Puchar Polski ESN powered by ASUS ROG odbędzie się we Wrocławiu!
Puchar Polski ESN powered by ASUS ROG odbędzie się we Wrocławiu!

Puchar Polski ESN powered by ASUS ROG odbędzie się we Wrocławiu!

Opublikowany

W dniach 27-28 maja 2017 we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się druga edycja ESPORT NOW. Do stolicy Dolnego Śląska przyjadą najlepsi zawodnicy sportów elektronicznych w naszym kraju, w tym także gracze League of Legends.

Wszystko za sprawą Pucharu Polski ESN powered by ASUS ROG, w którym udział weźmie 8 zespołów. Sześć z nich otrzyma zaproszenie, pozostałe dwie formacje wyłonią otwarte kwalifikacje. Te odbędą się w dniach 17-18 maja i 19-20 maja. Jest o co grać, bowiem w puli nagród znalazło się 25 000 złotych. Oprócz tego organizatorzy pokryją koszty zakwaterowania i wyżywienia zespołom, które wezmą udział w rozgrywkach. Z turnieju prowadzona będzie transmisja na kanale Twitch.tv/ESPORTNOW. W roli komentatorów zobaczymy byłych profesjonalnych zawodników League of Legends – Łukasza „Leo” Mirka, Damiana „Nervariena” Ziaję oraz Krzysztofa „ArQuela” Saucia. Gościem specjalnym stanowiska komentatorskiego będzie Jakub „Kubon” Turewicz.
Puchar_Polski_ESN.png
Partnerami turnieju zostali: ASUS Republic of Gamers, Intel, Twitch, Quersus i Crunchips. Faza playoff odbędzie się w systemie single elimination do dwóch wygranych (best of three). Zwycięzca otrzyma puchar oraz czek opiewający na kwotę 15 000 złotych.
Aby być na bieżąco z turniejami na ESN17 dołącz do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/170907990068272/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Puchar_Polski_ESN.png

grafika | 603 KB

Pobierz
Puchar Polski ESN powered by ASUS ROG odbędzie się we Wrocławiu.pdf

pdf | 177 KB

Pobierz
Puchar Polski ESN powered by ASUS ROG odbędzie się we Wrocławiu.docx

docx | 93,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły

Dodatkowa pamięć w kieszeni - o przenośnych nośnikach danych

Jeszcze kilka lat temu wyznacznikiem mobilności była płyta CD. Obecnie o wiele więcej danych możemy zapisać na karcie o wymiarach  paznokcia, której cena często nie przekracza kilkunastu złotych. Mimo to, na rynku dostępnych jest wiele rodzajów nośników w różnych przedziałach cenowych. Co je różni i jak bardzo cena przekłada się na wydajność urządzenia?