Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB
Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB

Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB

Opublikowany

Marka Plextor, wraz z partnerem, firmą Thermaltake, ogłasza konkurs dla swoich fanów, w którym do wygrania są m.in. nowy dysk SSD z serii M9PeY oraz zasilacz od firmy Thermaltake. Konkurs trwa od 23 lutego do 11 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 16 marca.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę http://woobox.com/jvgyyq i zgłosić chęć uczestnictwa w promocji poprzez pozostawienie swojego adresu e-mail. Z grona przesłanych zgłoszeń zostaną wybrane losowo dwie osoby, które wygrają ufundowane przez Plextor oraz Thermaltake nagrody. Dodatkowy zasilacz powędruje do osoby, która zachęci do udziału w konkursie największą ilość uczestników.
O nagrodach
Plextor M9PeY NVMe PCIe SSD 256 GB
Plextor M9PeY jest dyskiem SSD zamkniętym w obudowie w formacie HHHL, kompatybilnym ze slotem PCI-express. Pozwoli to wykorzystać dysk w starszych płytach głównych, które nie dysponują złączem M.2. Dodatkowo, Plextor M9PeY został wyposażony w radiator odpowiedzialny za odprowadzanie ciepła. W obudowie znajdują się również diody LED, które sygnalizują pracę dysku.
Dzięki zastosowaniu najnowszego interfejsu NVMe PCIe Gen 3 x 4, nowy M9Pe zapewnia niskie opóźnienia, sekwencyjne prędkości odczytu / zapisu do 3200/2100 MB / s oraz losowe prędkości odczytu / zapisu do 400 000/300 000 IOPS.
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum to zasilacz z podświetleniem RGB, wyposażony w 12 pojedynczych diod LED oraz najwyższej jakości komponenty. Wykorzystane w zasilaczu rozwiązania pozwalają użytkownikowi nie tylko monitorować zasilanie, lecz także oszczędzać energię.
O marce Plextor
Plextor to wiodący producent wielokrotnie nagradzanych napędów optycznych i urządzeń pamięci masowej. Właścicielem marki jest japońska firma Shinano Kenshi. Od wprowadzenia na rynek pierwszego napędu CD-ROM, w roku 1989, Plextor wytrwale dąży do utrzymania wysokiej jakości i maksymalnej wydajności oferowanych produktów.
Więcej informacji: www.goplextor.com/pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Weź udział w konkursie i zgarnij dysk SSD i.pdf

pdf | 223 KB

Pobierz
Weź udział w konkursie i zgarnij dysk SSD i.doc

doc | 168 KB

Pobierz
M9Pe-event-with-TT_FB.png

grafika | 771 KB

Pobierz
M9Pe-wTT-banner-channel-news.jpg

grafika | 163 KB

Pobierz
7.jpg

grafika | 58,8 KB

Pobierz
1.png

grafika | 47,1 KB

Pobierz
6.jpg

grafika | 66,7 KB

Pobierz
5.jpg

grafika | 68 KB

Pobierz
2.png

grafika | 54,9 KB

Pobierz
8.jpg

grafika | 33,6 KB

Pobierz
4.png

grafika | 50,7 KB

Pobierz
3.png

grafika | 43 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
5 najważniejszych cech komputera do montażu wideo i obróbki foto

temu

Nie istnieje jeden idealny zestaw podzespołów komputerowych do profesjonalnej obróbki grafiki i wideo. Inne potrzeby i wymagania będzie miała osoba pracująca z Photoshopem, a inne zajmująca się modelami 3D. Dlatego w poniższym poradniku skupiliśmy się na ogólnych zasadach i kryteriach wyboru odpowiednich elementów stacji roboczej.
Gamingowe dyski Plextor z serii M9Pe dostępne na polskim rynku

temu

Dyski SSD Plextor z serii M9Pe są już dostępne w ofercie polskich dystrybutorów – m.in. x-kom.pl oraz morele.net. Jest to pierwsza w historii firmy linia dysków, które zaprojektowano w technologii 3D NAND. Produkty są dedykowane przede wszystkim graczom oraz osobom, które chcą zmodernizować swoje komputery.
3 najważniejsze elementy komputera dla gracza – podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy konfiguracji sprzętu

temu

Wybór odpowiednich komponentów do komputera gracza wbrew pozorom potrafi być trudny. Na rynku cały czas pojawiają się nowe podzespoły, zmieniają się technologie i standardy. Nie każdy ma czas, by nadążyć za nowinkami dotyczącymi kart graficznych, procesorów, pamięci itd. W tym poradniku podpowiadamy, na jakie elementy zwrócić uwagę przy konfiguracji sprzętowej peceta.  
Plextor wprowadza na rynek serię M9Pe – gamingowe dyski SSD w technologii 3D NAND

temu

Marka Plextor ogłosiła wprowadzenie na rynek najnowszego modelu dysku SSD. Seria M9Pe jest pierwszą w historii firmy linią dysków, które zaprojektowano w technologii 3D NAND.

Ile będzie kosztować naprawa Samsunga Galaxy S9?

Na trwających jeszcze targach MWC w Barcelonie Samsung pokazał swojego najnowszego flagowego smartfona – model Galaxy S9. Postanowiliśmy sprawdzić ile może kosztować naprawa najczęściej występujących usterek.