Fantasy Expo z prawami do transmisji najważniejszego turnieju Counter-Strike w 2018 roku

Fantasy Expo z prawami do transmisji najważniejszego turnieju Counter-Strike w 2018 roku

Opublikowany

FACEIT London Major 2018 jest międzynarodowym turniejem Counter-Strike: Global Offensive z pulą nagród 1 mln dolarów. Zmagania 24 najlepszych drużyn na świecie będziemy mogli oglądać z polskim komentarzem i analizami ekspertów, podczas transmisji, do której prawa wykupiła agencja Fantasy Expo. Rozgrywki skomentuje Piotr “Izak” Skowyrski.

Turniej odbędzie się w londyńskiej SSE Arena Wembley w dniach od 20-23 września. Poza polskimi zawodnikami Virtus.pro w turnieju może wziąć udział Team Kinguin, który ma szansę dostać się na imprezę poprzez europejskiego Minora. Jego rozpoczęcie zaplanowano na 19 lipca.

Pierwszym partnerem transmisji jest platforma streamingowa Twitch. Turniej będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Pobicie rekordów oglądalności PGL Major Kraków 2017 w dużej mierze zależy od postawy Polaków. Turniej takiej rangi to Super Bowl dla esportu albo finał piłkarskiej Ligi Mistrzów. Tego typu wydarzenia gromadzą wielu fanów, a w szczególności tych, którzy niekoniecznie są na bieżąco. Wiadomo, że Polacy lubią kibicować swoim formacjom

- mówi Krzysztof Stypułkowski, członek zarządu Fantasy Expo

Jak spiszą się polskie formacje? Do Virtusów na okres testowy trafił Kuba “KubiK” Kubiak, który ma wzmocnić ich jako analityk. Liczę na to, że odnajdą formę i motywacje. Team Kinguin z Wiktorem “TaZem” Wojtasem, jeśli wygra Minora, to może stać się czarnym koniem tego turnieju

- przewiduje Kamil Górecki, prezes zarządu Fantasy Expo

Pozyskanie praw do transmisji wiąże się też z przygotowaniem odpowiedniej oprawy i stworzeniem przestrzeni dla partnerów.

Do Londynu wyślemy naszą ekipę, która będzie tworzyła materiały w samym centrum wydarzenia. Chcemy, żeby polski widz mógł zobaczyć jak najwięcej z tego, co obrazuje skalę FACEIT Major, bo to przecież najważniejszy turniej CS:GO w 2018 roku

- podkreśla Krzysztof Stypułkowski

W obsadzie komentatorskiej możemy liczyć na najważniejszą twarz polskiego Counter-Strike’a, czyli Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Na pewno wraz z nim podczas realizacji transmisji pojawią się Paweł “Saju” Pawelczak, Bartek “Tybek” Tybor oraz Olek “vuzzey” Kłos. Fantasy Expo nie wyklucza jednak zaangażowania i wypromowania nowych twarzy podczas turnieju w Londynie.

Obecnie na kanale ESPORT NOW na Twitchu można oglądać kwalifikacje regionu Amerykańskiego i Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS). Po nich przyjdzie czas na Azję i Europę.

W planach agencji znajduje się zaangażowanie kolejnych podmiotów w transmisję z FACEIT Major London 2018.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Fantasy Expo z prawami do transmisji najważniejszego na świecie turnieju CS_GO w 2018 roku.pdf

pdf | 223 KB

Pobierz
Fantasy Expo z prawami do transmisji najważniejszego na świecie turnieju CS_GO w 2018 roku.docx

docx | 375 KB

Pobierz
FE z prawami do FACEIT London Major.png

grafika | 6,77 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Decydujący etap FACEIT Major: London 2018 - rusza Faza Nowych Czempionów!

temu

Już 20 września rozpocznie się ostatni etap rozgrywek FACEIT Major: London 2018. W Fazie Nowych Czempionów będziemy mogli oglądać 8 najlepszych zespołów, którym udało się uzyskać dominację nad resztą światowych drużyn. Całość rozgrywek będziemy mogli zobaczyć w pełnej profesjonalnej polskiej oprawie komentatorskiej, a mecze zostaną relacjonowane między innymi przez Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Pula nagród turnieju to milion dolarów, z której aż 500 000 tysięcy przeznaczone jest dla zwycięzców imprezy.
Najbliższy poniedziałek, wtorek oraz środa - to w te dni będziemy mogli obserwować kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej

temu

Już 17, 18 i 19 września odbędą się kolejne etapy otwartych kwalifikacji Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends do sezonu Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2018. To ostatni moment dla drużyn do podjęcia zmagań z innymi zespołami w rywalizacji o ligowe miejsce. Dwa najlepsze składy otwartych kwalifikacji obu tytułów będą miały okazję zaprezentować się w dalszym zamkniętym etapie eliminacji będących ostatecznym sprawdzianem ich umiejętności przed występem w Polskiej Lidze Esportowej.
Druga faza Majora już od 12 września. Sprawdź na kogo stawiają gwiazdy polskiego esportu z Izakiem na czele!

temu

Inauguracyjna faza londyńskiego Majora już za nami. W pierwszym tygodniu rozgrywek mieliśmy okazję obserwować występ naszych rodaków z Virtus.pro, którym niestety nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu turnieju. Mimo że Niedźwiedzie pojechały do domu z pustymi rękami, to w turnieju będziemy mogli oglądać polskiego zawodnika Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego w barwach niemieckiej drużyny mousesports. Sprawdźmy, czy według ekspertów i bukmacherów nasz rodak będzie miał okazję pojawić się w finale Majora?
To będzie coś specjalnego dla widzów! Poznaliśmy wszystkich partnerów polskiej transmisji z FACEIT Major: London 2018 i wiemy w jaki sposób zaangażowali się w realizację

temu

Specjalne materiały wideo zawierające najlepsze akcje i dostarczanie zamówień przez internet dla oglądających Majora od KFC. NVIDIA GeForce i Acer Predator przygotują kącik technologiczny dla fanów esportu. SteelSeries przedstawi specjalne promocje i skróty z turnieju. Potrafiący stawiać na zwycięzców będą mogli zrobić to na żywo poprzez esportowe zakłady STS.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.