Izako Boars z nową dywizją PUBG
Izako Boars z nową dywizją PUBG

Izako Boars z nową dywizją PUBG

Opublikowany

Organizacja Piotra „Izaka” Skowyrskiego powiększona o trzecią już dywizję! Po Counter Strike: Global Offensive i Zula, Izako Boars stawiają na grę Playerunknown’s Battlegrounds! „Dziki” włączają w swoje szeregi Husaria Team, najlepszą i najbardziej rozpoznawalną ekipę PUBG. „Izak” i spółka dzięki współpracy sponsorskiej ze Sprite’em dołączają tym samym do grona profesjonalnych organizacji posiadających minimum trzy dywizje i zapowiadają, że to nie koniec!

Gra PUBG to sztandarowy przykład pozycji bijącego rekordy popularności gatunku battle royale. W ciągu zaledwie 10 miesięcy, producenci gry dotarli do ponad 30 milionów klientów, a dziennie w PUBG gra więcej niż 10 milionów osób! Równocześnie tytuł potrafił zgromadzić online aż 3,5 miliona graczy. Młody zespół przejęty przez Izako Boars ma już na koncie udane występy na krajowej i międzynarodowej arenie. To jedyna polska drużyna, która w dniach 29 czerwca - 1 lipca w Leicester powalczy o 100 tysięcy dolarów i jedno z trzech miejsc w światowych finałach. W największym w historii PUBG międzynarodowym turnieju - PUBG Global Invitational 2018 w Berlinie 20 czołowych organizacji z całego świata będzie rywalizować aż o 2 miliony dolarów. Husaria już pod szyldem Izako Boars to również jedyna ekipa z Polski biorąca udział w 2. sezonie prestiżowej ligi GLL.

Wkrótce kolejne dywizje!

Mezaliasa znam nie od dziś, regularnie śledzę postępy jego drużyny. Zapracowali na szansę, by trenować w jak najlepszych warunkach. Teraz będą mogli rozwijać się pełną parą i godnie reprezentować nasz kraj. Niedługo będziemy też informować o kolejnych dywizjach i inwestycjach

- ZAPOWIADA PIOTR „IZAK” SKOWYRSKI, WŁAŚCICIEL IZAKO BOARS

W składzie „Dzików” w PUBG znaleźli się: Piotr „Mezalias” Grabowski, Mateusz „MOORPHEUS” Ludwig, Patryk „Bruksel” Kopecki i Paweł „ghostar” Smoliński.

Bardzo się cieszymy, że Izak wziął nas pod swoje skrzydła. Profesjonalna organizacja daje nam ogromne możliwości rozwoju. Mamy nadzieję, że dobrymi wynikami szybko odpłacimy się za zaufanie, jakim nas obdarzono

- DEKLARUJE PIOTR „MEZALIAS” GRABOWSKI, KAPITAN DRUŻYNY

Sukcesy już są

Następne dywizje będziemy uruchamiać stopniowo. Na końcowym etapie są już prace związane z Akademią CS:GO iBoars U-18. Chcemy, by rozwój organizacji przebiegał w sposób przemyślany i zgodnie z zasadami zdrowego rozsądku, bez wątpliwości i zbędnego ryzyka. Mistrzostwo świata dywizji Zula czy ciągły progres dywizji CS:GO - wygrane nad AGO Esports, FlipSid3 i KPI Gaming oraz walka o finały Polskiej Ligi Esportowej - są najlepszymi dowodami na to, że zmierzamy we właściwym kierunku. Oczywiście nie zapominając, jak wiele jest jeszcze do zrobienia

- ZAZNACZA ZIEMOWIT „7IEMOWIT” RYŚ, MANAGER IZAKO BOARS

Ogłoszone podczas prowadzonej przez „Izaka” transmisji na żywo poszerzenie organizacji to kolejny krok Izako Boars do grona najbardziej wpływowych organizacji esportowych. Potencjał i dotychczasowe wyniki nowego składu PUBG oraz zdobycie mistrzostwa świata w Zula już dwa dni po ogłoszeniu poprzedniej dywizji to dla fanów „Dzików” zapowiedź wielu esportowych emocji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Izako Boars z nową dywizją PUBG.pdf

pdf | 194 KB

Pobierz
Izako Boars z nową dywizją PUBG.docx

docx | 7,99 KB

Pobierz
Izako Boars z nową dywizją PUBG.png

grafika | 165 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Prawie 87 tysięcy polskich widzów trzymało kciuki za Team Kinguin! Podsumowanie oglądalności rozgrywek Minor do FACEIT Major London 2018

temu

Fani esportu z całego świata powoli zaczynają przygotowania do największego turnieju Counter-Strike: Global Offensive tego roku. Na horyzoncie widnieje londyński Major, który po raz pierwszy w historii ma możliwość przygotowywać organizacja FACEIT. Etap eliminacyjny do turnieju zakończył się 22 lipca i cieszył się niezwykłą popularnością wśród Polaków. Transmisje z Minora zanotowały blisko 900 tysięcy wyświetleń, a rozgrywki śledziło nawet 87 tysięcy osób. 
Jedna z największych niespodzianek w Polskiej Lidze Esportowej? Izako Boars - ich sukces jest kwestią czasu.

temu

“Dziki” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych drużyn sportów elektronicznych znad Wisły. Podczas swojej rocznej historii zaskoczyli świat polskiego esportu, nie tylko za sprawą popularności w social mediach, ale również wieloma młodymi talentami, budującymi renomę drużyny.
Virtus.pro - polska potęga w esportowym świecie

temu

Organizacja Virtus.pro z Polakami w składzie od lat, jak równy z równym, walczy z czołówką światowego esportu. “Virtusi” mają już na koncie m.in. zwycięstwo na turnieju rangi Major w Katowicach w 2014 roku oraz 2. miejsce w ubiegłorocznym ELEAGUE Major w Atlancie, które można przyrównać prestiżem do piłkarskiej Ligi Mistrzów czy Super Bowl w futbolu amerykańskim. Już we wrześniu polscy zawodnicy będą mogli marzyć o równie imponującym wyniku, podczas mistrzostw świata w Counter-Strike: Global Offensive - FACEIT Major Londyn 2018.
Team Kinguin powalczy o udział najważniejszym turnieju Counter-Strike w 2018 roku!

temu

Już w sobotę, polskie "Pingwiny" będą miały okazję sprawdzić się z najlepszymi drużynami Starego Kontynentu w Europejskich kwalifikacjach do międzynarodowego turnieju CS:GO, FACEIT London Major 2018. Czy Team Kinguin podoła wyzwaniu i dołączy do walki o tytuł najlepszej drużyny świata? Tego dowiemy się w najbliższy weekend.