Sneaky FoxEZ zastąpią AGO Singularity podczas finałów Polskiej Ligi Esportowej
Sneaky FoxEZ zastąpią AGO Singularity podczas finałów Polskiej Ligi Esportowej

Sneaky FoxEZ zastąpią AGO Singularity podczas finałów Polskiej Ligi Esportowej

Opublikowany

Już 2 grudnia czekają nas emocje związane z finałami drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends. W ostatniej chwili jednak doszło do bardzo istotnej zmiany - z turnieju wycofało się AGO Singularity. W związku z tym ich miejsce zajęła drużyna, która fazę zasadniczą Polskiej Ligi Esportowej zakończyła na piątym miejscu - Sneaky FoxEZ.

“Lisy” dały się poznać z dobrej strony podczas rozgrywek sezonu zasadniczego. Jako jedyni byli w stanie stawić czoła Illuminar Gaming - remis Sneaky FoxEZ był jedynym potknięciem iHG w całym sezonie zasadniczym. Choć po bardzo udanym debiucie drużyna Rajona miała momenty słabszej dyspozycji, to walka do samego końca o playoffy i 8 zebranych punktów wystarczyło, by w obliczu niespodziewanej sytuacji dostać się do finałów.

Obecny sezon Polskiej Ligi Esportowej mimo piątego miejsca, czyli braku awansu do playoffs uznawałem za sukces. Szczęśliwie dla nas okazało się, że jednak wystąpimy w Warszawie. Mimo bardzo małej ilości czasu postaramy się przygotować i być może zaskoczyć naszych przeciwników w półfinałach. Traktuję to starcie jako pojedynek Dawida z Goliatem, ale mimo wszystko to my urwaliśmy mapę iHG jako jedyni w czasie sezonu regularnego i na pewno nie podejdziemy do pojedynku przestraszeni. #goFoxEZ - komentuje Daniel Pastusiak, właściciel organizacji.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

1200x628px sneaky foxez.jpg

grafika | 101 KB

Pobierz
Sneaky FoxEZ zastąpią AGO Singularity podczas finałów Polskiej Ligi Esportowej.pdf

pdf | 143 KB

Pobierz
Sneaky FoxEZ zastąpią AGO Singularity podczas finałów Polskiej Ligi Esportowej.docx

docx | 5,2 KB

Pobierz
Powiązane artykuły

Inovativní elektronické čtečky inkBOOK Prime a inkBOOK Classic 2

Čtečka inkBOOK byla představena na alza.cz ve formě dvou inovativním čteček – inkBOOK Prime a inkBOOK Classic 2. Obě zařízení jsou vybavena dotykovými obrazovkami E-Ink Carta™ vyrobenými technologiemi e-papíru a systémem Android, který jim umožňuje přístup k tisícům poskytovatelů obsahu a aplikacím. Jejich uvedení přineslo na internetu tvrzení, jako „konec hegemonie čtečky Kindle“. Obě čtečky získaly ocenění Red Dot za výjimečný design a inovativní řešení.