Izako Boars z nagrodą Innovation 2018
Izako Boars z nagrodą Innovation 2018

Izako Boars z nagrodą Innovation 2018

Zaangażowanie Fantasy Expo, w kooperacji z MediaCom, w unikalny projekt marketingowo-esportowy Izako Boars zostało docenione podczas prestiżowej Gali Innovation 2018. W pełni polska agencja gamingowa otrzymała brązową statuetkę w kategorii Innowacyjne media (podkategoria: Touchpoint).

Nagroda Innovation 2018 to ukoronowanie zaangażowania w dynamiczny rozwój „Dzików”, czyli organizacji Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Inicjatywa jest połączeniem gamingowego know-how Fantasy Expo, medialnej wiedzy MediaCom, marketingowego potencjału Sprite’a jako produktu The Coca-Cola Company i doświadczenia „Izaka” - najbardziej rozpoznawalnej twarzy polskiego esportu, w ramach kampanii komercyjnej.

Aktywności te przełożyły się już m.in. na ponad 100 tysięcy fanów Izako Boars na Facebooku, miliony wyświetleń materiałów własnych i Sprite’a, a także na międzynarodowe sukcesy esportowe, jak choćby tegoroczne „mistrzostwo świata” dywizji Zula w Stambule. W uzasadnieniu Innovation 2018 doceniono szczególnie stworzenie punktu styku z konsumentem, który kreował zarówno swój content, jak i dodatkowe kanały komunikacji.

Projekt w 100% polski

Jesteśmy zaszczyceni, że wraz z naszymi partnerami zostaliśmy dostrzeżeni podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń marketingowych. To wyróżnienie tym cenniejsze, że rozmawiamy o innowacyjności. Rozwój krajowej sceny esportowej jest dla nas priorytetem, dlatego jesteśmy dumni, że praca nad w stu procentach polskim projektem gamingowym nie tylko procentuje, ale i jest dostrzegana przez branżowe elity. Dodam tylko, że Izako Boars to jedyna organizacja z marketingową nagrodą, która dodatkowo rozbudowuje obecnie swoje dywizje i struktury. Tym bardziej jestem wdzięczny Sprite za impuls, który potrzebny był do założenia organizacji

- KOMENTUJE KAMIL GÓRECKI, PREZES ZARZĄDU FANTASY EXPO

Innovation 2018 to inicjatywa skupiona wokół innowacyjności w dziedzinie komunikacji marketingowej i marketingu w Polsce. W konkursie nagradzane są zarówno projekty, usługi i rozwiązania zmieniające świat globalnie, jak i małe, lecz zarazem efektywne i nowatorskie idee. Organizatorem jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie innovation.sar.org.pl

Strona Izako Boars: izakoboars.com

Film Izako Boars / Innovation 2018: obejrzyj TUTAJ.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Izako Boars z nagrodą Innovation 2018.docx

docx | 15 KB

Pobierz
Izako Boars z nagrodą Innovation 2018.jpg

grafika | 344 KB

Pobierz
Izako Boars z nagrodą Innovation 2018.pdf

pdf | 135 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Polska Liga Esportowa: Illuminar Gaming i tomorrow.gg zwycięzcami w sezonie Wiosna 2018

Zakończył się sezon Wiosna 2018 Polskiej Ligi Esportowej. Tomorrow.gg zwyciężyło w rywalizacji w Counter-Strike: Global Offensive, a Illuminar Gaming w League of Legends. Obydwie ekipy wzbogaciły się też o 46 tys. złotych, które zostały przeznaczone dla zwycięzcy. Podczas całego sezonu wszystkim drużynom przekazano 264 tys. Półfinały oraz finały odbyły się z udziałem publiczności podczas Targów GameON w Kielcach, a emocje przewyższyły oczekiwania organizatorów.
Już w niedzielę, na kanale Twitch Piotra „Izaka” Skowyrskiego, startuje transmisja z PGL Major Kraków 2017!

PGL Major Kraków jest jednym z najważniejszych wydarzeń na profesjonalnej scenie Counter-Strike: Global Offensive. Wszystkie mecze najlepszych na świecie drużyn obejrzymy z polskim komentarzem na kanale Twitch.tv Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Pomagać w analizie meczowej będzie Adam “destru” Gil, zaś na stanowisku komentatorskim Izaka wesprze Bartłomiej “Tybek” Tybor.
Polska Liga Esportowa: Gra o tron - czas na finały!

To już ostatnia prosta sezonu Wiosna 2018 Polskiej Ligi Esportowej! W weekend 23-24 czerwca, podczas Targów GameON Kielce, odbęda się offline’owe finały rozgrywek. Po cztery najlepsze po etapie ligowym ekipy w grach Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends po
Polska Liga Esportowa: Wystartował sezon zasadniczy Wiosna 2018

Polska Liga Esportowa - sezon Wiosna 2018 - wystartowała. Do rywalizacji w grach Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends przystępuje 18 drużyn, które walczą o łączną pulę 261 360 złotych. W dniach 21-22 kwietnia po raz pierwszy w historii odbędzie się kolejk
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.