CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO SERWIS
CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO  SERWIS

CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO SERWIS

Opublikowany

CK MEDIATOR, importer i dystrybutor elektroniki użytkowej, w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, przekazał obsługę serwisową osobnej spółce - firmie ECO Sp. z o.o. Nowy kooperant spółki oferuje kompleksowe usługi z zakresu modernizacji, instalacji, naprawy i serwisu elektroniki użytkowej, takiej jak komputery PC, laptopy, smartfony czy urządzenia peryferyjne.

Oprócz iMaców, które są dostępne w bardzo przystępnych cenach, w ofercie dystrybutora znajdziemy również komputery All-in-One takich marek, jak: Lenovo, Dell, HP, czy ASUS. Oferowane konstrukcje zwykle nie są demonami wydajności, ale z uwagi na kompaktową i zwartą budowę, mają swoich zwolenników. Przykładowo, osoby chcące zorganizować przestrzeń roboczą w gabinecie, unikając tym samym plątaniny kabli lub po prostu zewnętrznego monitora, który byłby istotny w przypadku korzystania z laptopa.
- Nie rzucamy słów na wiatr. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, podejmujemy kolejne działania, które sukcesywnie przybliżają nas do realizacji naszych celów biznesowych. Sierpień zaczynamy współpracą z osobną spółką serwisową ECO SERWIS, która ma działać na rzecz CK MEDIATOR, w trosce o wygodę i komfort naszych klientów - zarówno biznesowych, jak i detalicznych. - mówi Dariusz Grabowski, Prezes Zarządu CK MEDIATOR.
Efektem współpracy będzie usprawnienie obsługi reklamacji. Przede wszystkim skróci się czas oczekiwania na realizację zgłoszenia, ale także, dzięki nowoczesnemu systemowi RMA, przyspieszony zostanie sam proces jego wprowadzania.
W ECO SERWIS można złożyć reklamację jako klient biznesowy i detaliczny. Wszystko dzieje się za pośrednictwem formularza dostępnego online, gdzie uzupełniamy podstawowe dane zgłaszającego wraz z informacjami o produkcie oraz opisujemy występującą usterkę. Co istotne, za pośrednictwem tego samego systemu, mamy również możliwość śledzenia statusu realizacji zgłoszenia.
System RMA dostępny jest bezpośrednio ze strony internetowej spółki - www.ecoserwis.pl - gdzie należy wybrać czy zgłoszenia dokonujemy jako klient biznesowy, czy detaliczny.
O firmie CK MEDIATOR 
Spółka CK MEDIATOR powstała w 1997 roku. Od początku działalności jej głównym profilem była hurtowa sprzedaż towarów IT, m.in laptopów marki Toshiba, ASUS, Lenovo, Dell, HP i Acer. Szerokie kontakty wśród producentów elektroniki, w 2016 roku zaowocowały rozszerzeniem oferty o najwyższej jakości smartfony chińskich marek, takich jak m.in.: Xiaomi, Doogee, HOMTOM, Bluboo, Ulefone czy UMI. Jednym z bieżących, kluczowych dla firmy celów jest sukcesywne wprowadzanie do oferty dystrybucyjnej kolejnych brandów i budowanie kompetencji najbardziej profesjonalnego importera tego typu urządzeń w Polsce.

Więcej informacji na stronie: www.ckmediator.pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO SERWIS.docx

docx | 3,16 MB

Pobierz
CK MEDIATOR powierza obsługę serwisową spółce ECO.pdf

pdf | 3,33 MB

Pobierz
ckm-logo.png

grafika | 176 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Chiński sposób na podbój Europy - Ulefone radzi sobie coraz lepiej

temu

Zachodnie rynki muszą mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Chińskie produkty przestały być synonimem niższej jakości i stają się rzeczywistą alternatywą dla elektroniki sprzedawanej w Europie. Przykładem jest powstała w 2014 roku chińska marka Ulefone, która proponując coraz lepszej jakości produkty w niskiej cenie, skutecznie konkuruje w naszej rodzimej Europie.
Laptop zamiast podręcznika — czyli w jaki sposób nowe technologie mogą być przydatne w edukacji naszych dzieci

temu

Już zaledwie kilka dni dzieli uczniów od powrotu do szkolnej ławki. Przed młodymi prymusami cały rok nowych wyzwań i nauki. Zastanawiając się, jak można pomóc swoim pociechom w przyswajaniu wiedzy oraz poszerzaniu zainteresowań, warto sięgnąć po nowe technologie, które mimo iż często wiązane jedynie z rozrywką, jak nic innego przydatne są w edukacji.
Ulefone Armor 5 – pierwszy na świecie pancerny smartfon z notchem

temu

CK MEDIATOR, oficjalny dystrybutor marki Ulefone, wprowadza do swojej oferty kolejny model – Ulefone Armor 5. Pomimo eleganckiego wyglądu, telefon zalicza się do kategorii urządzeń pancernych, przeznaczonych przede wszystkim do pracy w ekstremalnych warunkach - smartfon jest całkowicie odporny na wstrząsy i zalania.
All-in-One’y w dystrybucji CK MEDIATOR

temu

CK MEDIATOR sukcesywnie poszerza swoje kompetencje dystrybucyjne. Z początkiem lipca br., dystrybutor rozszerzył portfolio produktów z kategorii All-In-One. Oferta wzbogaciła się m.in. o iMaci. Krok ten jest kolejnym etapem w rozwoju dystrybutora, który swoim partnerom chce oferować szeroką dostępność sprzętu w segmentach, w których się specjalizuje.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.