Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB
Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB

Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB

Opublikowany

Marka Plextor, wraz z partnerem, firmą Thermaltake, ogłasza konkurs dla swoich fanów, w którym do wygrania są m.in. nowy dysk SSD z serii M9PeY oraz zasilacz od firmy Thermaltake. Konkurs trwa od 23 lutego do 11 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 16 marca.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę http://woobox.com/jvgyyq i zgłosić chęć uczestnictwa w promocji poprzez pozostawienie swojego adresu e-mail. Z grona przesłanych zgłoszeń zostaną wybrane losowo dwie osoby, które wygrają ufundowane przez Plextor oraz Thermaltake nagrody. Dodatkowy zasilacz powędruje do osoby, która zachęci do udziału w konkursie największą ilość uczestników.
O nagrodach
Plextor M9PeY NVMe PCIe SSD 256 GB
Plextor M9PeY jest dyskiem SSD zamkniętym w obudowie w formacie HHHL, kompatybilnym ze slotem PCI-express. Pozwoli to wykorzystać dysk w starszych płytach głównych, które nie dysponują złączem M.2. Dodatkowo, Plextor M9PeY został wyposażony w radiator odpowiedzialny za odprowadzanie ciepła. W obudowie znajdują się również diody LED, które sygnalizują pracę dysku.
Dzięki zastosowaniu najnowszego interfejsu NVMe PCIe Gen 3 x 4, nowy M9Pe zapewnia niskie opóźnienia, sekwencyjne prędkości odczytu / zapisu do 3200/2100 MB / s oraz losowe prędkości odczytu / zapisu do 400 000/300 000 IOPS.
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum to zasilacz z podświetleniem RGB, wyposażony w 12 pojedynczych diod LED oraz najwyższej jakości komponenty. Wykorzystane w zasilaczu rozwiązania pozwalają użytkownikowi nie tylko monitorować zasilanie, lecz także oszczędzać energię.
O marce Plextor
Plextor to wiodący producent wielokrotnie nagradzanych napędów optycznych i urządzeń pamięci masowej. Właścicielem marki jest japońska firma Shinano Kenshi. Od wprowadzenia na rynek pierwszego napędu CD-ROM, w roku 1989, Plextor wytrwale dąży do utrzymania wysokiej jakości i maksymalnej wydajności oferowanych produktów.
Więcej informacji: www.goplextor.com/pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Weź udział w konkursie i zgarnij dysk SSD i.pdf

pdf | 223 KB

Pobierz
Weź udział w konkursie i zgarnij dysk SSD i.doc

doc | 168 KB

Pobierz
M9Pe-event-with-TT_FB.png

grafika | 771 KB

Pobierz
M9Pe-wTT-banner-channel-news.jpg

grafika | 163 KB

Pobierz
7.jpg

grafika | 58,8 KB

Pobierz
1.png

grafika | 47,1 KB

Pobierz
6.jpg

grafika | 66,7 KB

Pobierz
5.jpg

grafika | 68 KB

Pobierz
2.png

grafika | 54,9 KB

Pobierz
8.jpg

grafika | 33,6 KB

Pobierz
4.png

grafika | 50,7 KB

Pobierz
3.png

grafika | 43 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor

temu

Tegoroczna jesień obfitować będzie w szereg interesujących premier na rynku gier. Warto usprawnić swój komputer, aby sprostał on coraz większym wymaganiom nowych produkcji. Sapphire i Plextor wychodzą temu naprzeciw, organizując konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody - karta graficzna Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB GDDR5 i trzy różne modele dysków SSD marki Plextor.  
Pięć rzeczy, których powinieneś unikać korzystając z dysku SSD

temu

Przesiadka z dysku HDD na SSD oznacza nie tylko rewolucję w kontekście wydajności, ale także w zakresie użytkowania nośnika. Nie wszystkie działania, które sprawdzały się w przypadku twardych dysków, będą skuteczne również w przypadku nośników półprzewodnikowych. Wręcz przeciwnie - niektóre mogą nawet zaszkodzić. Oto pięć rzeczy, których powinieneś unikać korzystając z SSD.
Duet idealny od Plextor i SilverStone. Wypełnij formularz, odpowiedz na pytanie i wygraj nagrody

temu

Plextor i SilverStone łączą siły w wakacyjnym konkursie. Wystarczy wypełnić formularz oraz odpowiedzieć na jedno pytanie, by wygrać dysk M8VG wraz z adapterem SilverStone MS09, przeznaczonym dla SSD na złączu M.2. Konkurs już ruszył i trwa do 26 sierpnia.
Walka na megabajty, czyli czym konkurują producenci dysków SSD

temu

Choć  dyski  SSD  zrewolucjonizowały  rynek  nośników pamięci, producenci wciąż mogą konkurować między sobą   głównie   poprzez   przepustowość   (MB/s). Pozostałe parametry osiągnęły już taki poziom, że tak naprawdę straciły na znaczeniu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.