Acer zostaje oficjalnym partnerem mistrzostw Red Bull Kumite 2017

Acer zostaje oficjalnym partnerem mistrzostw Red Bull Kumite 2017

Sprawdzony w boju Predator XB271HK został ogłoszony oficjalnym monitorem mistrzostw Red Bull Kumite 2017 w Paryżu. Zwycięzca zawodów otrzyma gamingowy laptop z zakrzywionym ekranem firmy Acer, Predator 21 X, który jest najpotężniejszym urządzeniem na świecie w swojej klasie.

PARYŻ (18 maja 2017) – Firma Acer otrzymała tytuł oficjalnego partnera międzynarodowych mistrzostw w grach walki Red Bull Kumite 2017, podczas których dojdzie do bezpośredniej konfrontacji najlepszych graczy w Street Fighter V na monitorach Predator XB271HK. Trzecia edycja mistrzostw odbędzie się w dniach od 27. do 28. Maja, w sali Salle Wagram, w Paryżu.
Annoucement-RedBull-Kumite-Manga.jpg
Dwóch finalistów wyłonionych na podstawie sobotnich kwalifikacji (27 maja) dołączy do 14 najlepszych zawodników świata w Street Fighter V, by 28 maja wziąć udział w fazie zasadniczej turnieju.
Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę główną w postaci pierwszego na świecie notebooka Predator 21 X firmy Acer z zakrzywionym ekranem oraz wbudowaną technologią śledzenia wzroku (o wartości 9 999 Euro). Predator 21 X posiada procesor 7-ej generacji Intel® Core™, pięć wentylatorów wyposażonych w metalowe łopatki AeroBlade™ oraz dwie karty graficzne NVIDIA® GeForce® GTX 1080 połączone w trybie SLI zapewniające niezrównaną wydajność.
Predator_21_X_Eagle_KLS_01_Wallpaper.png

Oficjalny monitor Red Bull Kumite 2017: Predator XB271HK

Predator_XB271HK_WP_Kumite_02_S.png
Monitory gamingowe serii Predator otrzymały niezliczoną ilość nagród w przemyśle, co stanowi świadectwo uznania dla profesjonalizmu, pasji oraz nieustających wysiłków w dziedzinie innowacji gier komputerowych firmy Acer. Predator XB271H posiada znakomity 27-calowy wyświetlacz Ultra HD (3840 x 2160), wyposażony jest w technologię NVIDIA® G-SYNC™ oraz cechuje się szybkim, 4-ms, czasem reakcji.

Live stream będzie można śledzić na www.redbullkumite.com

Informacje o firmie Acer

Założona w 1976 roku firma Acer jest dostawcą sprzętu, oprogramowania oraz usług w zakresie badań, projektowania, marketingu, sprzedaży oraz wsparcia innowacyjnych produktów, które podnoszą jakość życia ich użytkowników. Wachlarz produktów Acera obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony, oraz urządzenia ubieralne (wearables). Firma oferuje również rozwiązania inteligentne do wymiany danych z wykorzystaniem Internetu rzeczy (Internet of Things). W roku 2016 firma obchodziła 40-tą rocznicę założenia; aktualnie jest ona jedną z 5 największych producentów komputerów osobistych. Firma zatrudnia 7 000 osób na całym świecie zaznaczając swoją obecność w ponad 160 krajach. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.acer.com.

© 2017 Acer Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Acer oraz logo Acer są zarejestrowanymi znakami firmowymi Acer Inc. Inne znaki firmowe, zarejestrowane znaki firmowe i/lub znaki usług, o ile nie wskazano inaczej, stanowią własność ich posiadaczy. Wszystkie oferty mogą ulegać zmianom bez powiadomienia lub bez zobowiązania, a ponadto mogą nie być dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży. Podane ceny są cenami sprzedaży sugerowanymi przez producenta; mogą one różnić się w zależności od miejsca sprzedaży. Stosuje się pobór podatku od sprzedaży.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Acer partnerem Red Bull Kumite 2017.docx

docx | 272 KB

Pobierz
Acer partnerem Red Bull Kumite 2017.pdf

pdf | 192 KB

Pobierz
Predator_21_X_Eagle_KLS_01_Wallpaper.png

grafika | 1,26 MB

Pobierz
Predator_21_X_Eagle_KLS_03_Wallpaper.png

grafika | 1,02 MB

Pobierz
Predator_21_X_Eagle_KLS_02_Wallpaper.png

grafika | 1,02 MB

Pobierz
Predator_XB271HK_WP_Kumite_01_S.png

grafika | 628 KB

Pobierz
Predator_XB271HK_WP_Kumite_02_S.png

grafika | 483 KB

Pobierz
Predator_XB271HK_WP_Kumite_03_S.png

grafika | 493 KB

Pobierz
Annoucement-RedBull-Kumite-Manga.jpg

grafika | 342 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Acer prezentuje nowe ultrasmukłe monitory z serii SA

temu

Do polskiej dystrybucji trafiły najnowsze monitory Acer SA. Wśród dostępnych modeli znajdują się urządzenia o przekątnej 21,5, 23,8 oraz 27 cali.  Na tle konkurencyjnych urządzeń wyróżniają się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, które zaczynają się od 399 zł.
Acer stawia na laptopy z procesorami Intel Core 8. generacji i dodaje wyjątkowy pakiet

temu

Acer zachęca do zakupu laptopów z Intel Core 8. generacji dodając do nich pakiet Microsoft Office 365 Personal, kod Acer Care Plus na przedłużenie gwarancji urządzenia do 3 lat, klucz aktywacyjny do programu Antywirus G Data oraz starter kit z bezprzewodową myszką i torbą Acer.
Odświeżone notebooki Aspire 7, Aspire 5 i Aspire 3 oraz nowy All-In-One

temu

Komputer Aspire Z 24 jest oparty na najnowszych procesorach 8. generacji Intel Core i7+, obsługujących do 32 GB pamięci Intel Optane i został wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce MX150. Nowy notebook Aspire 7 waży mniej niż 1,5 kg, a za jego wydajność odpowiada procesor Intel Core i7-8705G lub procesor i5-8305G z grafiką Radeon RX Vega  M GL. Ponadto zaprezentowano nowe modele Aspire 5 i Aspire 3.
Acer rozbudowuje portfolio gamingowe Predator i Nitro. Nadchodzą nowe monitory i akcesoria

temu

W Berlinie przedstawiono całą gamę nowości, wśród których znalazły się nowe monitory do gier komputerowych, nowoczesny fotel dla graczy oraz kompletny zestaw akcesoriów gamingowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.