Wyjątkowo smukły notebook dla graczy, Acer Predator Triton 700, wyposażony w najnowszą kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1080

TAJPEJ, TAJWAN (30 maja 2017 r.)

Wyjątkowo smukły notebook dla graczy, Acer Predator Triton 700, wyposażony w najnowszą kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1080

Opublikowany

Zaawansowane technologie chłodzenia pozwalają na bezkompromisową wydajność, przy zachowaniu kompaktowej formy

Predator Triton 700, charakteryzujący się niebywale smukłą konstrukcją, najnowszą grafiką i procesorami oraz wiodącą na rynku technologią chłodzenia, został zaprezentowany przez Acer podczas targów Computex.
Predator Triton 700 wyposażony jest w najnowszą kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080 (z możliwością przetaktowania) i procesory Intel® Core™ siódmej generacji o stałym napięciu, zamknięte w smukłej (18,9 mm) aluminiowej obudowie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu metalowych wentylatorów Acer AeroBlade™ 3D, które zwiększają przepływ powietrza o 35% , a zajmują mniej miejsca. Dwa dyski SSD NVMe PCIe  w konfiguracji RAID0 oraz do 32GB pamięci DDR4 2400 MHz zapewniają maksymalną wydajność systemu.
Predator Triton 700 korzysta z rozwiązania Max-Q, zaproponowanego przez firmę NVIDIA dla smukłych laptopów o wysokiej wydajności graficznej. Max-Q to integralna część misji wysłania człowieka w kosmos opracowana przez NASA. Według definicji Max-Q jest punktem, w którym naprężenia w pojeździe kosmicznym spowodowane czynnikami aerodynamicznymi w locie atmosferycznym osiągają maksymalną wartość. W przypadku laptopów sprowadza się to do wysiłku inżynierów nad opracowaniem laptopa, który jest zarówno smuklejszy jak i wydajniejszy niż produkty poprzedniej generacji. 
Predator Triton 700 obsługuje system VR, wyświetla obraz prezentowany na 15,6-calowym ekranie Full HD IPS oraz posiada kartę NVIDIA® G-SYNC. Technologia dźwięku Dolby Atmos® oraz technologia Acer TrueHarmony™ zapewniają bogaty, wciągający dźwięk, a certyfikat Skype for Business gwarantuje wyraźną komunikację bez zacięć.
Możliwości laptopa uzupełniają technologia sieciowa Killer DoubleShot™ Pro i łączność Thunderbolt™ 3 o prędkości do 40 Gbps, a także podwójne wyjście wideo 4K. Predator Triton 700 posiada również dwa porty USB 3.0 (z możliwością ładowania urządzeń zewnętrznych gdy urządzenie jest wyłączone), jeden port USB 2.0, złącze HDMI 2.0, jedno złącze DisplayPort oraz port Gigabit Ethernet, dla tych, którzy wolą łączność przewodową. Obsługę sieci zapewnia technologia Killer DoubleShot™ Pro, która wybiera najszybsze połączenie sieciowe (Ethernet lub bezprzewodowe) i wysyła nim priorytetowe dane, natomiast pozostały transfer realizuje drugim połączeniem.
Jako pierwszy z nowej serii smukłych notebooków dla graczy, Predator Triton 700 posiada oszczędną stylistycznie czarną obudowę i minimalistyczny design o prostych konturach i ściętych narożnikach. Szkło Corning® Gorilla® Glass znajdujące się powyżej klawiatury pozwala na podgląd układu chłodzenia złożonego z wentylatora AeroBlade™ 3D oraz pięciu rurek chłodzących. Pełni także rolę panelu dotykowego Precision Touchpad.
Mechaniczna klawiatura pozwala komfortowo tworzyć teksty oraz zapewnia szybką i precyzyjną reakcję podczas gier. Klawisze posiadają podświetlenie RGB z możliwością indywidualnego zaprogramowania.
Oprogramowanie PredatorSense umożliwia graczom kontrolę i personalizację kluczowych parametrów notebooka Predator Triton 700 z centralnego interfejsu, w tym podświetlenia, klawiszy skrótów, sterowania chłodzeniem i monitoring systemu.
Acer_Computex_Social_PredTriton700_1200X628.jpg
Cena i dostępność

Notebook dla graczy Predator Triton 700 będzie dostępny pod koniec trzeciego kwartału 2017 roku. Jego dokładna cena nie jest jeszcze znana.

Aby dowiedzieć się więcej o dostępności, cenach i specyfikacji produktów na poszczególnych rynkach, należy skontaktować się z najbliższym biurem Acer poprzez www.acer.com.
O Acer

Powstała w 1976 firma Acer to producent sprzętu i oprogramowania oraz dostawca usług zajmujący się badaniami, projektowaniem, marketingiem, sprzedażą i wsparciem innowacyjnych produktów, które sprawiają, że życie jest lepsze. Oferta produktów firmy Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety, smartfony i urządzenia ubieralne. Firma tworzy również rozwiązania chmurowe dla internetu rzeczy. W 2016 firma Acer świętuje swoje 40-lecie, pozostając wciąż jedną z 5 czołowych firm na świecie. Zatrudnia 7000 pracowników i jest obecna w ponad 160 krajach. Odwiedź www.acer.com by dowiedzieć się więcej.

© 2017 Acer Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Acer i logo Acer stanowią zarejestrowane znaki handlowe Acer Inc. Inne znaki handlowe, zarejestrowane znaki handlowe i/lub znaki usług, wskazane lub nie, należą do ich indywidualnych właścicieli. Wszelkie oferty mogą ulec zmianie bez uprzedzenia ani zobowiązań i mogą nie być dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży. Podane ceny są cenami detalicznymi sugerowanymi przez producenta i mogą się różnić zależnie od lokalizacji. Ceny nie zawierają podatków obrotowych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Predator_Triton_700-01.jpg

grafika | 2,58 MB

Pobierz
Predator_Triton_700-02.jpg

grafika | 1,82 MB

Pobierz
Predator_Triton_700-03.jpg

grafika | 1,69 MB

Pobierz
Wyjątkowo smukły notebook dla graczy, Acer Predator Triton 700, wyposażony w najnowszą grafikę NVIDIA GeForce GTX 1080.pdf

pdf | 173 KB

Pobierz
Wyjątkowo smukły notebook dla graczy, Acer Predator Triton 700, wyposażony w najnowszą grafikę NVIDIA GeForce GTX 1080.docx

docx | 53,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

temu

Acer oficjalnie przedłuża gwarancję urządzeń biznesowych serii TravelMate. Nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

temu

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.
Startuje program „Acer Innovative School”. To koncepcja poprawy jakości edukacji

temu

Technologie zastosowane w Chromebookach i tabletach mają posłużyć do stworzenia wyjątkowych i przyjaznych środowisk nauczania. Program to połączenie możliwości sprzętowych, oprogramowania i innowacyjnych technologii. Na początek do udziału w projekcie zaproszono 15 szkół z 10 różnych krajów.
Nadszedł czas potęgi. Predator Helios 500 z procesorem Intel Core i9+ i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070

temu

Acer zaprezentował dziś dwa nowe laptopy do gier serii Predator Helios. Premiera miała miejsce w czasie  globalnej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku. W portfolio marki znalazł się  Predator Helios 500, wyposażony w procesory Intel® Core ™ i9+ 8. generacji oraz Predator Helios 300 - Special Edition, który zawiera ulepszone specyfikacje w stosunku do poprzednika i charakterystyczną białą obudowę. Oba modele są zgodne z VR-Ready oraz oferują bardzo wydajne chłodzenie.