Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB
Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB

Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB

Opublikowany

Marka Plextor, wraz z partnerem, firmą Thermaltake, ogłasza konkurs dla swoich fanów, w którym do wygrania są m.in. nowy dysk SSD z serii M9PeY oraz zasilacz od firmy Thermaltake. Konkurs trwa od 23 lutego do 11 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 16 marca.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę http://woobox.com/jvgyyq i zgłosić chęć uczestnictwa w promocji poprzez pozostawienie swojego adresu e-mail. Z grona przesłanych zgłoszeń zostaną wybrane losowo dwie osoby, które wygrają ufundowane przez Plextor oraz Thermaltake nagrody. Dodatkowy zasilacz powędruje do osoby, która zachęci do udziału w konkursie największą ilość uczestników.
O nagrodach
Plextor M9PeY NVMe PCIe SSD 256 GB
Plextor M9PeY jest dyskiem SSD zamkniętym w obudowie w formacie HHHL, kompatybilnym ze slotem PCI-express. Pozwoli to wykorzystać dysk w starszych płytach głównych, które nie dysponują złączem M.2. Dodatkowo, Plextor M9PeY został wyposażony w radiator odpowiedzialny za odprowadzanie ciepła. W obudowie znajdują się również diody LED, które sygnalizują pracę dysku.
Dzięki zastosowaniu najnowszego interfejsu NVMe PCIe Gen 3 x 4, nowy M9Pe zapewnia niskie opóźnienia, sekwencyjne prędkości odczytu / zapisu do 3200/2100 MB / s oraz losowe prędkości odczytu / zapisu do 400 000/300 000 IOPS.
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum to zasilacz z podświetleniem RGB, wyposażony w 12 pojedynczych diod LED oraz najwyższej jakości komponenty. Wykorzystane w zasilaczu rozwiązania pozwalają użytkownikowi nie tylko monitorować zasilanie, lecz także oszczędzać energię.
O marce Plextor
Plextor to wiodący producent wielokrotnie nagradzanych napędów optycznych i urządzeń pamięci masowej. Właścicielem marki jest japońska firma Shinano Kenshi. Od wprowadzenia na rynek pierwszego napędu CD-ROM, w roku 1989, Plextor wytrwale dąży do utrzymania wysokiej jakości i maksymalnej wydajności oferowanych produktów.
Więcej informacji: www.goplextor.com/pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Weź udział w konkursie i zgarnij dysk SSD i.pdf

pdf | 223 KB

Pobierz
Weź udział w konkursie i zgarnij dysk SSD i.doc

doc | 168 KB

Pobierz
M9Pe-event-with-TT_FB.png

grafika | 771 KB

Pobierz
M9Pe-wTT-banner-channel-news.jpg

grafika | 163 KB

Pobierz
7.jpg

grafika | 58,8 KB

Pobierz
1.png

grafika | 47,1 KB

Pobierz
6.jpg

grafika | 66,7 KB

Pobierz
5.jpg

grafika | 68 KB

Pobierz
2.png

grafika | 54,9 KB

Pobierz
8.jpg

grafika | 33,6 KB

Pobierz
4.png

grafika | 50,7 KB

Pobierz
3.png

grafika | 43 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Mundialowe szaleństwo trwa. Wytypuj mistrza i zgarnij cenne nagrody od Plextor

temu

Piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji wchodzą w kluczową fazę. 15 lipca poznamy najlepszą drużynę globu. To idealny moment, aby wytypować zwycięzcę i zgarnąć cenne nagrody od firmy Plextor - m.in. niezwykle wydajne dyski M9PeY oraz M8SeGN o pojemności 1TB.
Plextor M9Pe Extreme: SSD z prędkością zapisu 5000 MB/s

temu

Zaprezentowany podczas tegorocznych targów Computex nośnik oferuje rekordową dla konsumenckich dysków SSD prędkość podczas odczytu i zapisu danych.
Plextor: Usuwanie danych z dysku NVMe zgodne z RODO

temu

Plextor, lider rynku wydajnych pamięci masowych, udostępnił najnowszą wersję autorskiego oprogramowania Plextool, tym razem przeznaczonego dla dysków SSD NVMe – Plextool NVMe Edition. Może być ono szczególnie interesujące w kontekście wejścia w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO lub z ang. GDPR), bowiem pozwala m.in. na bezpieczne usuwanie danych z dysku NVMe.
5 najważniejszych cech komputera do montażu wideo i obróbki foto

temu

Nie istnieje jeden idealny zestaw podzespołów komputerowych do profesjonalnej obróbki grafiki i wideo. Inne potrzeby i wymagania będzie miała osoba pracująca z Photoshopem, a inne zajmująca się modelami 3D. Dlatego w poniższym poradniku skupiliśmy się na ogólnych zasadach i kryteriach wyboru odpowiednich elementów stacji roboczej.

Ile będzie kosztować naprawa Samsunga Galaxy S9?

Na trwających jeszcze targach MWC w Barcelonie Samsung pokazał swojego najnowszego flagowego smartfona – model Galaxy S9. Postanowiliśmy sprawdzić ile może kosztować naprawa najczęściej występujących usterek.