WĘC Public Relations z obsługą GetHero
WĘC Public Relations z obsługą GetHero

WĘC Public Relations z obsługą GetHero

Opublikowany

GetHero, wiodąca agencja kreatywna działająca w branży nowych mediów, tworząca sieć partnerską dla twórców oraz współpracująca z najpopularniejszymi youtuberami - m.in. ReZigiuszem, Multi czy Frizem, wybrała firmę do obsługi PR. W sierpniu rozpoczęła współpracę z WĘC Public Relations, agencją specjalizującą się w działaniach w sektorze nowych technologii.

GetHero to wrocławska firma działająca w influencer marketingu, content marketingu oraz produkcji wideo. Jednym z czołowych działań agencji jest tworzenie sieci partnerskiej współpracującej z portalem YouTube, do której należy m.in. Remigiusz „ReZigiusz” Wierzgoń, którego liczba subskrypcji przekracza 3,4 mln, Multi, z niemal 1,9 mln subskrypcji czy Dezy, którego ogląda ponad 1 mln osób. Sieć zrzesza łącznie ponad 100 twórców, którzy swoimi materiałami dotyczącymi m.in. lifestyle’u, podróży, beauty, gamingu, czy motoryzacji, docierają codziennie do kilku milionów widzów.
Agencja WĘC Public Relations miała okazję współpracować z GetHero już podczas zeszłorocznego wydarzenia MeetUp, czyli imprezy, podczas której fani mogą spotkać idoli działających na YouTube. Na początku września w krakowskiej Tauron Arenie odbyła się druga edycja MeetUpa, której skala przebiła poprzednią – na imprezę przyszło ponad 22 tysiące osób chętnych do spotkania ponad 260 twórców, zaś same komunikaty dot. imprezy dotarły do ponad 17 milionów osób.
W ramach umowy, WĘC PR będzie odpowiadać za działania media relations. Za obsługę klienta odpowiada zespół konsultantów, prowadzony przez PR Managera, Jana Trzupka. Umowa współpracy została podpisana na czas nieokreślony.
GetHero - witamy w WĘC PR!

GetHero - witamy w WĘC PR!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

WĘC Public Relations z obsługą GetHero - informacja prasowa.pdf

pdf | 52,8 KB

Pobierz
WĘC Public Relations z obsługą GetHero - informacja prasowa.docx

docx | 7,2 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.