Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!

Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!

Największy polski operator komórkowy już od dłuższego czasu współpracuje z serwisem, umożliwiającym aktywnym graczom zdobywanie punktów za wykonywanie określonych zadań. W ramach nowej promocji, użytkownicy sieci PLAY otrzymają podwójną ilość punktów za zarejestrowanie numeru i doładowania konta.

PLAY od 2016 roku aktywnie wspiera graczy i uczestniczy w rozwoju esportu. W ramach nowej promocji, zamierza dodatkowo nagradzać użytkowników swojej sieci, zarejestrowanych w serwisie dogry.pl. Dzięki temu gracze, korzystający z oferty PLAY na kartę, otrzymają podwójną liczbę punktów w zamian za zarejestrowanie numeru oraz doładowania telefonu.

Dogry.pl to internetowa platforma dla graczy, która w zamian za wykonywanie określonych zadań, umożliwia zdobywanie punktów. Premiowane są m.in. zdobycie określonego poziomu, pokonanie danej liczby przeciwników lub wybudowanie konkretnego budynku w grach na urządzenia mobilne oraz na PC. Zebrane punkty można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody, które z pewnością docenią gracze – są to pełne wersje gier, wirtualne przedmioty a także karty Paysafecard.
Zbieraj punkty dzięki PLAY
Posiadacze numeru na kartę w sieci PLAY otrzymują dodatkowe punkty w serwisie dogry.pl – za przeniesienie i zarejestrowanie numeru oraz za każdorazowe doładowanie konta. W ramach akcji promocyjnej, która potrwa od 1 do 9 września 2018 roku, operator PLAY podwoi ilość przyznawanych punktów – użytkownicy otrzymają za weryfikację numeru 1000 punktów, za przeniesienie numeru z innej sieci 4000 punktów, a za doładowanie konta kwotą 50 zł 1500 punktów.
Zdobądź pierwsze punkty
Punkty można zdobyć na kilka różnych sposobów, wykonując zadania jednorazowe lub wielokrotne. Te z pierwszej grupy wymagają np. osiągnięcia konkretnego poziomu, wygrania określonej liczby bitew, pokonania danego przeciwnika czy wybudowania ważnej budowli w grach War Thunder, Final Fantasy XV, GWINT, Lords Mobile, Crossout, Lineage II oraz wielu innych. Po spełnieniu warunków misji i odebraniu punktów, zadanie znika z listy i jest zastępowane nowym.

Z kolei do zadań wielokrotnych zaliczają się m.in. zarejestrowanie i regularne doładowywanie numeru na kartę w Play, wypełnianie ankiet od partnerów, oglądanie zwiastunów gier, ocenianie zdjęć, skuteczne zapraszanie znajomych do serwisu dogry.pl lub regularne granie w Counter Strike: Global Offensive. Dodatkowe punkty można pozyskać też poprzez wymianę zebranych wcześniej punktów Payback lub wysyłkę płatnego SMS’a.
Odbierz atrakcyjne nagrody 
Lista dostępnych nagród jest bardzo długa, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie – największą popularnością cieszą się wirtualne przedmioty do gier CS:GO, League of Legends, Fortnite, PUBG, FIFA, Hearthstone, Overwatch oraz Destiny 2. Do wyboru są też pełne wersje gier, m.in. CS:GO, GTA V, Battlefield 1, FIFA 18, MINECRAFT, Rocket League, Wolfenstein II, Project Cars 2, Tekken 7, Euro Truck Simulator 2 oraz wiele innych.

Zdobyte punkty można wymienić także na doładowania portfela i losowe klucze STEAM, przedpłacone karty Paysafecard, karty podarunkowe Playstation Network, XBOX Live oraz Gamer Sensei. Co więcej, wyższy poziom doświadczenia umożliwia odebranie jeszcze większej liczby atrakcyjnych nagród oraz obniża koszt wzięcia udziału w każdym konkursie o 10%.
PLAY i YouTuberzy
Współpracę będą wspierać także znani gracze i YouTuberzy, m.in. Karolek, Kaiko oraz Manoyek. Osoby śledzące ich kanały poznają dokładną mechanikę serwisu dogry.pl, odkryją najlepsze sposoby na zdobywanie punktów oraz obejrzą szczegółowe instrukcje wymiany punktów na nagrody. Gracze mogą więcej, dlatego warto dołączyć do platformy i podwoić punkty dzięki sieci PLAY. Im więcej grasz, tym więcej zdobywasz - #gamersgonnaplay.
infografika-play.png
Załączniki

Pobierz wszystkie

infografika-play.png

grafika | 155 KB

Pobierz
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów! - inf. prasowa PLAY.pdf

pdf | 114 KB

Pobierz
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów! - inf. prasowa PLAY.docx

docx | 53,3 KB

Pobierz
logo-play.png

grafika | 4,39 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Operator komórkowy PLAY przygotował specjalne video promujące gaming!

Sieć PLAY po raz kolejny pokazała, że rozwój gamingu i esportu w Polsce nie jest jej obojętny. Tym razem do współpracy zaangażowano topowe gwiazdy YouTube’a i stworzono nietuzinkowe video, którego premiera odbyła podczas targów PGA.
Nowości w sieci PLAY - do usługi "Zapłać z PLAY" dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play!

Podczas trwających właśnie targów PGA, operator PLAY promuje usługę “Zapłać z PLAY”, która umożliwia dokonywanie płatności za treści cyfrowe ze sklepów Google i Microsoft w ramach systemu Direct Billing. Dodatkowo w ramach akcji promocyjnej nowi użytkownicy mogą otrzymać do 15 zł zwrotu za pierwsze zakupy w Sklepie Google Play!
Spotkaj największe gwiazdy esportu i YouTube’a w Strefie Play na PGA 2018

Piotr “Izak” Skowyrski (1,9 mln subskrybcji), reZigiusz (3,4 mln subskrybcji) i JDabrowsky (1,4 mln subskrybcji) to jedni z najpopularniejszych polskich influencerów w dziedzinie gamingu. To między innymi ich będzie można spotkać podczas Poznań Game Arena 2018 w Strefie Play.
Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy!

Operator sieci komórkowej Play - główny partner PGA 2018, już po raz trzeci otworzy podczas targów strefę dla fanów gamingu i esportu. Nie zabraknie w niej największych gwiazd polskiego YouTube’a, najnowszego sprzętu, najpopularniejszych gier oraz najlepszych konkursów.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.