warszawskich Targów Gier, będzie mógł nie tylko przyjrzeć się z bliska i od kuchni rywalizacji w ramach jednej z największych w naszym kraju profesjonalnych lig esportowych, ale weźmiemy też udział w wyjątkowym wydarzeniu, gdyż takiej kolejki jeszcze u nas nie było” - zapowiada Lena Bortko, Product Manager Polskiej Ligi Esportowej.

Gwiazdy nie tylko esportu
Podczas Good Game - Warszawskich Targów Gier na kibiców czekają przede wszystkim emocjonujące starcia wszystkich ekip Polskiej Ligi Esportowej, ale to nie wszystko. Na miejscu będzie można spotkać najbardziej znanych esportowych influencerów i komentatorów. Na Good Game pojawią się m.in. Piotr „Izak” Skowyrski, Damian „Nervarien” Ziaja, Paweł „saju” Pawelczak, Olek „vuzzey” Kłos, Norbert „Dis” Gierczak i Łukasz „Leo” Mirek.

Esportowe bitwy rozpoczną się w sobotę, o godzinie 10.00 (Team Ascent - Fake Team), a początek ostatniego w tym dniu starcia zaplanowano około 17.30. W niedzielę pojedynki wystartują o tej samej porze, co dzień wcześniej, a finalnym akcentem (orientacyjnie około 19.00) będzie spotkanie Adwokacika z Izako Boars. Ciekawie zapowiadają się m.in. mecze niepokonanych dotychczas w sezonie Wiosna 2018 AGO Esports z PRIDE i Teamu Kinguin z PRIDE.

Głównym Partnerem Polskiej Ligi Esportowej jest sieć telefoniii komórkowej Play. Oficjalnym bukmacherem rozgrywek jest STS, dzięki któremu fani esportu mogą korzystać z szerokiej oferty dedykowanych zakładów (sts.pl/pl/esport). Współorganizatorem Polskiej Ligi Esportowej powered by Play jest ELIGA. Wszystkie spotkania są transmitowane na kanale Twitch.tv ESPORT NOW.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie polskaligaesportowa.pl oraz na goodgameexpo.com.

Harmonogram meczów:

Sobota, 21 kwietnia (League of Legends)
1) 10.00 Team Ascent - Fake Team
2) Egamink E-sport - Młodzi Esports
3) Pompa Team - Trójca Święta -1
4) ProXima Gaming - Egamink E-sport

Niedziela, 22 kwietnia (Counter-Strike: Global Offensive)
1) 10.00 Codewise Unicorns - SEAL Esports
2) Team Kinguin - PRIDE
3) AGO Esports - PRIDE
4) x-kom team - Pompa Team
5) adwokacik - Izako Boars

Załączniki

Pobierz wszystkie

Polska Liga Esportowa - Historyczna kolejka.png

grafika | 2,46 MB

Pobierz
Polska Liga Esportowa - Historyczna kolejka.pdf

pdf | 139 KB

Pobierz
Polska Liga Esportowa - Historyczna kolejka.docx

docx | 13,6 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Polska Liga Esportowa: Gra o tron - czas na finały!

To już ostatnia prosta sezonu Wiosna 2018 Polskiej Ligi Esportowej! W weekend 23-24 czerwca, podczas Targów GameON Kielce, odbęda się offline’owe finały rozgrywek. Po cztery najlepsze po etapie ligowym ekipy w grach Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends po
Kto zgarnie 46 tysięcy z puli ćwierć miliona złotych? Polska Liga Esportowa wchodzi w fazę play-off!

Polska Liga Esportowa, czyli jedne z najważniejszych polskich rozgrywek e-sportowych, rozpoczyna właśnie kolejny etap rywalizacji – fazę play-off. Po siedmiu tygodniach regularnych zmagań w Counter Strike: Global Offensive i League of Legends poznaliśmy 4 najlepsze drużyny w każdej z gier.  
Polska Liga Esportowa: Wystartował sezon zasadniczy Wiosna 2018

Polska Liga Esportowa - sezon Wiosna 2018 - wystartowała. Do rywalizacji w grach Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends przystępuje 18 drużyn, które walczą o łączną pulę 261 360 złotych. W dniach 21-22 kwietnia po raz pierwszy w historii odbędzie się kolejk
148 tysięcy widzów, 80 zawodników i 16 drużyn - pierwsza połowa Polskiej Ligi Esportowej już za nami!

Rozgrywki PLE gromadzą przed monitorami tysiące fanów e-sportu z całej Polski. Przez ostatnie dwa miesiące mogli oni obejrzeć 16 spotkań z udziałem najlepszych zawodników z kraju i zagranicy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.