Naprawa w serwisie Acer? Masz 97% szans, że zostanie wykonana w 5 dni
Naprawa w serwisie Acer? Masz 97% szans, że zostanie wykonana w 5 dni

Piotr “Ziemniak” Latała sprawdził serwis Acera

Naprawa w serwisie Acer? Masz 97% szans, że zostanie wykonana w 5 dni

Opublikowany

W pierwszym kwartale 2018 roku średnia ocena pracy serwisu wyniosła 84%. Składa się na nią łatwość kontaktu, wiedza i uprzejmość konsultanta, usługi kurierskie, jakość zniwelowania usterek i jakość produktu. Ponad 97% napraw zostało wykonanych w ciągu 5 dni. To podtrzymanie wysokiego standardu usług i przede wszystkim szybkości pracy techników.

Monitoring poziomu satysfakcji klientów jest prowadzony przez zewnętrzną firmę. Weryfikacji poddaje się takie elementy realizacji usług jak:
• czas wykonania naprawy,
• średni czas oczekiwania na połączenia z infolinią (AQT),
• ocena pracy serwisu,
• ocena usług kurierskich,
• poziom zadowolenia klienta z usług serwisu.

Piotr “Ziemniak” Latała sprawdził serwis Acera

Proces naprawy urządzeń został sprawdzony przez Ziemniaka, który gościł w serwisie we Wrocławiu, dzięki współpracy z x-kom.pl.

Piotr "Ziemniak" Latała w serwisie Acer Polska

Piotr "Ziemniak" Latała w serwisie Acer Polska

Priorytety serwisu? Jakość i jak najszybszy powrót sprzętu

W styczniu i lutym 97% urządzeń wróciło do właścicieli w ciągu 5 dni. W marcu ten wynik wyniósł 98%. Klienci najlepiej oceniali pracę serwisu w styczniu, ponieważ wyniosła ona 90%, natomiast w lutym i marcu 81%.

W całym pierwszym kwartale 2018 roku na połączenie z konsultantem oczekiwało się średnio przez 58 sekund, a ponad 97% napraw zostało wykonanych w trakcie 5 dni. Średnia ocena pracy serwisu, czyli łatwość kontaktu, wiedza i uprzejmość, usługi kurierskie, jakość naprawy i jakość produktu wyniosły 84%. To podtrzymanie wysokich wyników serwisu z całego 2017 roku.

Serwis Premium dla serii Swift, Spin i Predator oraz gwarancja niezawodności

Obecnie trwająca promocja oferuje gwarancję naprawy w door-to-door w 5 dni albo zwrot 100% wartości zakupu. Objęte są nią modele z serii Swift i Spin oraz modele z serii Predator.

Ponadto, zakup produktu Acer z serii professional i spełnienie warunków promocji , pozwala na skorzystanie z oferty gwarancji niezawodności. W ramach tej akcji użytkownik otrzyma zwrot  100% wartości zakupu, jeśli w ciągu pierwszego roku wystąpi usterka wymagająca naprawy gwarancyjnej.

Szczegóły, lista produktów objętych gwarancją niezawodności i regulamin promocji znajdują się na: acer.pl/support

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Serwis Acer w pierwszym kwartale 2018 roku.pdf

pdf | 220 KB

Pobierz
Serwis Acer w pierwszym kwartale 2018 roku.docx

docx | 200 KB

Pobierz
infografika_acer.png

grafika | 199 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

temu

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.
Startuje program „Acer Innovative School”. To koncepcja poprawy jakości edukacji

temu

Technologie zastosowane w Chromebookach i tabletach mają posłużyć do stworzenia wyjątkowych i przyjaznych środowisk nauczania. Program to połączenie możliwości sprzętowych, oprogramowania i innowacyjnych technologii. Na początek do udziału w projekcie zaproszono 15 szkół z 10 różnych krajów.
Nadszedł czas potęgi. Predator Helios 500 z procesorem Intel Core i9+ i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070

temu

Acer zaprezentował dziś dwa nowe laptopy do gier serii Predator Helios. Premiera miała miejsce w czasie  globalnej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku. W portfolio marki znalazł się  Predator Helios 500, wyposażony w procesory Intel® Core ™ i9+ 8. generacji oraz Predator Helios 300 - Special Edition, który zawiera ulepszone specyfikacje w stosunku do poprzednika i charakterystyczną białą obudowę. Oba modele są zgodne z VR-Ready oraz oferują bardzo wydajne chłodzenie.
Potężne komputery stacjonarne dla graczy - premiera Predator Orion 5000 i 3000 oraz całej serii akcesoriów gamingowych

temu

Acer zaprezentował nowe komputery stacjonarne dla graczy z serii Predator. To Orion 5000, zaprojektowany z myślą o graczach wymagających najwyższej wydajności i obudowy do łatwej rozbudowy w przyszłości. Na rynku pojawią się też komputery stacjonarne z serii Predator Orion 3000, a także rozszerzona kolekcja akcesoriów Predator.

Globalna konferencja next@acer już w środę! Zobacz transmisję z Nowego Jorku i poznaj wszystkie nowe urządzenia

Acer zaprezentuje całą gamę nowych laptopów, monitorów i komputerów stacjonarnych, zarówno do użytku domowego, jak i tych przeznaczonych do grania w wymagające tytuły. Na konferencji nie zabraknie także premier nowych akcesoriów dla graczy. Wydarzenie odbędzie się w Alice Tully Hall w Nowym Jorku i będzie transmitowane na żywo, 23 maja od godziny 17 polskiego czasu.