Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

Mistrz lub mistrzyni kierownicy może liczyć na nagrodę w postaci gamingowego laptopa z serii Predator

Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

Opublikowany

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.

Predator Cup to trzyetapowy konkurs organizowany przez Acer, NVIDIA oraz x-kom.pl. Wydarzenia z Toru w Modlinie będą transmitowane na żywo na kanale NVIDIA w Twitch.tv. Prowadzącą studio będzie Kinga Kujawska, a komentatorami Fryderyk “Veggie” Kozioł i Piotr “Ziemniak” Latała.

W rozgrywce komputerowej weźmie udział 5 uczestników. Polega ona na nieprzerwanym wykonywaniu okrążeń przez 10 minut na symulatorze jazdy przy użyciu okularów VR. Kolejny etap jest inspirowany grą Project Cars 2 i uczestnik musi samodzielnie prowadzić samochód przez dwa okrążenia na Torze Modlin.

Mistrz lub mistrzyni kierownicy może liczyć na nagrodę w postaci gamingowego laptopa z serii Predator. Po wyjściu z Lamborghini Gallardo otrzyma Predatora Helios 300, a do pozostałych dwóch osób trafią vouchery na zakupy w x-kom.pl o wartości 3000 zł i 2000 zł.

Harmonogram Predator Cup:
• do 11 lipca eliminacje na facebookowych profilach pięciu YouTuberów: GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol
• 20 lipca rozgrywka komputerowa na symulatorach na Torze Modlin i rozgrywka realna polegająca na samodzielnym prowadzeniu samochodu

Strona internetowa Predator Cup

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Acer Predator Cup_ wjedź na tor wyścigowy Lamborghini Gallardo!.pdf

pdf | 134 KB

Pobierz
Acer Predator Cup_ wjedź na tor wyścigowy Lamborghini Gallardo!.docx

docx | 7,44 KB

Pobierz
PREDATOR CUP.png

grafika | 811 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Acer prezentuje nowe ultrasmukłe monitory z serii SA

temu

Do polskiej dystrybucji trafiły najnowsze monitory Acer SA. Wśród dostępnych modeli znajdują się urządzenia o przekątnej 21,5, 23,8 oraz 27 cali.  Na tle konkurencyjnych urządzeń wyróżniają się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, które zaczynają się od 399 zł.
Acer stawia na laptopy z procesorami Intel Core 8. generacji i dodaje wyjątkowy pakiet

temu

Acer zachęca do zakupu laptopów z Intel Core 8. generacji dodając do nich pakiet Microsoft Office 365 Personal, kod Acer Care Plus na przedłużenie gwarancji urządzenia do 3 lat, klucz aktywacyjny do programu Antywirus G Data oraz starter kit z bezprzewodową myszką i torbą Acer.
Odświeżone notebooki Aspire 7, Aspire 5 i Aspire 3 oraz nowy All-In-One

temu

Komputer Aspire Z 24 jest oparty na najnowszych procesorach 8. generacji Intel Core i7+, obsługujących do 32 GB pamięci Intel Optane i został wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce MX150. Nowy notebook Aspire 7 waży mniej niż 1,5 kg, a za jego wydajność odpowiada procesor Intel Core i7-8705G lub procesor i5-8305G z grafiką Radeon RX Vega  M GL. Ponadto zaprezentowano nowe modele Aspire 5 i Aspire 3.
Acer rozbudowuje portfolio gamingowe Predator i Nitro. Nadchodzą nowe monitory i akcesoria

temu

W Berlinie przedstawiono całą gamę nowości, wśród których znalazły się nowe monitory do gier komputerowych, nowoczesny fotel dla graczy oraz kompletny zestaw akcesoriów gamingowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.