Acer przedstawia notebook dla graczy Predator Triton 700 - smukły, potężny i bezkompromisowy

Acer przedstawia notebook dla graczy Predator Triton 700 - smukły, potężny i bezkompromisowy

Opublikowany

Smukły, minimalistyczny design stanowi doskonałą kombinację rozmiarów, wydajności i funkcji

NOWY JORK (27 kwietnia 2017 r.) Podczas globalnej konferencji firmy Acer next@acer została zaprezentowana nowa linia notebooków dla graczy Predator Triton 700. Smukła (18,9 mm) i lekka (2,6 kg) aluminiowa obudowa kryje 15,6-calowy ekran FHD IPS oraz najbardziej zaawansowane technologie, dzięki czemu ten notebook stanowi idealne połączenie rozmiaru i wydajności, nie odbijające się na jego właściwościach termicznych, funkcjach czy trwałości.
Predator_Triton_700-01.jpgPredator_Triton_700-02.jpgPredator_Triton_700-03.jpg
Jako pierwszy z serii ultrasmukłych notebooków dla graczy, Predator Triton charakteryzuje się minimalistycznym designem czarnej obudowy o prostych liniach i zaokrąglonych narożnikach. Duży panel dotykowy Precision Touchpad nad klawiaturą wykonany jest ze szkła, więc pozwala zajrzeć do układu chłodzącego notebooka, składającego się z wentylatora AeroBlade™ 3D i pięciu rurek rozpraszających ciepło.
Urządzenie napędzane jest przez procesor Intel® Core™ 7. generacji o standardowym napięciu, najnowszą kartę graficzną NVIDIA® GeForce® serii 10 oraz dwa dyski SSD NVMe PCIe w konfiguracji RAID 0, a także nawet do 32 GB pamięci DDR4 2400MHz.
Obraz wyświetlany jest na 15,6-calowym ekranie FHD IPS z obsługą NVIDIA® G-SYNC™. Dolby Audio™ Premium oraz Acer TrueHarmony™ zapewniają bogaty, czysty i wciągający dźwięk. Certyfikat Skype for Business potwierdza doskonałą jakość dźwięku bez zacięć podczas rozmów.
Ukoronowaniem funkcji notebooka są systemy łączności Killer DoubleShot Pro oraz Thunderbolt™ 3, który zapewnia prędkość do 40 Gbps i obsługuje wyjściowy sygnał wideo w jakości 4K. Predator Triton 700 wyposażony jest również w dwa porty USB 3.0 (umożliwiające ładowanie urządzeń zewnętrznych przy wyłączonym notebooku), jeden port USB 2.0, złącze HDMI 2.0, złącze DisplayPort oraz port Gigabit Ethernet dla osób, które wolą łączność kablową. Funkcje sieciowe obsługiwane są przez technologię Killer DoubleShot™ Pro, która wybiera najszybsze dostępne połączenie sieciowe (Ethernet lub bezprzewodowe) i wysyła tym interfejsem wszystkie priorytetowe dane, natomiast standardowy przesył odbywa się drugim kanałem.
Predator Triton 700 wyposażono w klawiaturę mechaniczną, która zapewnia wygodę pisania i krótki oraz precyzyjny czas reakcji. Klawisze podświetlane są w systemie RGB i można je zaprogramować indywidualnie.
Oprogramowanie PredatorSense umożliwia graczom kontrolę i personalizację kluczowych parametrów notebooka Predator Triton 700, w tym podświetlenie, klawisze skrótu, kontrolę wentylatora i ogólny monitoring systemu, za pomocą jednego, centralnego interfejsu.
Podwójny układ wentylatorów w notebooku Triton oparty jest na opracowanych przez Acer wentylatorach AeroBlade™ 3D o ultracienkich metalowych łopatkach, które utrzymują odpowiednio niską temperaturę urządzenia, nawet gdy emocje idą w górę.

Ceny i dostępność

Notebook Predator Triton 700 dla graczy będzie dostępny w Polsce we wrześniu 2017 r. Dokładne specyfikacje, ceny i dostępność produktów zależą od danego regionu. Więcej informacji o dostępności, specyfikacjach i cenach produktów na wybranym rynku można uzyskać kontaktując się z najbliższym przedstawicielem Acer przez stronę www.acer.com.

O firmie Acer

Firma Acer została założona w 1976 roku. Działa na rynku sprzętu elektronicznego, oprogramowania i usług, skupiając się na badaniach, tworzeniu, promowaniu, sprzedaży i wspieraniu innowacyjnych produktów mających wzbogacać życie codzienne. Oferta produktowa Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety, smartfony i urządzenia ubieralne. Firma tworzy również rozwiązania chmurowe dla Internetu Rzeczy. W 2016 firma Acer świętuje swoje 40-lecie, pozostając wciąż jedną z 5 czołowych firm na świecie.  Zatrudnia 7000 pracowników i jest obecna w ponad 160 krajach. Odwiedź www.acer.com by dowiedzieć się więcej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Acer Predator Triton 700.pdf

pdf | 164 KB

Pobierz
Acer Predator Triton 700.docx

docx | 53,4 KB

Pobierz
Predator_Triton_700-01.jpg

grafika | 2,58 MB

Pobierz
Predator_Triton_700-02.jpg

grafika | 1,82 MB

Pobierz
Predator_Triton_700-03.jpg

grafika | 1,69 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

temu

Acer oficjalnie przedłuża gwarancję urządzeń biznesowych serii TravelMate. Nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

temu

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.
Startuje program „Acer Innovative School”. To koncepcja poprawy jakości edukacji

temu

Technologie zastosowane w Chromebookach i tabletach mają posłużyć do stworzenia wyjątkowych i przyjaznych środowisk nauczania. Program to połączenie możliwości sprzętowych, oprogramowania i innowacyjnych technologii. Na początek do udziału w projekcie zaproszono 15 szkół z 10 różnych krajów.
Nadszedł czas potęgi. Predator Helios 500 z procesorem Intel Core i9+ i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070

temu

Acer zaprezentował dziś dwa nowe laptopy do gier serii Predator Helios. Premiera miała miejsce w czasie  globalnej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku. W portfolio marki znalazł się  Predator Helios 500, wyposażony w procesory Intel® Core ™ i9+ 8. generacji oraz Predator Helios 300 - Special Edition, który zawiera ulepszone specyfikacje w stosunku do poprzednika i charakterystyczną białą obudowę. Oba modele są zgodne z VR-Ready oraz oferują bardzo wydajne chłodzenie.