CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO SERWIS
CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO  SERWIS

CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO SERWIS

Opublikowany

CK MEDIATOR, importer i dystrybutor elektroniki użytkowej, w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, przekazał obsługę serwisową osobnej spółce - firmie ECO Sp. z o.o. Nowy kooperant spółki oferuje kompleksowe usługi z zakresu modernizacji, instalacji, naprawy i serwisu elektroniki użytkowej, takiej jak komputery PC, laptopy, smartfony czy urządzenia peryferyjne.

Oprócz iMaców, które są dostępne w bardzo przystępnych cenach, w ofercie dystrybutora znajdziemy również komputery All-in-One takich marek, jak: Lenovo, Dell, HP, czy ASUS. Oferowane konstrukcje zwykle nie są demonami wydajności, ale z uwagi na kompaktową i zwartą budowę, mają swoich zwolenników. Przykładowo, osoby chcące zorganizować przestrzeń roboczą w gabinecie, unikając tym samym plątaniny kabli lub po prostu zewnętrznego monitora, który byłby istotny w przypadku korzystania z laptopa.
- Nie rzucamy słów na wiatr. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, podejmujemy kolejne działania, które sukcesywnie przybliżają nas do realizacji naszych celów biznesowych. Sierpień zaczynamy współpracą z osobną spółką serwisową ECO SERWIS, która ma działać na rzecz CK MEDIATOR, w trosce o wygodę i komfort naszych klientów - zarówno biznesowych, jak i detalicznych. - mówi Dariusz Grabowski, Prezes Zarządu CK MEDIATOR.
Efektem współpracy będzie usprawnienie obsługi reklamacji. Przede wszystkim skróci się czas oczekiwania na realizację zgłoszenia, ale także, dzięki nowoczesnemu systemowi RMA, przyspieszony zostanie sam proces jego wprowadzania.
W ECO SERWIS można złożyć reklamację jako klient biznesowy i detaliczny. Wszystko dzieje się za pośrednictwem formularza dostępnego online, gdzie uzupełniamy podstawowe dane zgłaszającego wraz z informacjami o produkcie oraz opisujemy występującą usterkę. Co istotne, za pośrednictwem tego samego systemu, mamy również możliwość śledzenia statusu realizacji zgłoszenia.
System RMA dostępny jest bezpośrednio ze strony internetowej spółki - www.ecoserwis.pl - gdzie należy wybrać czy zgłoszenia dokonujemy jako klient biznesowy, czy detaliczny.
O firmie CK MEDIATOR 
Spółka CK MEDIATOR powstała w 1997 roku. Od początku działalności jej głównym profilem była hurtowa sprzedaż towarów IT, m.in laptopów marki Toshiba, ASUS, Lenovo, Dell, HP i Acer. Szerokie kontakty wśród producentów elektroniki, w 2016 roku zaowocowały rozszerzeniem oferty o najwyższej jakości smartfony chińskich marek, takich jak m.in.: Xiaomi, Doogee, HOMTOM, Bluboo, Ulefone czy UMI. Jednym z bieżących, kluczowych dla firmy celów jest sukcesywne wprowadzanie do oferty dystrybucyjnej kolejnych brandów i budowanie kompetencji najbardziej profesjonalnego importera tego typu urządzeń w Polsce.

Więcej informacji na stronie: www.ckmediator.pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO SERWIS.docx

docx | 3,16 MB

Pobierz
CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO.pdf

pdf | 3,33 MB

Pobierz
ckm-logo.png

grafika | 176 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
All-in-One’y w dystrybucji CK MEDIATOR

temu

CK MEDIATOR sukcesywnie poszerza swoje kompetencje dystrybucyjne. Z początkiem lipca br., dystrybutor rozszerzył portfolio produktów z kategorii All-In-One. Oferta wzbogaciła się m.in. o iMaci. Krok ten jest kolejnym etapem w rozwoju dystrybutora, który swoim partnerom chce oferować szeroką dostępność sprzętu w segmentach, w których się specjalizuje.
Ulefone X i Ulefone Armor X debiutują w Polsce! W edycji specjalnej z bezprzewodową ładowarką UF002

temu

Marka Ulefone, za pośrednictwem oficjalnego dystrybutora, firmy CK MEDIATOR, wprowadziła na polski rynek dwa nowe modele smartfonów. Ulefone X posiada bezramkowy ekran o przekątnej 5,85 cala, który wraz z wydajnymi podzespołami, dobrze sprawdzi się podczas oglądania filmów i grania w popularne tytuły gier. Ulefone Armor X jest przeznaczony do wykorzystania podczas ekstremalnych warunków zewnętrznych i posiada stopień ochrony IP68, co oznacza, że może wytrzymać do 1,5 godziny zanurzenia w wodzie o głębokości dochodzącej do półtora metra, albo 24 godziny... w betonie.
Lenovo IdeaPad 320-15 - uniwersalna propozycja CK MEDIATOR

temu

Laptopy to obecnie najchętniej wybierany rodzaj komputera. Nawet pomimo tego, że większość ruchu w sieci pochodzi z urządzeń mobilnych, korzystamy z nich wszyscy. Zwykle oczekujemy też, by były niedrogie, przystępne cenowo i przyzwoite pod kątem oferowanej wydajności. Oczywiście, nie zawsze wszystkie te cechy da się połączyć. CK MEDIATOR wprowadził jednak do sprzedaży serię Lenovo IdeaPad 320-15, która łączy w sobie niską cenę, sporo dostępnych konfiguracji oraz niezłą jakość wykonania i dobrą klawiaturę. Wyróżnia ją także spory ekran o rozdzielczości Full HD.
CK MEDIATOR: Xiaomi Mi Smart Scale 2 dostępna w dystrybucji 

temu

Najnowszy model, jako następca swojego kultowego poprzednika, został rozbudowany o technologię, która umożliwia pełną analizę składu ciała. Waga monitoruje 10 typów danych i zapamiętuje wyniki nawet 16 osób. Urządzenie, dzięki dystrybucji firmy CK MEDIATOR, jest dostępne w Polsce wraz z pełnym wsparciem gwarancyjnym i posprzedażowym