Naprawa w serwisie Acer? Masz 97% szans, że zostanie wykonana w 5 dni
Naprawa w serwisie Acer? Masz 97% szans, że zostanie wykonana w 5 dni

Piotr “Ziemniak” Latała sprawdził serwis Acera

Naprawa w serwisie Acer? Masz 97% szans, że zostanie wykonana w 5 dni

W pierwszym kwartale 2018 roku średnia ocena pracy serwisu wyniosła 84%. Składa się na nią łatwość kontaktu, wiedza i uprzejmość konsultanta, usługi kurierskie, jakość zniwelowania usterek i jakość produktu. Ponad 97% napraw zostało wykonanych w ciągu 5 dni. To podtrzymanie wysokiego standardu usług i przede wszystkim szybkości pracy techników.

Monitoring poziomu satysfakcji klientów jest prowadzony przez zewnętrzną firmę. Weryfikacji poddaje się takie elementy realizacji usług jak:
• czas wykonania naprawy,
• średni czas oczekiwania na połączenia z infolinią (AQT),
• ocena pracy serwisu,
• ocena usług kurierskich,
• poziom zadowolenia klienta z usług serwisu.

Piotr “Ziemniak” Latała sprawdził serwis Acera

Proces naprawy urządzeń został sprawdzony przez Ziemniaka, który gościł w serwisie we Wrocławiu, dzięki współpracy z x-kom.pl.

Piotr "Ziemniak" Latała w serwisie Acer Polska

Piotr "Ziemniak" Latała w serwisie Acer Polska

Priorytety serwisu? Jakość i jak najszybszy powrót sprzętu

W styczniu i lutym 97% urządzeń wróciło do właścicieli w ciągu 5 dni. W marcu ten wynik wyniósł 98%. Klienci najlepiej oceniali pracę serwisu w styczniu, ponieważ wyniosła ona 90%, natomiast w lutym i marcu 81%.

W całym pierwszym kwartale 2018 roku na połączenie z konsultantem oczekiwało się średnio przez 58 sekund, a ponad 97% napraw zostało wykonanych w trakcie 5 dni. Średnia ocena pracy serwisu, czyli łatwość kontaktu, wiedza i uprzejmość, usługi kurierskie, jakość naprawy i jakość produktu wyniosły 84%. To podtrzymanie wysokich wyników serwisu z całego 2017 roku.

Serwis Premium dla serii Swift, Spin i Predator oraz gwarancja niezawodności

Obecnie trwająca promocja oferuje gwarancję naprawy w door-to-door w 5 dni albo zwrot 100% wartości zakupu. Objęte są nią modele z serii Swift i Spin oraz modele z serii Predator.

Ponadto, zakup produktu Acer z serii professional i spełnienie warunków promocji , pozwala na skorzystanie z oferty gwarancji niezawodności. W ramach tej akcji użytkownik otrzyma zwrot  100% wartości zakupu, jeśli w ciągu pierwszego roku wystąpi usterka wymagająca naprawy gwarancyjnej.

Szczegóły, lista produktów objętych gwarancją niezawodności i regulamin promocji znajdują się na: acer.pl/support
Załączniki

Pobierz wszystkie

Serwis Acer w pierwszym kwartale 2018 roku.pdf

pdf | 220 KB

Pobierz
Serwis Acer w pierwszym kwartale 2018 roku.docx

docx | 200 KB

Pobierz
infografika_acer.png

grafika | 199 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Acer świętuje 30-lecie serii TravelMate i rozdaje prezenty warte ponad 2300 zł!

Linia urządzeń Acer TravelMate istnieje już 30 lat. Z tej okazji Acer przygotował specjalną akcję dla klientów, którzy do końca roku zakupią wybrane laptopy  biznesowe. Pierwszych zgłoszeń można dokonywać już od 29 października.
Acer prezentuje nowe ultrasmukłe monitory z serii SA

Do polskiej dystrybucji trafiły najnowsze monitory Acer SA. Wśród dostępnych modeli znajdują się urządzenia o przekątnej 21,5, 23,8 oraz 27 cali.  Na tle konkurencyjnych urządzeń wyróżniają się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, które zaczynają się od 399 zł.
Acer stawia na laptopy z procesorami Intel Core 8. generacji i dodaje wyjątkowy pakiet

Acer zachęca do zakupu laptopów z Intel Core 8. generacji dodając do nich pakiet Microsoft Office 365 Personal, kod Acer Care Plus na przedłużenie gwarancji urządzenia do 3 lat, klucz aktywacyjny do programu Antywirus G Data oraz starter kit z bezprzewodową myszką i torbą Acer.
Odświeżone notebooki Aspire 7, Aspire 5 i Aspire 3 oraz nowy All-In-One

Komputer Aspire Z 24 jest oparty na najnowszych procesorach 8. generacji Intel Core i7+, obsługujących do 32 GB pamięci Intel Optane i został wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce MX150. Nowy notebook Aspire 7 waży mniej niż 1,5 kg, a za jego wydajność odpowiada procesor Intel Core i7-8705G lub procesor i5-8305G z grafiką Radeon RX Vega  M GL. Ponadto zaprezentowano nowe modele Aspire 5 i Aspire 3.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.