Piotr “petzoR” Węgrzyn reprezentantem graczy w Kapitule ELIGA
Piotr “petzoR” Węgrzyn reprezentantem graczy w Kapitule ELIGA

Piotr “petzoR” Węgrzyn reprezentantem graczy w Kapitule ELIGA

Opublikowany

Kapituła ELIGA powiększa swój skład. Organ zrzeszającej czołowe polskie drużyny spółki ELIGA, odpowiedzialny za przyznawanie Znaku Jakości ELIGA, uzupełnił reprezentant graczy - 29-letni Piotr “petzoR” Węgrzyn, od lat związany z polską sceną esportową.
To zapowiadane po niedawnym powołaniu Kapituły ELIGA jej “brakujące ogniwo”. Organizacja dążyła do wyłonienia cieszącego się zaufaniem środowiska zawodników reprezentanta graczy. Wybór padł na Piotra “petzoRa” Węgrzyna. Jego obecność w kapitule to sygnał, jak istotne dla ELIGA są dobro i opinia samych zawodników.

Doświadczony zawodnik, sędzia, streamer

Piotr “petzoR” Węgrzyn z gamingiem związany jest profesjonalnie od 2005 roku. Początkowo gracz Call of Duty 4, aktualnie kojarzony głównie ze sceną Counter-Strike: Global Offensive. Obecnie prowadzi własną firmę eventową.
Ma na koncie powyżej 40 turniejów, podczas których pełnił rolę administratora głównego, sędziego lub łączył obie funkcje. Od pięciu lat główny admin hostingu 1shot1kill. Od 2015 roku również streamer, z 22 tysiącami obserwujących na platformie Twitch.
Przewodniczącą Kapituły ELIGA jest Agnieszka “rea” Bała (m.in. PR & Marketing Manager Codewise Unicorns). W jej skład wchodzą także: Marcin “Padre” Kurzawski (założyciel, właściciel i CEO organizacji PACT), Maximilian Kieturakis (General Manager x-kom team) i Piotr “neqs” Lipski (współtwórca i CEO organizacji PRIDE).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Piotr petzoR Węgrzyn.png

grafika | 1,9 MB

Pobierz
ELIGA - logotyp.png

grafika | 259 KB

Pobierz
ELIGA.png

grafika | 192 KB

Pobierz
2018-06-19 Piotr petzoR Węgrzyn w Kapitule ELIGA.pdf

pdf | 193 KB

Pobierz
2018-06-19 Piotr petzoR Węgrzyn w Kapitule ELIGA.docx

docx | 12,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Poczuj zapach esportu, czyli “Izak” oraz “Nervarien” w nowej reklamie Old Spice

temu

Branża sportów elektronicznych rozwija się w błyskawicznym tempie. Coraz częstszym zjawiskiem stały się inwestycje marek w przestrzeń wirtualnej rywalizacji. Przykładów nie trzeba szukać daleko, bowiem najlepszym przykładem takiego działania w ostatnim czasie, może być globalnie znana marka produkująca dezodoranty i żele pod prysznic dla mężczyzn  — Old Spice. Marka kierująca swe produkty do mężczyzn śmiało wkroczyła w świat esportu swoim spotem reklamowym z Piotrem “Izakiem” Skowyrskim oraz Damianem “Nervarienem” Ziają.
W specjalnej akcji KFC w CS:GO wzięło udział 11 299 polskich graczy! Czy głód wpłynął na skilla?

temu

Nie ma złych graczy, są tylko głodni. Takimi słowami można skwitować akcję przeprowadzoną przez KFC w weekend 6 oraz 7 października. Obiektem zainteresowania giganta branży spożywczej stała się niezwykle popularna na całym świecie gra, czyli Counter-Strike: Global Offensive. Kopia tytułu, który na całym świecie został zakupiony blisko 40 milionów razy, bije rekordy popularności również w Polsce. W ramach akcji przygotowanej przez KFC gracze mogli otrzymać specjalne kody zniżkowe, które były do znalezienia na mapach w dedykowanej puli serwerów. Akcja cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w niej udział ponad 11 299 polskich fanów CS:GO na prywatnych serwerach 1shot1kill.
Nie ma złych graczy, są tylko głodni

temu

W weekend 6 oraz 7 października, na wszystkich graczy CS:GO czeka nie lada niespodzianka. KFC przygotowało dla wszystkich gamerów specjalne kody zniżkowe, które mogli znaleźć na mapach w dedykowanej puli serwerów. Czy głód przezwyciężył chęć zdobycia fraga?
Gametoon Challenge, czyli telewizyjna inwestycja w esport z udziałem Izako Boars

temu

Już dzisiaj będziemy mieli okazję zobaczyć ostatnie starcie w turnieju Gametoon Challenge organizowanego przez gamingową stację Gametoon HD, która wkrótce uruchomi polskojęzyczną wersję swojego kanału. To jeden z przykładów, gdzie telewizja zainteresowana rosnącą popularnością sportów elektronicznych, podejmuje inicjatywę, chcąc przyciągnąć do siebie grono kibiców. Pula nagród zawodów równa jest 4 tysiące dolarów, a w występach mieliśmy okazję oglądać rodzime Izako Boars. Jak spisują się Polacy?
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.