Gametoon Challenge, czyli telewizyjna inwestycja w esport z udziałem Izako Boars

Gametoon Challenge, czyli telewizyjna inwestycja w esport z udziałem Izako Boars

Opublikowany

Już dzisiaj będziemy mieli okazję zobaczyć ostatnie starcie w turnieju Gametoon Challenge organizowanego przez gamingową stację Gametoon HD, która wkrótce uruchomi polskojęzyczną wersję swojego kanału. To jeden z przykładów, gdzie telewizja zainteresowana rosnącą popularnością sportów elektronicznych, podejmuje inicjatywę, chcąc przyciągnąć do siebie grono kibiców. Pula nagród zawodów równa jest 4 tysiące dolarów, a w występach mieliśmy okazję oglądać rodzime Izako Boars. Jak spisują się Polacy?

Turniej przeprowadzany jest na zasadach "King of the Hill". Rozgrywka polega na kolejnych awansach zwycięskich składów do następnych etapów w każdym kolejnym dniu. Jeśli drużyna zwycięży mecz, automatycznie zgarnia 500 dolarów nagrody i przechodzi do drugiego meczu, tego samego dnia, w którym do zdobycia jest kolejne pół tysiąca dolarów. Rozgrywki zawodów składały się 4 rund, a już jutro będziemy mogli obserwować ostatnie zmagania zespół w turnieju.
W zmaganiach mieliśmy okazję zobaczyć cztery drużyny z różnych zakątków europy:
  • Polska - Izako Boars
  • Rosja - Quantum Bellator Fire
  • Turcja - Royal Bandits
  • Niemcy - expert eSports
Rodzime “Dziki” zakończyły już turniej, rozgrywając wszystkie swoje mecze w jego ramach. W czasie trwania rozgrywek Izako Boars mieli okazję zgarnąć równe 1500 dolarów, pokonując po kolei wszystkie konkurencyjne drużyny biorące udział w zawodach. Drużyna w składzie Mateusz "matty" Kołodziejczyk, Dawid "xype" Lach, Piotr "nawrot" Nawrocki, Michał "RETO" Silski oraz Karol "tecek" Kapczyński, zakończyli turniej z bilansem trzech zwycięstw i zaledwie jednej porażki oraz stosunkiem wygranych rund do przegranych równym 65-46.
2 października będziemy mieli okazję zobaczyć ostatnie starcie pozostałych drużyn, w których do zdobycia zostały ostatnie gratyfikacje z puli nagród równej 4000 dolarów.
Harmonogram starć na dzisiaj prezentuje się następująco:
Mecz pierwszy 18:00
  • expert eSports vs Quantum Bellator Fire
Mecz drugi 19:00
  • Royal Bandits vs Zwycięzcy meczu pierwszego
Transmisja z turnieju relacjonowana jest równolegle aż na trzech platformach i dostępna jest w profesjonalnej angielskojęzycznej oprawie komentatorskiej. Ostatnie starcia prócz stacji telewizyjnej Gametoon HD będziemy mogli obserwować online na platformie Twitch oraz stronie internetowej organizatora turnieju:
Mimo że Izako Boars już nie będziemy mieli okazji zobaczyć w nadciągających rozgrywkach to jednak warto z uwagą śledzić poczynania tej młodej ambitnej drużyny. W ostatnich miesiącach możemy obserwować śmiałe posunięcia w organizacji Piotra Skowyrskiego - jednego z najbardziej doświadczonych komentatorów CS:GO oraz założyciela “Dzików”. Utworzenie dywizji w ZULE oraz Playerunknown's Battlegrounds, przyniosło niespodziewane efekty w postaci zdobycia tytułu mistrzów świata ZULI oraz pierwszych występów w europejskich turniejach PUBG. Nie trudno się domyślić, że organizacja dywizji w kolejnych grach jest kwestią czasu, a na horyzoncie czekają takie tytuły jak między innymi League of Legends, Fortnite czy chociażby Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. 
Nie jest tajemnicą, że Izako Boars, dalej planują inwestować w młode talenty w branży esportowej. Progres organizacji Piotra "Izaka" Skowyrskiego, pokazuje, że "Dziki" nie zamierzają zwalniać tempa, będąc głodnymi kolejnych sukcesów. Polska drużyna z zaledwie dwuletnim stażem jest notowana 68 miejscu w międzynarodowym rankingu drużyn CS:GO HLTV. Jedno jest pewne, "Izak" jak nikt inny, czuje, jak dobrą inwestycją w przyszłość jest esport i dalszy rozrost, a kolejne sukcesy "Dzików" to tylko kwestia czasu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Gametoon Challenge, czyli telewizyjna inwestycja w esport z udziałem Izako Boars.docx

docx | 2,44 MB

Pobierz
Gametoon Challenge, czyli telewizyjna inwestycja w esport z udziałem Izako Boars.pdf

pdf | 320 KB

Pobierz
Gametoon Challenge.PNG

grafika | 2,43 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rusza turniej dla społeczności PUBG. Wygra ten kto spojrzy chłodnym wzrokiem na swoich przeciwników

temu

Zmagania esportowe to nie tylko profesjonalne turnieje dla zawodowców, ale również dla tych, którzy preferują rywalizację w wolnym czasie. I właśnie z myślą o nich 20 października ruszają kwalifikacje do „Playerunknown's Battlegrounds powered by Cooler Master”. Czterystu zawodników, zmagając się w formacie solo będzie miało możliwość zgarnięcia nagród o puli ponad czterech tysięcy złotych, które zostały ufundowane przez organizatora turnieju, producenta sprzętu komputerowego Cooler Master.
Poczuj zapach esportu, czyli “Izak” oraz “Nervarien” w nowej reklamie Old Spice

temu

Branża sportów elektronicznych rozwija się w błyskawicznym tempie. Coraz częstszym zjawiskiem stały się inwestycje marek w przestrzeń wirtualnej rywalizacji. Przykładów nie trzeba szukać daleko, bowiem najlepszym przykładem takiego działania w ostatnim czasie, może być globalnie znana marka produkująca dezodoranty i żele pod prysznic dla mężczyzn  — Old Spice. Marka kierująca swe produkty do mężczyzn śmiało wkroczyła w świat esportu swoim spotem reklamowym z Piotrem “Izakiem” Skowyrskim oraz Damianem “Nervarienem” Ziają.
W specjalnej akcji KFC w CS:GO wzięło udział 11 299 polskich graczy! Czy głód wpłynął na skilla?

temu

Nie ma złych graczy, są tylko głodni. Takimi słowami można skwitować akcję przeprowadzoną przez KFC w weekend 6 oraz 7 października. Obiektem zainteresowania giganta branży spożywczej stała się niezwykle popularna na całym świecie gra, czyli Counter-Strike: Global Offensive. Kopia tytułu, który na całym świecie został zakupiony blisko 40 milionów razy, bije rekordy popularności również w Polsce. W ramach akcji przygotowanej przez KFC gracze mogli otrzymać specjalne kody zniżkowe, które były do znalezienia na mapach w dedykowanej puli serwerów. Akcja cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w niej udział ponad 11 299 polskich fanów CS:GO na prywatnych serwerach 1shot1kill.
Nie ma złych graczy, są tylko głodni

temu

W weekend 6 oraz 7 października, na wszystkich graczy CS:GO czeka nie lada niespodzianka. KFC przygotowało dla wszystkich gamerów specjalne kody zniżkowe, które mogli znaleźć na mapach w dedykowanej puli serwerów. Czy głód przezwyciężył chęć zdobycia fraga?
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.