Transfer ze sportu do esportu
Transfer ze sportu do esportu

Damian Juszczyk jako Senior PR Executive w WĘC Public Relations

Transfer ze sportu do esportu

Opublikowany

Damian Juszczyk, były rzecznik prasowy Wisły Kraków, a ostatnio menedżer ds. marketingu, mediów i PR Aluronu Virtu Warty Zawiercie, objął stanowisko Senior PR Executive w WĘC Public Relations.

W krakowskiej agencji public relations, specjalizującej się w projektach dla IT, 31-latek będzie odpowiadał m.in. za opracowywanie i realizację strategii dla klientów WĘC PR, a w szczególności za projekty związane z esportem.
Wśród obsługiwanych przez niego klientów znajdzie się m.in. Fantasy Expo - największa, polska agencja gamingowa, działająca w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Pierwszym wyzwaniem będzie natomiast wsparcie komunikacji trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej.
W poprzednich latach Juszczyk pełnił funkcje dyrektora ds. marketingu, mediów i PR w koszykarskim MKS-ie Dąbrowa Górnicza, rzecznika prasowego Wisły Kraków, a ostatnio kreował politykę komunikacyjną, działania z zakresu public relations i inicjatywy marketingowo-promocyjne w siatkarskim klubie Alulron Virtu Warta Zawiercie.
Zatrudnienie Damiana Juszczyka jest kolejnym krokiem w realizacji długofalowej strategii WĘC Public Relations, która zakłada m.in. rozwój kompetencji w zakresie esportu i gamingu. Już teraz agencja prowadzi wiele projektów z tych obszarów, zarówno lokalnie, jak i w ujęciu globalnym. Z najnowszych realizacji, można wskazać na Predator Prime Talk -  esportowy talk show, transmitowany globalnie, prosto z katowickiego studia, podczas trwania finałów Intel Extreme Masters 2018.

O agencji WĘC Public Relations

WĘC Public Relations jest jedyną krakowską agencją PR, specjalizującą się w prowadzeniu działań komunikacyjnych dla klientów z sektora IT, w której pracownicy łączą znajomość branży z fascynacją nowymi technologiami. Agencja stawia na wieloletnie doświadczenie połączone z kierunkowym, technicznym wykształceniem, czego efektem są skuteczne kampanie wizerunkowe dla klientów z segmentu IT i elektroniki użytkowej.

Więcej o projektach agencji: media.wec24.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Damian Juszczyk w WĘC PR.jpg

grafika | 10,6 MB

Pobierz
Transfer ze sportu do esportu - inf. prasowa WĘC PR.pdf

pdf | 147 KB

Pobierz
Transfer ze sportu do esportu - inf. prasowa WĘC PR.docx

docx | 7,69 KB

Pobierz

Nowy sposób autoryzacji w programie R2firma. Deklarację JPK-VAT podpiszesz przychodem

RESET2, producent oprogramowania dla sektora MŚP, poinformował o aktualizacji programu R2firma, w której wprowadzono m.in. możliwość podpisywania deklaracji JPK-VAT danymi autoryzującymi. Dzięki temu R2firma – szczególnie w bezpłatnej wersji Start – może okazać się szcze