Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

Opublikowany

Acer oficjalnie przedłuża gwarancję urządzeń biznesowych serii TravelMate. Nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.

Seria TravelMate została stworzona z myślą o firmach oraz indywidualnych klientach, którzy szukają laptopów do pracy czy edukacji. Laptopy wyróżniają się wydajnymi podzespołami, funkcjonalnymi rozwiązaniami, wysokim poziomem zabezpieczeń oraz baterią z wielogodzinnym czasem pracy.

Specjalne funkcje dla ułatwienia codziennej pracy

W laptopach TravelMate P6 modem 4G LTE pozwala na szybki i bezprzewodowy transfer danych. Dzięki technologii DASP producent zapewnia najwyższą jakość pracy, zaś o ważne dokumenty trzymane na dysku dba czujnik przeciążenia oraz zabezpieczenie Acer ProShield z chipem Trusted Platform Module 2.0 i czytnikiem linii papilarnych.

Stylowa trwałość

Mimo że urządzenia zostały zaprojektowane do pracy, Acer zadbał również o ich wygląd i funkcjonalność. W ofercie biznesowej znajdują się laptopy o przekątnej ekranu 14” i 15,6”, zamkniętych w obudowach z lekkich i trwałych materiałów, takich jak włókno węglowe, aluminium oraz stopy magnezu. Rozwiązanie to zapewnia większą wygodę w czasie podróży biznesowych, a elegancki design podkreśla profesjonalizm podczas ważnych spotkań. Pracę nad projektami ułatwiają również podświetlana klawiatura, wysoka jakość wbudowanej kamery czy dostępne w TravelMate P2 zawiasy 180 stopni.

Technologia stworzona dla edukacji

Dla uczniów Acer proponuje niewielkie, lecz wydajne notebooki TravelMate B oraz konwertowalne urządzenia TravelMate Spin B1 z 360-stopniowym zawiasem i ekranem dotykowym. Oba modele, dostępne w wersji 11,6”, dzięki trwałym i nietoksycznym materiałom polecane są zarówno jako wyposażenie sal lekcyjnych w szkołach, jak i pomocne narzędzie do nauki w domu.

3-letnia gwarancja jakości

Wydłużony czas gwarancji TravelMate obejmuje nowe laptopy, zakupione u oficjalnych partnerów marki po 1 sierpnia 2018 roku. W przypadku wystąpienia usterki w ciągu 3 lat od momentu zakupu producent zapewnia możliwość naprawy w trybie door-to-door, czyli z bezpłatnym odbiorem i zwrotem sprzętu. Wszystkie urządzenia trafiają do oficjalnego serwisu marki Asplex we Wrocławiu, gdzie według ostatnich danych aż 97% produktów naprawianych jest w ciągu 5 dni.

Jeszcze w tym roku marka Acer w ramach akcji specjalnej oferowała podobne rozwiązanie dla laptopów serii Aspire 3, 5 oraz 7, czyli produktów również polecanych do pracy. Do nowo zakupionych urządzeń producent zapewniał w prezencie rozszerzenie gwarancji o wartości 299 zł.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate.jpg

grafika | 758 KB

Pobierz
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate.pdf

pdf | 211 KB

Pobierz
Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate.docx

docx | 8,18 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Acer Predator Cup: wjedź na tor wyścigowy prowadząc Lamborghini Gallardo

temu

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo.
Startuje program „Acer Innovative School”. To koncepcja poprawy jakości edukacji

temu

Technologie zastosowane w Chromebookach i tabletach mają posłużyć do stworzenia wyjątkowych i przyjaznych środowisk nauczania. Program to połączenie możliwości sprzętowych, oprogramowania i innowacyjnych technologii. Na początek do udziału w projekcie zaproszono 15 szkół z 10 różnych krajów.
Nadszedł czas potęgi. Predator Helios 500 z procesorem Intel Core i9+ i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070

temu

Acer zaprezentował dziś dwa nowe laptopy do gier serii Predator Helios. Premiera miała miejsce w czasie  globalnej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku. W portfolio marki znalazł się  Predator Helios 500, wyposażony w procesory Intel® Core ™ i9+ 8. generacji oraz Predator Helios 300 - Special Edition, który zawiera ulepszone specyfikacje w stosunku do poprzednika i charakterystyczną białą obudowę. Oba modele są zgodne z VR-Ready oraz oferują bardzo wydajne chłodzenie.
Potężne komputery stacjonarne dla graczy - premiera Predator Orion 5000 i 3000 oraz całej serii akcesoriów gamingowych

temu

Acer zaprezentował nowe komputery stacjonarne dla graczy z serii Predator. To Orion 5000, zaprojektowany z myślą o graczach wymagających najwyższej wydajności i obudowy do łatwej rozbudowy w przyszłości. Na rynku pojawią się też komputery stacjonarne z serii Predator Orion 3000, a także rozszerzona kolekcja akcesoriów Predator.