Poznaliśmy pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major: London 2018. Zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie!
Poznaliśmy pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major: London 2018. Zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie!

Poznaliśmy pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major: London 2018. Zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie!

Opublikowany

Pierwsze pojedynki będzie można zobaczyć na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego już 5 września. Fantasy Expo zrealizuje polskojęzyczną transmisję z londyńskiego Majora z profesjonalnego studia esportowego, które zostało otwarte w czerwcu w Krakowie. Widzowie będą mogli także zobaczyć po raz pierwszy program publicystyczny “Cafe Major”. Na początku turnieju cała uwaga widzów będzie skupiona na formie Virtus.pro.

FACEIT Major: London 2018 to najważniejsze rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive w tym roku. W Wielkiej Brytanii spotkają się najlepsze drużyny z całego świata. Specjalnie z tej okazji krakowskie studio esportowe będzie wypełnione barwami londyńskiego Majora od samego początku rozgrywek, aż do wielkiego finału, który zostanie rozegrany 23 września.

Obecnie skupiamy się na jak najlepszym przygotowaniu merytorycznym i technologicznym do Majora. I mogę zapowiedzieć, że zorganizujemy transmisję na najwyższym poziomie, bo mamy w tym duże doświadczenie. Chcemy pokazywać esport w jak najbardziej otwarty sposób dla nowych widzów

- mówi Krzysztof Stypułkowski, członek zarządu Fantasy Expo

Ekipa komentatorów i analityków

Całość rozgrywek będzie dostępna bezpłatnie na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego w Twitch.tv. Podczas transmisji będą mu towarzyszyli Olek “vuzzey” Kłos, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Paweł “Saju” Pawełczak, Damian “MdN” Kisielewski i Bartłomiej “Tybek” Tybor. Dzięki realizowaniu transmisji w internecie, będzie ona interaktywna dla widzów.
Na widzów czeka parę smaczków. Pierwszą z nich będzie krótka forma publicystyczna “Cafe Major”, czyli seria tematycznych wywiadów z osobistościami z branży esportowej, nie tylko na temat FACEIT Major: London 2018.

Nie mogę zdradzać wszystkich szczegółów dotyczących gości, bo chcemy zostawić sobie asa w rękawie, ale widzowie będą zachwyceni i zaskoczeni tym, co pokażemy podczas programu

- zapowiada Bartosz Wilczek, Head of Esports Fantasy Expo

Nie zabraknie też loot boxów, czyli specjalnych skrzynek zawierających wirtualne przedmioty.

Pierwszy tydzień? Liczy się Virtus.pro

Na samym początku rozgrywek polscy widzowie mogą liczyć na szczególne zainteresowanie formą Polaków w barwach Virtus.pro, która w ostatnich tygodniach nie należała do najwyższych.

Czy Virtus.pro mogą odrodzić się jak Feniks z popiołów? Na pewno fani ściskają kciuki za sukces, ale informacje o odejściu Pawła “byaliego” Bielińskiego z drużyny zaraz po zakończeniu turnieju i poszukiwaniach następcy nie nastrajają optymistycznie. Jednak to właśnie Major byłby idealnym momentem na odrodzenie

- mówi Piotr “Izak” Skowyrski

Drugim polskim akcentem w trakcie turnieju będą występy Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego w barwach niemieckiej drużyny mousesports.

Ogłoszenie partnerów w przyszłym tygodniu

W polską transmisję z najważniejszego turnieju CS:GO w 2018 roku zostaną zaangażowane znane marki.

Część z nich na pewno może od razu przyjść do głowy fanom esportu. Inne pojawią się praktycznie po raz pierwszy, przy okazji takiego wydarzenia. To bardzo cieszy, bo daje coraz większe możliwości rozwoju esportu, a to cel całej branży

- podkreśla Kamil Górecki, prezes zarządu Fantasy Expo

Pełna lista partnerów zaangażowanych w polską transmisję zostanie ogłoszona na początku przyszłego tygodnia. Pula nagród w turnieju najwyższej rangi w CS:GO wynosi 1 milion dolarów.

Harmonogram otwarcia turnieju

Pierwsza faza Majora w Londynie odbędzie się w dniach od 5 do 9 września.

Oto wszystkie pary, które zobaczymy w dzień otwarcia turnieju:
11:00 –  Space Soldiers vs. Rogue
12:30 –  Virtus.pro vs. Ninjas in Pyjamas
14:00 –  Gambit vs. TyLoo15:30 –  BIG vs. Renegades
17:00 –  Vega Squadron vs. Spirit
18:30 –  North vs. HellRaisers
20:00 –  Team Liquid vs. OpTic Gaming21:30 –  Astralis vs. compLexity

Transmisja z FACEIT Major: London 2018: twitch.tv/izakooo

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Major.jpg

grafika | 794 KB

Pobierz
Pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major_ London 2018.pdf

pdf | 221 KB

Pobierz
Pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major_ London 2018.docx

docx | 11,2 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Decydujący etap FACEIT Major: London 2018 - rusza Faza Nowych Czempionów!

temu

Już 20 września rozpocznie się ostatni etap rozgrywek FACEIT Major: London 2018. W Fazie Nowych Czempionów będziemy mogli oglądać 8 najlepszych zespołów, którym udało się uzyskać dominację nad resztą światowych drużyn. Całość rozgrywek będziemy mogli zobaczyć w pełnej profesjonalnej polskiej oprawie komentatorskiej, a mecze zostaną relacjonowane między innymi przez Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Pula nagród turnieju to milion dolarów, z której aż 500 000 tysięcy przeznaczone jest dla zwycięzców imprezy.
Najbliższy poniedziałek, wtorek oraz środa - to w te dni będziemy mogli obserwować kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej

temu

Już 17, 18 i 19 września odbędą się kolejne etapy otwartych kwalifikacji Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends do sezonu Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2018. To ostatni moment dla drużyn do podjęcia zmagań z innymi zespołami w rywalizacji o ligowe miejsce. Dwa najlepsze składy otwartych kwalifikacji obu tytułów będą miały okazję zaprezentować się w dalszym zamkniętym etapie eliminacji będących ostatecznym sprawdzianem ich umiejętności przed występem w Polskiej Lidze Esportowej.
Druga faza Majora już od 12 września. Sprawdź na kogo stawiają gwiazdy polskiego esportu z Izakiem na czele!

temu

Inauguracyjna faza londyńskiego Majora już za nami. W pierwszym tygodniu rozgrywek mieliśmy okazję obserwować występ naszych rodaków z Virtus.pro, którym niestety nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu turnieju. Mimo że Niedźwiedzie pojechały do domu z pustymi rękami, to w turnieju będziemy mogli oglądać polskiego zawodnika Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego w barwach niemieckiej drużyny mousesports. Sprawdźmy, czy według ekspertów i bukmacherów nasz rodak będzie miał okazję pojawić się w finale Majora?
To będzie coś specjalnego dla widzów! Poznaliśmy wszystkich partnerów polskiej transmisji z FACEIT Major: London 2018 i wiemy w jaki sposób zaangażowali się w realizację

temu

Specjalne materiały wideo zawierające najlepsze akcje i dostarczanie zamówień przez internet dla oglądających Majora od KFC. NVIDIA GeForce i Acer Predator przygotują kącik technologiczny dla fanów esportu. SteelSeries przedstawi specjalne promocje i skróty z turnieju. Potrafiący stawiać na zwycięzców będą mogli zrobić to na żywo poprzez esportowe zakłady STS.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.