Piotr “petzoR” Węgrzyn reprezentantem graczy w Kapitule ELIGA
Piotr “petzoR” Węgrzyn reprezentantem graczy w Kapitule ELIGA

Piotr “petzoR” Węgrzyn reprezentantem graczy w Kapitule ELIGA

Opublikowany

Kapituła ELIGA powiększa swój skład. Organ zrzeszającej czołowe polskie drużyny spółki ELIGA, odpowiedzialny za przyznawanie Znaku Jakości ELIGA, uzupełnił reprezentant graczy - 29-letni Piotr “petzoR” Węgrzyn, od lat związany z polską sceną esportową.
To zapowiadane po niedawnym powołaniu Kapituły ELIGA jej “brakujące ogniwo”. Organizacja dążyła do wyłonienia cieszącego się zaufaniem środowiska zawodników reprezentanta graczy. Wybór padł na Piotra “petzoRa” Węgrzyna. Jego obecność w kapitule to sygnał, jak istotne dla ELIGA są dobro i opinia samych zawodników.

Doświadczony zawodnik, sędzia, streamer

Piotr “petzoR” Węgrzyn z gamingiem związany jest profesjonalnie od 2005 roku. Początkowo gracz Call of Duty 4, aktualnie kojarzony głównie ze sceną Counter-Strike: Global Offensive. Obecnie prowadzi własną firmę eventową.
Ma na koncie powyżej 40 turniejów, podczas których pełnił rolę administratora głównego, sędziego lub łączył obie funkcje. Od pięciu lat główny admin hostingu 1shot1kill. Od 2015 roku również streamer, z 22 tysiącami obserwujących na platformie Twitch.
Przewodniczącą Kapituły ELIGA jest Agnieszka “rea” Bała (m.in. PR & Marketing Manager Codewise Unicorns). W jej skład wchodzą także: Marcin “Padre” Kurzawski (założyciel, właściciel i CEO organizacji PACT), Maximilian Kieturakis (General Manager x-kom team) i Piotr “neqs” Lipski (współtwórca i CEO organizacji PRIDE).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Piotr petzoR Węgrzyn.png

grafika | 1,9 MB

Pobierz
ELIGA - logotyp.png

grafika | 259 KB

Pobierz
ELIGA.png

grafika | 192 KB

Pobierz
2018-06-19 Piotr petzoR Węgrzyn w Kapitule ELIGA.pdf

pdf | 193 KB

Pobierz
2018-06-19 Piotr petzoR Węgrzyn w Kapitule ELIGA.docx

docx | 12,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Prawie 87 tysięcy polskich widzów trzymało kciuki za Team Kinguin! Podsumowanie oglądalności rozgrywek Minor do FACEIT Major London 2018

temu

Fani esportu z całego świata powoli zaczynają przygotowania do największego turnieju Counter-Strike: Global Offensive tego roku. Na horyzoncie widnieje londyński Major, który po raz pierwszy w historii ma możliwość przygotowywać organizacja FACEIT. Etap eliminacyjny do turnieju zakończył się 22 lipca i cieszył się niezwykłą popularnością wśród Polaków. Transmisje z Minora zanotowały blisko 900 tysięcy wyświetleń, a rozgrywki śledziło nawet 87 tysięcy osób. 
Jedna z największych niespodzianek w Polskiej Lidze Esportowej? Izako Boars - ich sukces jest kwestią czasu.

temu

“Dziki” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych drużyn sportów elektronicznych znad Wisły. Podczas swojej rocznej historii zaskoczyli świat polskiego esportu, nie tylko za sprawą popularności w social mediach, ale również wieloma młodymi talentami, budującymi renomę drużyny.
Virtus.pro - polska potęga w esportowym świecie

temu

Organizacja Virtus.pro z Polakami w składzie od lat, jak równy z równym, walczy z czołówką światowego esportu. “Virtusi” mają już na koncie m.in. zwycięstwo na turnieju rangi Major w Katowicach w 2014 roku oraz 2. miejsce w ubiegłorocznym ELEAGUE Major w Atlancie, które można przyrównać prestiżem do piłkarskiej Ligi Mistrzów czy Super Bowl w futbolu amerykańskim. Już we wrześniu polscy zawodnicy będą mogli marzyć o równie imponującym wyniku, podczas mistrzostw świata w Counter-Strike: Global Offensive - FACEIT Major Londyn 2018.
Team Kinguin powalczy o udział najważniejszym turnieju Counter-Strike w 2018 roku!

temu

Już w sobotę, polskie "Pingwiny" będą miały okazję sprawdzić się z najlepszymi drużynami Starego Kontynentu w Europejskich kwalifikacjach do międzynarodowego turnieju CS:GO, FACEIT London Major 2018. Czy Team Kinguin podoła wyzwaniu i dołączy do walki o tytuł najlepszej drużyny świata? Tego dowiemy się w najbliższy weekend.