Mundialowe szaleństwo trwa. Wytypuj mistrza i zgarnij cenne nagrody od Plextor
Mundialowe szaleństwo trwa. Wytypuj mistrza i zgarnij cenne nagrody od Plextor

Mundialowe szaleństwo trwa. Wytypuj mistrza i zgarnij cenne nagrody od Plextor

Opublikowany

Piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji wchodzą w kluczową fazę. 15 lipca poznamy najlepszą drużynę globu. To idealny moment, aby wytypować zwycięzcę i zgarnąć cenne nagrody od firmy Plextor - m.in. niezwykle wydajne dyski M9PeY oraz M8SeGN o pojemności 1TB.

Oczy kibiców z całego świata od kilkunastu dni zwrócone są na wydarzenia w Rosji, gdzie trwa największa futbolowa impreza czterolecia - piłkarskie mistrzostwa świata. Wiemy już, że tytułu nie obronią Niemcy, którzy nieoczekiwanie pożegnali się z turniejem już po fazie grupowej. O zwycięstwo nie powalczy też reprezentacja Polski, która po raz kolejny w XXI wieku musiała przełknąć gorycz porażki.

Wyjątkowe nagrody

Aby osłodzić gorzki smak mundialu, zachęcamy do udziału w konkursie przygotowanym przez markę Plextor. Zasady są bardzo proste. Za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony, należy wytypować zwycięzcę mistrzostw, a także odpowiedzieć na dwa pytania: ile bramek padnie w finale oraz jaki będzie dokładny wynik finałowego meczu. Zgłoszenia można nadsyłać do niedzieli (1 lipca).

Wystarczy poprawnie wskazać triumfatora mundialu, aby wziąć udział w losowaniu nagród pierwszej kategorii - dwóch wydajnych nośników Plextor - M9PeY oraz M8SeGN o pojemności 1TB. Wśród osób, które dodatkowo wytypują prawidłowy wynik finału, rozlosowane zostaną trzy dyski M8PeY o pojemności 256GB. Do pięciu szczęśliwców, którzy trafnie wskażą liczbę bramek w finale, trafią myszki firmy Plextor.

Spiesz się, czas ucieka

Zadanie ułatwione jest o tyle, że od piątku już tylko 16 ekip pozostanie w grze o mistrzostwo. Trzeba się jednak spieszyć, bo możliwość typowania otwarta jest tylko do niedzieli. W konkursie uczestniczyć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Zdobywców nagród poznamy 20 lipca za pośrednictwem fanpage’a marki Plextor. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Pełna lista nagród do wygrania w konkursie:
• 1 x dysk Plextor M9PeY 1TB
• 1 x dysk Plextor M8SeGN 1TB
• 3 x dysk M8PeY 256GB
• 5 x myszka Plextor

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Mundialowe szaleństwo trwa. Wytypuj mistrza i zgarnij cenne nagrody od Plextor.docx

docx | 7,77 KB

Pobierz
Mundialowe szaleństwo trwa. Wytypuj mistrza i zgarnij cenne nagrody od Plextor.pdf

pdf | 136 KB

Pobierz
Plextor Predictor.jpg

grafika | 239 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Duet idealny od Plextor i SilverStone. Wypełnij formularz, odpowiedz na pytanie i wygraj nagrody

temu

Plextor i SilverStone łączą siły w wakacyjnym konkursie. Wystarczy wypełnić formularz oraz odpowiedzieć na jedno pytanie, by wygrać dysk M8VG wraz z adapterem SilverStone MS09, przeznaczonym dla SSD na złączu M.2. Konkurs już ruszył i trwa do 26 sierpnia.
Walka na megabajty, czyli czym konkurują producenci dysków SSD

temu

Choć  dyski  SSD  zrewolucjonizowały  rynek  nośników pamięci, producenci wciąż mogą konkurować między sobą   głównie   poprzez   przepustowość   (MB/s). Pozostałe parametry osiągnęły już taki poziom, że tak naprawdę straciły na znaczeniu.
Plextor M9Pe Extreme: SSD z prędkością zapisu 5000 MB/s

temu

Zaprezentowany podczas tegorocznych targów Computex nośnik oferuje rekordową dla konsumenckich dysków SSD prędkość podczas odczytu i zapisu danych.
Plextor: Usuwanie danych z dysku NVMe zgodne z RODO

temu

Plextor, lider rynku wydajnych pamięci masowych, udostępnił najnowszą wersję autorskiego oprogramowania Plextool, tym razem przeznaczonego dla dysków SSD NVMe – Plextool NVMe Edition. Może być ono szczególnie interesujące w kontekście wejścia w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO lub z ang. GDPR), bowiem pozwala m.in. na bezpieczne usuwanie danych z dysku NVMe.