Odświeżona seria kabli oraz adapterów od ADATA
Odświeżona seria kabli oraz adapterów od ADATA

Odświeżona seria kabli oraz adapterów od ADATA

Kabel 3w1, hub USB-C oraz adapter USB-C do microUSB to tylko niektóre z nowych akcesoriów, które do swojej oferty wprowadza ADATA.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie użytkowników, ADATA odświeża swoje portfolio kabli oraz adapterów i prezentuje zupełnie nowe akcesoria – przewody ze złączami Lightning, USB-C i microUSB, a także przejściówkę oraz hub USB-C.
lighting-2in1-p-01.jpgC&MtoA Cable_P_02.jpglighting-2in1-p-04-2000-300.jpgUSB-C to Micro USB 2.jpgUSB-C to USB-C 3.1 Cable_P_01.jpgEC_USB-C_HUB_01.jpg
Kable 2w1 i 3w1 – Lightning, USB-C oraz microUSB 
Wśród nowych akcesoriów ADATA pojawią się kable z wymiennymi końcówkami, umożliwiające wygodne ładowanie aż trzech rodzajów urządzeń – z portami Lightning, USB-C oraz microUSB.
Nowe kable będą dostępne w wariantach 3w1, czyli z wtyczkami microUSB, Lightning i USB-C oraz 2w1 – ze złączami USB-C i microUSB lub microUSB i Lightning. Wszystkie przesyłają prąd o maksymalnym natężeniu 2,4A.
Dzięki połączeniu materiałowego oplotu, wielowarstwowej budowy oraz wykorzystaniu miedzianych przewodów 22AWG, nowe kable od ADATA oferują zwiększoną wytrzymałość oraz stabilność podczas codziennego użytkowania.
Adapter USB-C do microUSB
Wygodny adapter USB-C do microUSB 2.0 to niewielkie i poręczne narzędzie, przydatne użytkownikom konsol, smartfonów, powerbanków oraz wszystkich innych sprzętów ze złączem USB-C. Umożliwia ono wykorzystywanie starszych kabli microUSB z nowszymi urządzeniami.
Hub USB-C do USB 3.1
Niezbędny dodatek dla każdego posiadacza ultrabooków z wyłącznie jednym złączem USB-C. Hub ADATA obsługuje standard Power Delivery, dlatego umożliwia jednoczesne zasilanie laptopa i podłączenie do wbudowanych portów USB 3.1 maksymalnie trzech urządzeń.
MicroUSB&USB-C2.0-aa-01.jpgMicroUSB&USB-C2.0-aa-02.jpgCtoA Cable 2M_P_05.jpgCtoA Cable 2M_P_06.jpgEC_USB-C_HUB_05.jpgMicroUSB-2M-A-01-300.jpgUSB-Cto MicroUSB-a-03.jpg
Wielofunkcyjny standard USB-C
Przewód USB-C do USB-C pozwoli na wykorzystanie pełni możliwości standardu USB-C. Kabel ma wbudowany układ, który zwiększa moc ładowania do 60 W i obsługuje standard USB 3.1. Umożliwia to szybkie ładowanie kompatybilnych urządzeń oraz płynne przesyłanie materiału video w wysokiej rozdzielczości.
Specjalne kable o długości 2 metrów
ADATA wprowadza do swojej oferty także trzy nowe, 2-metrowe kable do synchronizacji i ładowania – wersje z wtyczkami Lightning, USB-C oraz microUSB. Sprawdzą się one w miejscach z trudnodostępnymi gniazdkami elektrycznymi.
Załączniki

Pobierz wszystkie

USB-Cto MicroUSB-a-03.jpg

grafika | 510 KB

Pobierz
MicroUSB&USB-C2.0-aa-01.jpg

grafika | 8,37 MB

Pobierz
EC_USB-C_HUB_05.jpg

grafika | 1,61 MB

Pobierz
CtoA Cable 2M_P_06.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
Odświeżona seria kabli oraz adapterów od ADATA - inf. prasowa ADATA.doc

doc | 145 KB

Pobierz
Odświeżona seria kabli oraz adapterów od ADATA - inf. prasowa ADATA.pdf

pdf | 160 KB

Pobierz
MicroUSB&USB-C2.0-aa-02.jpg

grafika | 3,85 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.