Poznaliśmy pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major: London 2018. Zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie!
Poznaliśmy pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major: London 2018. Zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie!

Poznaliśmy pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major: London 2018. Zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie!

Pierwsze pojedynki będzie można zobaczyć na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego już 5 września. Fantasy Expo zrealizuje polskojęzyczną transmisję z londyńskiego Majora z profesjonalnego studia esportowego, które zostało otwarte w czerwcu w Krakowie. Widzowie będą mogli także zobaczyć po raz pierwszy program publicystyczny “Cafe Major”. Na początku turnieju cała uwaga widzów będzie skupiona na formie Virtus.pro.

FACEIT Major: London 2018 to najważniejsze rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive w tym roku. W Wielkiej Brytanii spotkają się najlepsze drużyny z całego świata. Specjalnie z tej okazji krakowskie studio esportowe będzie wypełnione barwami londyńskiego Majora od samego początku rozgrywek, aż do wielkiego finału, który zostanie rozegrany 23 września.

Obecnie skupiamy się na jak najlepszym przygotowaniu merytorycznym i technologicznym do Majora. I mogę zapowiedzieć, że zorganizujemy transmisję na najwyższym poziomie, bo mamy w tym duże doświadczenie. Chcemy pokazywać esport w jak najbardziej otwarty sposób dla nowych widzów

- mówi Krzysztof Stypułkowski, członek zarządu Fantasy Expo

Ekipa komentatorów i analityków

Całość rozgrywek będzie dostępna bezpłatnie na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego w Twitch.tv. Podczas transmisji będą mu towarzyszyli Olek “vuzzey” Kłos, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Paweł “Saju” Pawełczak, Damian “MdN” Kisielewski i Bartłomiej “Tybek” Tybor. Dzięki realizowaniu transmisji w internecie, będzie ona interaktywna dla widzów.
Na widzów czeka parę smaczków. Pierwszą z nich będzie krótka forma publicystyczna “Cafe Major”, czyli seria tematycznych wywiadów z osobistościami z branży esportowej, nie tylko na temat FACEIT Major: London 2018.

Nie mogę zdradzać wszystkich szczegółów dotyczących gości, bo chcemy zostawić sobie asa w rękawie, ale widzowie będą zachwyceni i zaskoczeni tym, co pokażemy podczas programu

- zapowiada Bartosz Wilczek, Head of Esports Fantasy Expo

Nie zabraknie też loot boxów, czyli specjalnych skrzynek zawierających wirtualne przedmioty.

Pierwszy tydzień? Liczy się Virtus.pro

Na samym początku rozgrywek polscy widzowie mogą liczyć na szczególne zainteresowanie formą Polaków w barwach Virtus.pro, która w ostatnich tygodniach nie należała do najwyższych.

Czy Virtus.pro mogą odrodzić się jak Feniks z popiołów? Na pewno fani ściskają kciuki za sukces, ale informacje o odejściu Pawła “byaliego” Bielińskiego z drużyny zaraz po zakończeniu turnieju i poszukiwaniach następcy nie nastrajają optymistycznie. Jednak to właśnie Major byłby idealnym momentem na odrodzenie

- mówi Piotr “Izak” Skowyrski

Drugim polskim akcentem w trakcie turnieju będą występy Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego w barwach niemieckiej drużyny mousesports.

Ogłoszenie partnerów w przyszłym tygodniu

W polską transmisję z najważniejszego turnieju CS:GO w 2018 roku zostaną zaangażowane znane marki.

Część z nich na pewno może od razu przyjść do głowy fanom esportu. Inne pojawią się praktycznie po raz pierwszy, przy okazji takiego wydarzenia. To bardzo cieszy, bo daje coraz większe możliwości rozwoju esportu, a to cel całej branży

- podkreśla Kamil Górecki, prezes zarządu Fantasy Expo

Pełna lista partnerów zaangażowanych w polską transmisję zostanie ogłoszona na początku przyszłego tygodnia. Pula nagród w turnieju najwyższej rangi w CS:GO wynosi 1 milion dolarów.

Harmonogram otwarcia turnieju

Pierwsza faza Majora w Londynie odbędzie się w dniach od 5 do 9 września.

Oto wszystkie pary, które zobaczymy w dzień otwarcia turnieju:
11:00 –  Space Soldiers vs. Rogue
12:30 –  Virtus.pro vs. Ninjas in Pyjamas
14:00 –  Gambit vs. TyLoo15:30 –  BIG vs. Renegades
17:00 –  Vega Squadron vs. Spirit
18:30 –  North vs. HellRaisers
20:00 –  Team Liquid vs. OpTic Gaming21:30 –  Astralis vs. compLexity

Transmisja z FACEIT Major: London 2018: twitch.tv/izakooo
Załączniki

Pobierz wszystkie

Major.jpg

grafika | 794 KB

Pobierz
Pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major_ London 2018.docx

docx | 11,2 KB

Pobierz
Pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major_ London 2018.pdf

pdf | 221 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Finały sezonu Jesień 2018 Polskiej Ligi Esportowej na pięknej arenie w Gliwicach! Co zobaczymy w trakcie imprezy?

Już 14 oraz 15 grudnia będziemy mieli okazję przyglądać się zmaganiom jednych z najlepszych esportowych zespołów w Polsce. Finał jesiennego sezonu Polskiej Ligi Esportowej zagości w Arenie Gliwice, która po raz pierwszy będzie miała okazję być gospodarzem tego typu impre
W esporcie to sukcesy Polaków przyciągają widzów. Nawet 140 tysięcy kibiców w jednym dniu oglądało Mistrzostwa Świata League of Legends

Przez 19 dni widzowie śledzili poczynania trzech Polaków w turnieju Worlds 2018, ale tylko drużyna Marcina “Jankosa” Jankowskiego wyszła z grupy. W barwach G2 Esports dotarł aż do półfinału rozgrywek. Transmisję z rywalizacji w ćwierćfinale wyświetliło blisko 140 tys. po
Inwestycja Polskiej Ligi Esportowej w młode talenty została wsparta przez SteelSeries

Dywizja Profesjonalna to nowy szczebel rozgrywek stworzony w ramach Sezonu Jesień 2018 Polskiej Ligi Esportowej. Projekt ma na celu umożliwienie obiecującym zespołom Counter-Strike: Global Offensive, udziału w regularnych rozgrywkach ligowych. Inicjatywa organizatorów ro
Rusza turniej dla społeczności PUBG. Wygra ten kto spojrzy chłodnym wzrokiem na swoich przeciwników

Zmagania esportowe to nie tylko profesjonalne turnieje dla zawodowców, ale również dla tych, którzy preferują rywalizację w wolnym czasie. I właśnie z myślą o nich 20 października ruszają kwalifikacje do „Playerunknown's Battlegrounds powered by Cooler Master”. Czterystu zawodników, zmagając się w formacie solo będzie miało możliwość zgarnięcia nagród o puli ponad czterech tysięcy złotych, które zostały ufundowane przez organizatora turnieju, producenta sprzętu komputerowego Cooler Master.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.