Acer przedstawia projektory laserowe przeznaczone dla biznesu i edukacji
Acer przedstawia projektory laserowe przeznaczone dla biznesu i edukacji

Acer przedstawia projektory laserowe przeznaczone dla biznesu i edukacji

Acer zaprezentował dziś nowe projektory z serii PL i SL — modele Acer PL6610 (WUXGA), PL6510 (1080p), SL6610 (WUXGA) i SL6510 (1080p) — zasilane laserowymi źródłami światła. Seria SL oferuje projekcję krótkoogniskową dla takich przestrzeni jak sale lekcyjne, a seria PL dla większych przestrzeni biznesowych.

Laserowe źródło światła 
Projektory z serii Acer PL i SL oferują perfekcyjną jakość obrazu, żywą kolorystykę i wysoką wydajność dzięki innowacyjnej diodzie laserowej. Oprócz jakości obrazu, diody laserowe projektorów PL i SL oferują żywotność lampy do 30 000 godzin, która pozwala im służyć użytkownikowi znacznie dłużej niż tradycyjne lampy do projektorów.

Brak lampy, która mogłaby się szybko wypalić, niweluje koszty jej wymiany. Poza tym, że dioda jest bardziej wytrzymała, włącza się i wyłącza niemal natychmiast, w zgodzie z zamiarem użytkownika. Silnik światła laserowego nie zawiera rtęci, co eliminuje potencjalne zanieczyszczenie związane z utylizacją lamp rtęciowych i czyni go bardziej przyjaznym wyborem dla środowiska.

Intensywna jasność i trwałe kolory
Przy jasności na poziomie 5000 lumenów, serie projektorów Acer PL i SL sprawiają, że obrazy są ostre i przejrzyste przy świetle dziennym, nawet z daleka. Jednocześnie, wyświetlany obraz ma doskonałą jakość także w dużych, otwartych obiektach. Źródło laserowego światła pozwala oglądającym wykorzystać wydajność kolorów z gamą sięgającą 75% NTSC.

Prawdziwa bliskość
Projektory Acer PL i SL oferują zoom na poziomie 1.6x dla szerokiej gamy odległości rzutowych. Obiektywy normalne (seria PL) i krótkoogniskowe (seria SL) zwiększają elastyczność instalacji, bez konieczności przenoszenia mebli lub niszczenia infrastruktury uchwytami ściennymi.  Projektory zostały wyposażone w dwa wbudowane głośniki 10 W.

Instalacją za pomocą jednego kabla dzięki HDBaseT i sterowanie przez LAN
Model PL6610 jest kompatybilny z wejściem HDBaseT, czyli standardem używającym pojedynczego kabla by przesyłać i otrzymywać sygnały audio, video, Ethernet, sterowania i zasilania. Sygnał może być też transmitowany przez pojedynczy kabel LAN na odległość maksymalnie 100 metrów.

Serie projektorów PL i SL współdziałają z systemem Crestron Network System, umożliwiając użytkownikom centralne sterowanie wielu projektorów z poziomu jednego komputera, co jest szczególnie przydatne np. przy wyłączaniu wszystkich projektorów w różnych salach lekcyjnych jednocześnie.

Ceny i dostępność
Projektory PL6610/PL6510 będą dostępne w Polsce w pierwszym kwartale 2019 roku w cenie 6999 zł.

Projektory SL6610/SL6510 będą dostępne w Polsce w pierwszym kwartale 2019 roku w cenie 5999 zł.

PL_Series_02.pngPL_Series_01.pngPL_Series_04.pngPL_Series_03.png
Załączniki

Pobierz wszystkie

Acer przedstawia projektory laserowe przeznaczone dla biznesu i edukacji.pdf

pdf | 99,5 KB

Pobierz
Acer przedstawia projektory laserowe przeznaczone dla biznesu i edukacji.docx

docx | 34,8 KB

Pobierz
PL_Series_04.png

grafika | 442 KB

Pobierz
PL_Series_01.png

grafika | 570 KB

Pobierz
2018 next@acer IFA_Product Specifications.pdf

pdf | 2,98 MB

Pobierz
PL_Series_02.png

grafika | 642 KB

Pobierz
PL_Series_03.png

grafika | 278 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Odświeżone notebooki Aspire 7, Aspire 5 i Aspire 3 oraz nowy All-In-One

Komputer Aspire Z 24 jest oparty na najnowszych procesorach 8. generacji Intel Core i7+, obsługujących do 32 GB pamięci Intel Optane i został wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce MX150. Nowy notebook Aspire 7 waży mniej niż 1,5 kg, a za jego wydajność odpowiada procesor Intel Core i7-8705G lub procesor i5-8305G z grafiką Radeon RX Vega  M GL. Ponadto zaprezentowano nowe modele Aspire 5 i Aspire 3.
Acer rozbudowuje portfolio gamingowe Predator i Nitro. Nadchodzą nowe monitory i akcesoria

W Berlinie przedstawiono całą gamę nowości, wśród których znalazły się nowe monitory do gier komputerowych, nowoczesny fotel dla graczy oraz kompletny zestaw akcesoriów gamingowych.
Acer Chromebook 514 z możliwością pracy na baterii nawet do 12 godzin i Corning Gorilla Glass

Podczas targów IFA firma Acer zaprezentowała najnowszy model, należący do rodziny chromebooków - Acer Chromebook 514. Powstał on głównie z myślą o miłośnikach technologii, młodych profesjonalistach i studentach.
Acer OJO 500. Nowy zestaw Windows Mixed Reality

Dziś, na Globalnej Konferencji Prasowej next@acer, odbywającej się podczas targów IFA, firma Acer zaprezentowała zestaw Acer Windows Mixed Reality - Acer OJO 500. Nowy model wyposażony jest w dwa wyświetlacze o rozdzielczości 2880x1440 z kątem widzenia wynoszącym 100 stopni i odświeżaniem na poziomie 90 Hz. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.