Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

Mistrz lub mistrzyni kierownicy może liczyć na nagrodę w postaci gamingowego laptopa z serii Predator

Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

Opublikowany

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.

Predator Cup to trzyetapowy konkurs organizowany przez Acer, NVIDIA oraz x-kom.pl. Wydarzenia z Toru w Modlinie będą transmitowane na żywo na kanale NVIDIA w Twitch.tv. Prowadzącą studio będzie Kinga Kujawska, a komentatorami Fryderyk “Veggie” Kozioł i Piotr “Ziemniak” Latała.

W rozgrywce komputerowej weźmie udział 5 uczestników. Polega ona na nieprzerwanym wykonywaniu okrążeń przez 10 minut na symulatorze jazdy przy użyciu okularów VR. Kolejny etap jest inspirowany grą Project Cars 2 i uczestnik musi samodzielnie prowadzić samochód przez dwa okrążenia na Torze Modlin.

Mistrz lub mistrzyni kierownicy może liczyć na nagrodę w postaci gamingowego laptopa z serii Predator. Po wyjściu z Lamborghini Gallardo otrzyma Predatora Helios 300, a do pozostałych dwóch osób trafią vouchery na zakupy w x-kom.pl o wartości 3000 zł i 2000 zł.

Harmonogram Predator Cup:
• do 11 lipca eliminacje na facebookowych profilach pięciu YouTuberów: GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol
• 20 lipca rozgrywka komputerowa na symulatorach na Torze Modlin i rozgrywka realna polegająca na samodzielnym prowadzeniu samochodu

Strona internetowa Predator Cup

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Acer Predator Cup_ wjedź na tor wyścigowy Lamborghini Gallardo!.pdf

pdf | 134 KB

Pobierz
Acer Predator Cup_ wjedź na tor wyścigowy Lamborghini Gallardo!.docx

docx | 7,44 KB

Pobierz
PREDATOR CUP.png

grafika | 811 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

temu

Acer oficjalnie przedłuża gwarancję urządzeń biznesowych serii TravelMate. Nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.
Startuje program „Acer Innovative School”. To koncepcja poprawy jakości edukacji

temu

Technologie zastosowane w Chromebookach i tabletach mają posłużyć do stworzenia wyjątkowych i przyjaznych środowisk nauczania. Program to połączenie możliwości sprzętowych, oprogramowania i innowacyjnych technologii. Na początek do udziału w projekcie zaproszono 15 szkół z 10 różnych krajów.
Nadszedł czas potęgi. Predator Helios 500 z procesorem Intel Core i9+ i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070

temu

Acer zaprezentował dziś dwa nowe laptopy do gier serii Predator Helios. Premiera miała miejsce w czasie  globalnej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku. W portfolio marki znalazł się  Predator Helios 500, wyposażony w procesory Intel® Core ™ i9+ 8. generacji oraz Predator Helios 300 - Special Edition, który zawiera ulepszone specyfikacje w stosunku do poprzednika i charakterystyczną białą obudowę. Oba modele są zgodne z VR-Ready oraz oferują bardzo wydajne chłodzenie.
Potężne komputery stacjonarne dla graczy - premiera Predator Orion 5000 i 3000 oraz całej serii akcesoriów gamingowych

temu

Acer zaprezentował nowe komputery stacjonarne dla graczy z serii Predator. To Orion 5000, zaprojektowany z myślą o graczach wymagających najwyższej wydajności i obudowy do łatwej rozbudowy w przyszłości. Na rynku pojawią się też komputery stacjonarne z serii Predator Orion 3000, a także rozszerzona kolekcja akcesoriów Predator.