Spotkaj największe gwiazdy esportu i YouTube’a w Strefie Play na PGA 2018

Spotkaj największe gwiazdy esportu i YouTube’a w Strefie Play na PGA 2018

Opublikowany

Piotr “Izak” Skowyrski (1,9 mln subskrybcji), reZigiusz (3,4 mln subskrybcji) i JDabrowsky (1,4 mln subskrybcji) to jedni z najpopularniejszych polskich influencerów w dziedzinie gamingu. To między innymi ich będzie można spotkać podczas Poznań Game Arena 2018 w Strefie Play.

Święto graczy rozpoczęło się 12 października i potrwa nieprzerwanie przez trzy dni. PLAY jako oficjalny partner wydarzenia przygotował specjalną Strefę, w której wszyscy goście będą mogli skorzystać z licznych gamingowych atrakcji.

Najważniejszym elementem Strefy Play będą profesjonalne stanowiska komputerowe oraz konsolowe, przeprowadzane rozgrywki w trybach 5vs5, a także 1vs1 na specjalnym podnośniku w strefie Wyższy Level Gamingu. Ponadto na fanów nowych technologii będą czekać najnowsze akcesoria marki Razer, w tym najnowszy model Razer Phone 2.
Wśród kilku stref dostępnych dla fanów, m.in. strefy gamingu czy strefy chillout, otworzono również strefę meetup. To właśnie tutaj będzie można spotkać najpopularniejszych polskich influencerów w dziedzinie gamingu oraz esportu.
Łącznie ponad 10 mln subskrypcji
PLAY zgromadzi w swojej strefie influencerów o łącznej liczbie subskrypcji, przekraczającej 10 milionów. Wśród najpopularniejszych gwiazd znajdą się: Piotr “Izak” Skowyrski (1,9 mln subskrybcji), reZigiusz (3,4 mln subskrybcji) i JDabrowsky (1,4 mln subskrybcji).

Z pewnością nie zabraknie wspólnych zdjęć oraz turniejów gamingowych. W strefie meetup na fanów będą czekać atrakcje gamingowe z influencerami, liczne quizy oraz turniej casterów. Nad całością czuwać będzie Piotr “Izak” Skowyrski, który wyjawi uczestnikom tajniki komentowania profesjonalnych turniejów CS:GO.
Poprzednia edycja targów PGA zgromadziła ponad 72 tysiące uczestników - w tym roku organizatorzy mają zamiar przebić ten rekord. Tak duża popularność wydarzenia wynika z tego, że jest ona jedną z niewielu okazji do bezpośredniego spotkania tak wielu gwiazd w jednym miejscu. Strefa Meet-up PLAY to doskonała okazja, by zbić piątkę z ulubionymi gwiazdami esportu raz twórcami internetowymi.
Obecność na evencie potwierdziło również wielu innych znanych twórców wideo, między innymi: Nervarien, Blowek, Kaiko, Sitr0x, Leh, Jcob, Disowskyy, MKRR3 oraz Człowiek Warga.
#GamersgonnaPLAY
Aby spędzić ze swoimi idolami choćby chwilę, warto odwiedzić halę 6 podczas wydarzenia. Właśnie tutaj znajduje się Strefa PLAY, w której będą czekać najbardziej znani gamerzy, konsole oraz komputery z najbardziej topowymi tytułami gier.

Drużyna Izako Boars będzie dostępna dla fanów w sobotę od 16:30. Wspólne turnieje w Fortnite, CS:GO, LoL, Fifę oraz Forza Horizon 4 będą idealną okazją do sprawdzenia swoich sił podczas rozgrywki z profesjonalnymi graczami. Do wyboru będą standardowe stanowiska dla graczy oraz granie na wysokości idealne dla rozgrywek 1 vs 1.

Dla fanów nieco innych gier, operator sieci PLAY przygotował Just Dance Now. Taneczny turniej poprowadzi Rezi, a najlepsi tancerze zostaną nagrodzeni świetnymi nagrodami.
Giftpacki dla fanów
Ponadto na stoisku PLAY będzie można odebrać gadżety fana, jedynym warunkiem jest umieszczenie zdjęcia z wydarzenia na wybranym kanale mediów społecznościowych. Warto odwiedzić stoisko i przekonać się, co PLAY wraz z influencerami przygotowali dla fanów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Spotkaj największe gwiazdy esportu i YouTube’a w Strefie Play na PGA 2018 - inf. prasowa PLAY.pdf

pdf | 98,1 KB

Pobierz
Spotkaj największe gwiazdy esportu i YouTube’a w Strefie Play na PGA 2018 - inf. prasowa PLAY.docx

docx | 34,9 KB

Pobierz
play-pga2018-1.jpg

grafika | 4,34 MB

Pobierz
play-pga2018-3.jpg

grafika | 3,55 MB

Pobierz
play-pga2018-2.jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
play-pga2018-4.jpg

grafika | 3,97 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Operator komórkowy PLAY przygotował specjalne video promujące gaming!

temu

Sieć PLAY po raz kolejny pokazała, że rozwój gamingu i esportu w Polsce nie jest jej obojętny. Tym razem do współpracy zaangażowano topowe gwiazdy YouTube’a i stworzono nietuzinkowe video, którego premiera odbyła podczas targów PGA.
Nowości w sieci PLAY - do usługi "Zapłać z PLAY" dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play!

temu

Podczas trwających właśnie targów PGA, operator PLAY promuje usługę “Zapłać z PLAY”, która umożliwia dokonywanie płatności za treści cyfrowe ze sklepów Google i Microsoft w ramach systemu Direct Billing. Dodatkowo w ramach akcji promocyjnej nowi użytkownicy mogą otrzymać do 15 zł zwrotu za pierwsze zakupy w Sklepie Google Play!
Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy!

temu

Operator sieci komórkowej Play - główny partner PGA 2018, już po raz trzeci otworzy podczas targów strefę dla fanów gamingu i esportu. Nie zabraknie w niej największych gwiazd polskiego YouTube’a, najnowszego sprzętu, najpopularniejszych gier oraz najlepszych konkursów.
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!

temu

Największy polski operator komórkowy już od dłuższego czasu współpracuje z serwisem, umożliwiającym aktywnym graczom zdobywanie punktów za wykonywanie określonych zadań. W ramach nowej promocji, użytkownicy sieci PLAY otrzymają podwójną ilość punktów za zarejestrowanie numeru i doładowania konta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.