MeetUp® 2018 - Kraków już 1 września zostanie polską stolicą YouTube’a!

MeetUp® 2018 - Kraków już 1 września zostanie polską stolicą YouTube’a!

MeetUp® 2018 to szósta edycja największej polskiej imprezy dla YouTuberów i ich fanów. Po raz drugi współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Kraków. Już w sobotę 1 września w Tauron Arenie będzie można spotkać 100 największych gwiazd internetu. Poprzednia edycja zgromadziła niemal 20 tysięcy osób - w tym roku organizatorzy zamierzają pobić ten rekord.

Popularność wydarzenia wynika z tego, że jest jedyną okazją dla fanów do spotkania na żywo aż tak wielu twórców internetowych w jednym miejscu, których na co dzień mogą oglądać jedynie na ekranach telefonów i komputerów. MeetUp® to też doskonała szansa do poznania świata influencerów oraz zrozumienia ich fenomenu.
Wśród twórców wystąpią jedne z najbardziej wpływowych twarzy rodzimej sceny YouTube, a jednocześnie ambasadorzy MeetUp® - Rezigiusz, Izak oraz Friz. Ich kanały subskrybuje łącznie 6,5 miliona widzów. Poza nimi na krakowskim evencie obecność potwierdziło wielu znanych twórców wideo, między innymi: Boxdel, Topowa Dycha, Wojan, Poszukiwacz, WiP Bros, Lachu oraz Jcob. Na imprezie pojawią się również Muserzy, czyli twórcy korzystający z aplikacji TikTok (dawniej Musical.ly), która stała się w ostatnich latach istnym fenomenem wśród nastolatków. Podobnie jak YouTube TikTok jest medium społecznościowym - użytkownicy sami tworzą i dzielą się filmami. Wśród twórców będą największe gwiazdy, takie jak Dominik Rupiński, Kinga Sawczuk (Kompleksiara) oraz Julia Kostera. Z aplikacji każdego miesiąca korzysta około 600 milionów użytkowników - głównie z tak zwanej "generacji Z", która nie zna świata bez internetu i eksploruje go niemal przez całą dobę.
Wejście na imprezę jest bezpłatne. Organizatorzy udostępniają jednak możliwość zakupu biletów, które dają gwarancję ominięcia kolejek, wcześniejszego wejścia na wydarzenie oraz dostępu do specjalnych stref premium.
MU2017.jpgMU2017_2.jpgMU2017_3.jpg
"Cieszymy się, że już po raz drugi będziemy mieli okazję współpracować z Urzędem Miasta Krakowa przy organizowaniu naszej imprezy. Szczególnie, że zeszłoroczna edycja przyciągnęła tak wiele osób. MeetUp® daje fanom możliwość jeszcze większego pogłębiania swojej pasji. Ale to też wspaniała okazja dla wszystkich innych, w tym rodziców, do poznania świata, którym młodzież żyje na co dzień. Przed nami nie lada wyzwanie, planujemy bowiem pobić zeszłoroczny rekord 20 tysięcy fanów zgromadzonych na Tauron Arenie. Ale szeroki wachlarz twórców zajmujących się różnymi tematami oraz masa atrakcji przygotowanych na stoiskach partnerów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie” - mówi Tobiasz Wybraniec, prezes zarządu agencji GetHero, organizatora MeetUp®.
Miasto Kraków kolejny raz zostało głównym partnerem i współorganizatorem MeetUp®. Podobnie jak rok wcześniej współpraca ta zaowocowała powstaniem filmów promujących miasto i samo wydarzenie, stworzonych przez jednych z największych polskich YouTuberów -  Izaka, Rezigiusza i Friza. Materiały w ciągu pierwszych 3 dni od publikacji zostały wyświetlone w sumie miliony razy.
Organizatorem MeetUp® 2018 jest agencja kreatywna GetHero, która zajmuje się współpracą z twórcami i zrzeszaniem influencerów w ramach sieci partnerskiej YouTube. Partnerami wydarzenia zostały marki Garnier, Coca Cola, Monte Snack, Starlink, LG Polska i Wawel oraz Województwo Małopolskie.
Social Media MeetUp® 2018

Facebook:
https://www.facebook.com/MeetUpPoland/ https://www.facebook.com/events/798434070347493/

Instagram:
https://www.instagram.com/meetuppolska/

Film z poprzedniej edycji MeetUp®:
https://www.youtube.com/watch?v=KxX6H85sa60

Oficialna strona wydarzenia:
https://apynews.pl/meetup

Bilety dostępne są na: 
https://www.biletin.pl/pl/festiwal/meetup-2018-krakow-krakow/6842/bilety.html
Załączniki

Pobierz wszystkie

MeetUp® 2018 - Kraków już 1 września zostanie polską stolicą YouTube’a!.pdf

pdf | 153 KB

Pobierz
MeetUp® 2018 - Kraków już 1 września zostanie polską stolicą YouTube’a!.docx

docx | 17 KB

Pobierz
MU2017_3.jpg

grafika | 4,7 MB

Pobierz
MU2017.jpg

grafika | 454 KB

Pobierz
MU2017_2.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Gwiazdy YouTube'a w Krakowie - MeetUp® 2018 już w sobotę

Kraków już po raz drugi został gospodarzem największej w Polsce imprezy dla YouTuberów i ich fanów - MeetUp® 2018. W sobotę 1 września w Tauron Arenie będzie można spotkać ponad 260 gwiazd internetu. Organizatorzy spodziewają się, że wydarzenie odwiedzi co najmniej 20 000 osób. 
Kraków po raz drugi zostanie polską stolicą YouTube’a! MeetUp® 2018 już 1 września w Tauron Arenie

MeetUp® 2018 to szósta edycja największej polskiej imprezy dla YouTuberów i ich fanów. Już po raz drugi współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Kraków. 1 września w Tauron Arenie będzie można spotkać blisko 100 największych gwiazd internetu. Poprzednia edycja zgromadziła niemal 20 tysięcy osób - w tym roku organizatorzy zamierzają pobić ten rekord.
TikTok, czyli fenomen, który dogania YouTube’a

Ulubiona aplikacja nastolatków. Tak media okrzyknęły w ostatnim czasie TikTok (daw. Musical.ly), które staje się coraz bardziej popularne, szczególnie wśród młodzieży. Unikalny pomysł oraz zaangażowanie społeczności sprawiają, że TikTok stał się istnym fenomenem, z którego globalnie korzysta już 600 milionów użytkowników!
Performance Engineering Meetup

26 października Sabre Polska organizuje w Krakowie spotkanie poświęcone zagadnieniom z obszaru Performance Engineering. Sabre Meetup to cykl wydarzeń poświęconych różnym aspektom technologii i pracy w IT. Najbliższe z nich będzie dotyczyło technik wykorzystywanych do zapewniania stabilności i wydajności systemów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest rejestracja.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.