Transfer ze sportu do esportu
Transfer ze sportu do esportu

Damian Juszczyk jako Senior PR Executive w WĘC Public Relations

Transfer ze sportu do esportu

Opublikowany

Damian Juszczyk, były rzecznik prasowy Wisły Kraków, a ostatnio menedżer ds. marketingu, mediów i PR Aluronu Virtu Warty Zawiercie, objął stanowisko Senior PR Executive w WĘC Public Relations.

W krakowskiej agencji public relations, specjalizującej się w projektach dla IT, 31-latek będzie odpowiadał m.in. za opracowywanie i realizację strategii dla klientów WĘC PR, a w szczególności za projekty związane z esportem.
Wśród obsługiwanych przez niego klientów znajdzie się m.in. Fantasy Expo - największa, polska agencja gamingowa, działająca w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Pierwszym wyzwaniem będzie natomiast wsparcie komunikacji trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej.
W poprzednich latach Juszczyk pełnił funkcje dyrektora ds. marketingu, mediów i PR w koszykarskim MKS-ie Dąbrowa Górnicza, rzecznika prasowego Wisły Kraków, a ostatnio kreował politykę komunikacyjną, działania z zakresu public relations i inicjatywy marketingowo-promocyjne w siatkarskim klubie Alulron Virtu Warta Zawiercie.
Zatrudnienie Damiana Juszczyka jest kolejnym krokiem w realizacji długofalowej strategii WĘC Public Relations, która zakłada m.in. rozwój kompetencji w zakresie esportu i gamingu. Już teraz agencja prowadzi wiele projektów z tych obszarów, zarówno lokalnie, jak i w ujęciu globalnym. Z najnowszych realizacji, można wskazać na Predator Prime Talk -  esportowy talk show, transmitowany globalnie, prosto z katowickiego studia, podczas trwania finałów Intel Extreme Masters 2018.

O agencji WĘC Public Relations

WĘC Public Relations jest jedyną krakowską agencją PR, specjalizującą się w prowadzeniu działań komunikacyjnych dla klientów z sektora IT, w której pracownicy łączą znajomość branży z fascynacją nowymi technologiami. Agencja stawia na wieloletnie doświadczenie połączone z kierunkowym, technicznym wykształceniem, czego efektem są skuteczne kampanie wizerunkowe dla klientów z segmentu IT i elektroniki użytkowej.

Więcej o projektach agencji: media.wec24.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Damian Juszczyk w WĘC PR.jpg

grafika | 10,6 MB

Pobierz
Transfer ze sportu do esportu - inf. prasowa WĘC PR.pdf

pdf | 147 KB

Pobierz
Transfer ze sportu do esportu - inf. prasowa WĘC PR.docx

docx | 7,69 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
WĘC Public Relations z obsługą GetHero

temu

GetHero, wiodąca agencja kreatywna działająca w branży nowych mediów, tworząca sieć partnerską dla twórców oraz współpracująca z najpopularniejszymi youtuberami - m.in. ReZigiuszem, Multi czy Frizem, wybrała firmę do obsługi PR. W sierpniu rozpoczęła współpracę z WĘC Public Relations, agencją specjalizującą się w działaniach w sektorze nowych technologii.
ADATA HD680 i HV320 – bezpieczne i stylowe przenoszenie danych

temu

ADATA rozszerza swoje portfolio zewnętrznych talerzowych nośników danych o dwa modele – odporny na upadki HD680 oraz wyjątkowo smukły HV320.
Rusza turniej dla społeczności PUBG. Wygra ten kto spojrzy chłodnym wzrokiem na swoich przeciwników

temu

Zmagania esportowe to nie tylko profesjonalne turnieje dla zawodowców, ale również dla tych, którzy preferują rywalizację w wolnym czasie. I właśnie z myślą o nich 20 października ruszają kwalifikacje do „Playerunknown's Battlegrounds powered by Cooler Master”. Czterystu zawodników, zmagając się w formacie solo będzie miało możliwość zgarnięcia nagród o puli ponad czterech tysięcy złotych, które zostały ufundowane przez organizatora turnieju, producenta sprzętu komputerowego Cooler Master.
Monika Borecka dołącza do agencji GetHero jako Account Manager

temu

W październiku 2018 roku Monika Borecka dołączyła do agencji kreatywnej GetHero, obejmując stanowisko Account Managera.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.