Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!

Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!

Opublikowany

Największy polski operator komórkowy już od dłuższego czasu współpracuje z serwisem, umożliwiającym aktywnym graczom zdobywanie punktów za wykonywanie określonych zadań. W ramach nowej promocji, użytkownicy sieci PLAY otrzymają podwójną ilość punktów za zarejestrowanie numeru i doładowania konta.

PLAY od 2016 roku aktywnie wspiera graczy i uczestniczy w rozwoju esportu. W ramach nowej promocji, zamierza dodatkowo nagradzać użytkowników swojej sieci, zarejestrowanych w serwisie dogry.pl. Dzięki temu gracze, korzystający z oferty PLAY na kartę, otrzymają podwójną liczbę punktów w zamian za zarejestrowanie numeru oraz doładowania telefonu.

Dogry.pl to internetowa platforma dla graczy, która w zamian za wykonywanie określonych zadań, umożliwia zdobywanie punktów. Premiowane są m.in. zdobycie określonego poziomu, pokonanie danej liczby przeciwników lub wybudowanie konkretnego budynku w grach na urządzenia mobilne oraz na PC. Zebrane punkty można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody, które z pewnością docenią gracze – są to pełne wersje gier, wirtualne przedmioty a także karty Paysafecard.
Zbieraj punkty dzięki PLAY
Posiadacze numeru na kartę w sieci PLAY otrzymują dodatkowe punkty w serwisie dogry.pl – za przeniesienie i zarejestrowanie numeru oraz za każdorazowe doładowanie konta. W ramach akcji promocyjnej, która potrwa od 1 do 9 września 2018 roku, operator PLAY podwoi ilość przyznawanych punktów – użytkownicy otrzymają za weryfikację numeru 1000 punktów, za przeniesienie numeru z innej sieci 4000 punktów, a za doładowanie konta kwotą 50 zł 1500 punktów.
Zdobądź pierwsze punkty
Punkty można zdobyć na kilka różnych sposobów, wykonując zadania jednorazowe lub wielokrotne. Te z pierwszej grupy wymagają np. osiągnięcia konkretnego poziomu, wygrania określonej liczby bitew, pokonania danego przeciwnika czy wybudowania ważnej budowli w grach War Thunder, Final Fantasy XV, GWINT, Lords Mobile, Crossout, Lineage II oraz wielu innych. Po spełnieniu warunków misji i odebraniu punktów, zadanie znika z listy i jest zastępowane nowym.

Z kolei do zadań wielokrotnych zaliczają się m.in. zarejestrowanie i regularne doładowywanie numeru na kartę w Play, wypełnianie ankiet od partnerów, oglądanie zwiastunów gier, ocenianie zdjęć, skuteczne zapraszanie znajomych do serwisu dogry.pl lub regularne granie w Counter Strike: Global Offensive. Dodatkowe punkty można pozyskać też poprzez wymianę zebranych wcześniej punktów Payback lub wysyłkę płatnego SMS’a.
Odbierz atrakcyjne nagrody 
Lista dostępnych nagród jest bardzo długa, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie – największą popularnością cieszą się wirtualne przedmioty do gier CS:GO, League of Legends, Fortnite, PUBG, FIFA, Hearthstone, Overwatch oraz Destiny 2. Do wyboru są też pełne wersje gier, m.in. CS:GO, GTA V, Battlefield 1, FIFA 18, MINECRAFT, Rocket League, Wolfenstein II, Project Cars 2, Tekken 7, Euro Truck Simulator 2 oraz wiele innych.

Zdobyte punkty można wymienić także na doładowania portfela i losowe klucze STEAM, przedpłacone karty Paysafecard, karty podarunkowe Playstation Network, XBOX Live oraz Gamer Sensei. Co więcej, wyższy poziom doświadczenia umożliwia odebranie jeszcze większej liczby atrakcyjnych nagród oraz obniża koszt wzięcia udziału w każdym konkursie o 10%.
PLAY i YouTuberzy
Współpracę będą wspierać także znani gracze i YouTuberzy, m.in. Karolek, Kaiko oraz Manoyek. Osoby śledzące ich kanały poznają dokładną mechanikę serwisu dogry.pl, odkryją najlepsze sposoby na zdobywanie punktów oraz obejrzą szczegółowe instrukcje wymiany punktów na nagrody. Gracze mogą więcej, dlatego warto dołączyć do platformy i podwoić punkty dzięki sieci PLAY. Im więcej grasz, tym więcej zdobywasz - #gamersgonnaplay.
infografika-play.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

infografika-play.png

grafika | 155 KB

Pobierz
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów! - inf. prasowa PLAY.pdf

pdf | 114 KB

Pobierz
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów! - inf. prasowa PLAY.docx

docx | 53,3 KB

Pobierz
logo-play.png

grafika | 4,39 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Zobacz co o zmieniającym się świecie mówili Jan Mela, Michał Rusinek i inni prelegenci konferencji Talk’N’Roll

temu

W czwartek 20 września odbyła się już czwarta edycja konferencji Talk’N’Roll. W tym roku hasłem przewodnim było “You next step forward”, czyli “Twój następny krok” - a prelekcje skupiały się głównie na tym, jakie zmiany zachodzą w różnych dziedzinach naszego życia.
Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor

temu

Tegoroczna jesień obfitować będzie w szereg interesujących premier na rynku gier. Warto usprawnić swój komputer, aby sprostał on coraz większym wymaganiom nowych produkcji. Sapphire i Plextor wychodzą temu naprzeciw, organizując konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody - karta graficzna Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB GDDR5 i trzy różne modele dysków SSD marki Plextor.  
Decydujący etap FACEIT Major: London 2018 - rusza Faza Nowych Czempionów!

temu

Już 20 września rozpocznie się ostatni etap rozgrywek FACEIT Major: London 2018. W Fazie Nowych Czempionów będziemy mogli oglądać 8 najlepszych zespołów, którym udało się uzyskać dominację nad resztą światowych drużyn. Całość rozgrywek będziemy mogli zobaczyć w pełnej profesjonalnej polskiej oprawie komentatorskiej, a mecze zostaną relacjonowane między innymi przez Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Pula nagród turnieju to milion dolarów, z której aż 500 000 tysięcy przeznaczone jest dla zwycięzców imprezy.
Acer prezentuje nowe ultrasmukłe monitory z serii SA

temu

Do polskiej dystrybucji trafiły najnowsze monitory Acer SA. Wśród dostępnych modeli znajdują się urządzenia o przekątnej 21,5, 23,8 oraz 27 cali.  Na tle konkurencyjnych urządzeń wyróżniają się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, które zaczynają się od 399 zł.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.