Zupełnie nowy R2płatnikPRO w wersji 10 już w sprzedaży. Udoskonalony interfejs i szybsza praca
Zupełnie nowy R2płatnikPRO w wersji 10 już w sprzedaży. Udoskonalony interfejs i szybsza praca

Zupełnie nowy R2płatnikPRO w wersji 10 już w sprzedaży. Udoskonalony interfejs i szybsza praca

Opublikowany

Firma RESET2 - producent oprogramowania dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, poinformowała o dostępności nowej wersji programu R2płatnikPRO. Oznaczono ją numerem 10. Oprogramowanie wyróżnia odświeżony interfejs użytkownika, optymalizacje wpływające na szybkość pracy oraz szereg nowych funkcjonalności i usprawnień.
Zdecydowano o zastosowaniu nowych ikon oraz zwartego układu, który jest dostępny w jednym oknie. Dotychczasowy model wielookienkowy został zachowany jako wybór opcjonalny, który można włączyć. Z poziomu ustawień dostępne są nowe wersje kolorystyczne.

Bardziej dynamiczne środowisko pracy i nowe funkcje

Dzięki zastosowanym optymalizacjom, nowa wersja systemu do obsługi kadr i płac ma wykonywać wszystkie operacje średnio o 10% szybciej. Ponadto seryjne operacje, takie jak np. naliczanie list płac czy wypełnianie kart pracy, mogą zostać przyspieszone przez obsługę wątków.

Wśród nowych funkcji znalazły się możliwości:

definiowania własnych powiadomień użytkownika, przypominających np. o wysyłce raportu do ZUS czy konieczności rozliczenia podatku,

utworzenia okna startowego z własnymi zestawieniami SQL, wykonywanymi po starcie programu i obrazującymi np. ilość zatrudnionych pracowników na umowy o pracę i umowy cywilnoprawne, w tym upływające terminy badań lekarskich, kursów BHP i umów na czas określony (w przypadku biur rachunkowych może to być wykaz pracowników we wszystkich obsługiwanych firmach),

rozszerzenie struktury pracowników o kolejny poziom lub przekrój.

W przyszłości nowe funkcjonalności tylko w wersjach 10.x

Wszystkie niezbędne aktualizacje (PIT, zmiany przepisów) będą prowadzone równolegle, zarówno w wersji 3.xx, jak i 10.x, dlatego przejście do nowej wersji tylko z tego powodu nie jest konieczne. Natomiast wszelkie nowe funkcjonalności będą implementowane tylko do wersji 10.x. Skorzystanie ze standardów wersji 10 wymaga wykupienia rozszerzenia licencji.

Cena podstawowa R2płatnikPRO w wersji 10.x wynosi 1845 zł. Kwota zawiera możliwość obsługi 50 pracowników, roczną subskrypcję uaktualnień oraz gwarancję. Dostępna jest również pełnowartościowa wersja testowa, która działa przez okres 60 dni i oferuje możliwość zakupu licencji bez utraty wprowadzonych danych.

Więcej informacji o R2płatnikPRO 10.x i serii PRO na stronie produktu: www.reset2.pl/oferta/pro/r2platnikpro

O firmie RESET2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.

W ofercie firmy znajdują się 3 linie produktowe: STANDARD, PRO i SBO.

Seria STANDARD to pakiet gotowych, elastycznych rozwiązań w dobrej cenie. Linię produktową stanowią: system kadrowo-płacowy - R2płatnik, programy księgowe - R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu - R2faktury oraz program oferujący wsparcie dla zarządzania i obsługi środków trwałych - R2środki.

Produkty serii PRO i SBO  są przeznaczone dla dużych przedsiębiorstw i bardziej wymagających klientów.

Więcej informacji na temat firmy RESET2 Sp. z o.o. i oferowanych produktów:
www.reset2.pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

R2platnikPRO 10 - inf. prasowa RESET2.pdf

pdf | 214 KB

Pobierz
R2platnikPRO 10 - inf. prasowa RESET2.docx

docx | 81,1 KB

Pobierz
reset2_logo.png

grafika | 55,4 KB

Pobierz
R2platnik_plansza_startowa.jpg

grafika | 94,8 KB

Pobierz
R2platnikPRO.png

grafika | 65,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
R2firma a RODO – podsumowanie zmian

temu

Najnowsza wersja systemu ERP R2firma pomaga użytkownikom w wywiązywaniu się z licznych obowiązków, wynikających z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady, zwanej popularnie „RODO”. Warto zwrócić uwagę na bezpłatny program R2firma START. Jest on przeznaczony dla mikroprzedsiębiorców, którzy od stycznia 2018 muszą sprostać nowym obowiązkom związanym z JPK-VAT.
Nowy sposób autoryzacji w programie R2firma. Deklarację JPK-VAT podpiszesz przychodem

temu

RESET2, producent oprogramowania dla sektora MŚP, poinformował o aktualizacji programu R2firma, w której wprowadzono m.in. możliwość podpisywania deklaracji JPK-VAT danymi autoryzującymi. Dzięki temu R2firma – szczególnie w bezpłatnej wersji Start – może okazać się szcze
R2firma pomoże mikrofirmom z Jednolitym Plikiem Kontrolnym. W wersji START nawet za darmo

temu

Firma RESET2, producent oprogramowania dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, poinformowała o wprowadzeniu do oferty zintegrowanego systemu obsługi firmy - R2firma. Nowość jest adresowana do klientów szukających oprogramowania zapewniającego kompleksową obsługę,
R2czytnik wykona zdjęcie pracownika

temu

Firma RESET2, producent oprogramowania wspomagającego zarządzenie przedsiębiorstwem, poinformowała o rozszerzeniu możliwości programu R2czytnik, współpracującego z programami R2płatnikPRO i R2płatnikSBO, przeznaczonego do obsługi czytników RCP. Nowa wersja, w parze z urządzeniem, wyposażonym w kamerę, oferuje możliwość wykonania fotografii pracownika w momencie autoryzacji.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.