Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB
Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB

Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB

Marka Plextor, wraz z partnerem, firmą Thermaltake, ogłasza konkurs dla swoich fanów, w którym do wygrania są m.in. nowy dysk SSD z serii M9PeY oraz zasilacz od firmy Thermaltake. Konkurs trwa od 23 lutego do 11 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 16 marca.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę http://woobox.com/jvgyyq i zgłosić chęć uczestnictwa w promocji poprzez pozostawienie swojego adresu e-mail. Z grona przesłanych zgłoszeń zostaną wybrane losowo dwie osoby, które wygrają ufundowane przez Plextor oraz Thermaltake nagrody. Dodatkowy zasilacz powędruje do osoby, która zachęci do udziału w konkursie największą ilość uczestników.
O nagrodach
Plextor M9PeY NVMe PCIe SSD 256 GB
Plextor M9PeY jest dyskiem SSD zamkniętym w obudowie w formacie HHHL, kompatybilnym ze slotem PCI-express. Pozwoli to wykorzystać dysk w starszych płytach głównych, które nie dysponują złączem M.2. Dodatkowo, Plextor M9PeY został wyposażony w radiator odpowiedzialny za odprowadzanie ciepła. W obudowie znajdują się również diody LED, które sygnalizują pracę dysku.
Dzięki zastosowaniu najnowszego interfejsu NVMe PCIe Gen 3 x 4, nowy M9Pe zapewnia niskie opóźnienia, sekwencyjne prędkości odczytu / zapisu do 3200/2100 MB / s oraz losowe prędkości odczytu / zapisu do 400 000/300 000 IOPS.
http://www.goplextor.com/Product/Detail/M9Pe(Y)#/Features
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum to zasilacz z podświetleniem RGB, wyposażony w 12 pojedynczych diod LED oraz najwyższej jakości komponenty. Wykorzystane w zasilaczu rozwiązania pozwalają użytkownikowi nie tylko monitorować zasilanie, lecz także oszczędzać energię.
http://ttpremium.com/product/thermaltake-toughpower-irgb-plus-850w-platinum-tt-premium-edition/
O marce Plextor
Plextor to wiodący producent wielokrotnie nagradzanych napędów optycznych i urządzeń pamięci masowej. Właścicielem marki jest japońska firma Shinano Kenshi. Od wprowadzenia na rynek pierwszego napędu CD-ROM, w roku 1989, Plextor wytrwale dąży do utrzymania wysokiej jakości i maksymalnej wydajności oferowanych produktów.
Więcej informacji: www.goplextor.com/pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Weź udział w konkursie i zgarnij dysk SSD i.pdf

pdf | 223 KB

Pobierz
Weź udział w konkursie i zgarnij dysk SSD i.doc

doc | 168 KB

Pobierz
M9Pe-event-with-TT_FB.png

grafika | 771 KB

Pobierz
M9Pe-wTT-banner-channel-news.jpg

grafika | 163 KB

Pobierz
7.jpg

grafika | 58,8 KB

Pobierz
1.png

grafika | 47,1 KB

Pobierz
5.jpg

grafika | 68 KB

Pobierz
8.jpg

grafika | 33,6 KB

Pobierz
3.png

grafika | 43 KB

Pobierz
6.jpg

grafika | 66,7 KB

Pobierz
2.png

grafika | 54,9 KB

Pobierz
4.png

grafika | 50,7 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pogromcy mitów SSD: wpływ dysku na działanie gier komputerowych

Wokół wpływu dysku SSD na działanie gier urosło kilka często błędnie powielanych mitów. Nie ma jednak wątpliwości, że jeśli budujemy jednostkę przeznaczoną do gamingu, nośnik półprzewodnikowy jest w niej wręcz obowiązkiem. Dlaczego? Sprawdziliśmy to na przykładzie siedmi
Przebierz się na Halloween, zrób zdjęcie i sięgnij po znakomite nagrody

Z okazji zbliżającego się Halloween (31 października) marki Plextor, Asrock, Tesoro i LiteOn połączyły siły i zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest m.in. dysk SSD M8SeY o pojemności 1 TB oraz płyta główna Asrock Z270 Gaming K6.
Dyski SSD skazane na ekspansję. Co przyniesie przyszłość?

Nośniki SSD z każdym rokiem coraz mocniej wypierają dyski twarde. Do tej pory użytkowników przed tą istotną zmianą powstrzymywała przede wszystkim wysoka cena nośników opartych o pamięć flash. Ta stopniowo się zmienia i będzie zmieniać się nadal. Trendów związanych z tym urządzeniem jest jednak więcej.
Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor

Tegoroczna jesień obfitować będzie w szereg interesujących premier na rynku gier. Warto usprawnić swój komputer, aby sprostał on coraz większym wymaganiom nowych produkcji. Sapphire i Plextor wychodzą temu naprzeciw, organizując konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody - karta graficzna Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB GDDR5 i trzy różne modele dysków SSD marki Plextor.  
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.