To będzie coś specjalnego dla widzów! Poznaliśmy wszystkich partnerów polskiej transmisji z FACEIT Major: London 2018 i wiemy w jaki sposób zaangażowali się w realizację
To będzie coś specjalnego dla widzów! Poznaliśmy wszystkich partnerów polskiej transmisji z FACEIT Major: London 2018 i wiemy w jaki sposób zaangażowali się w realizację

To będzie coś specjalnego dla widzów! Poznaliśmy wszystkich partnerów polskiej transmisji z FACEIT Major: London 2018 i wiemy w jaki sposób zaangażowali się w realizację

Opublikowany

Specjalne materiały wideo zawierające najlepsze akcje i dostarczanie zamówień przez internet dla oglądających Majora od KFC. NVIDIA GeForce i Acer Predator przygotują kącik technologiczny dla fanów esportu. SteelSeries przedstawi specjalne promocje i skróty z turnieju. Potrafiący stawiać na zwycięzców będą mogli zrobić to na żywo poprzez esportowe zakłady STS.

FACEIT Major: London 2018 rozpoczął się w środę 5 września i jego pierwsza faza potrwa do 9 września. Już w drugim pojedynku, o godzinie 12:30 zobaczymy mecz Virtus.pro z Ninjas in Pyjamas. Polska transmisja zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie i będzie dostępna dla wszystkich widzów na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Zamówienia online i specjalne materiały wideo od KFC

Ze strony KFC w czasie realizacji Majora widzowie mogą liczyć na specjalne materiały zawierające TOP 5 akcji z każdego weekendu. One pokażą, to co najbardziej widowiskowego działo się w czasie rywalizacji drużyn. Restauracje będą też gotowe na realizację zamówień online dla fanów esportu, a podczas transmisji zostaną wyświetlone specjalne reklamy przygotowane na tę okazję.

Kącik technologiczny? Będzie należał do NVIDIA GeForce i Predatora

Nie zabraknie też edukacji sprzętowej. NVIDIA GeForce oraz Predator - marka gamingowa Acer przygotują w krakowskim studiu kącik technologiczny, który będzie towarzyszył transmisji. Widzowie dowiedzą się o tym, na czym od strony technicznej skupić się podczas wyboru sprzętu do gamingu i esportu.

Uzupełnieniem tego przedsięwzięcia będą specjalne promocje od Steelseries wraz ze skrótami z wideo turnieju.

Potrafisz stawiać na zwycięzców?

W czasie przebiegu turnieju i transmisji na ekranie dynamicznie będą wyświetlane aktualne kursy bukmacherskie STS na zwycięstwo danej drużyny, dlatego potrafiący stawiać na zwycięzców będą mogli znaleźć coś dla siebie podczas polskiej transmisji.

Mamy pięciu silnych partnerów polskiej transmisji, którzy na dodatek przygotowali coś specjalnego dla widzów. Od strony technologicznej, dedykowanych materiałów i specjalnych promocji. Najbardziej cieszy otwarcie coraz większej liczby marek na esport

- mówi Krzysztof Stypułkowski, członek zarządu Fantasy Expo.

To oczywiście nie wszystko i specjalnie z okazji turnieju Fantasy Expo przygotowało materiały związane z całym turniejem. Warto także śledzić kanały social media Piotra “Izaka” Skowyrskiego, Esport NOW, a także innych komentatorów i analityków.
FACEIT Major: London 2018 rozpoczął się 5 września i potrwa do 23 września. Pula nagród w turnieju wynosi 1 mln dolarów.

Transmisja: https://www.twitch.tv/izakooo

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DSC_2814.jpg

grafika | 1,77 MB

Pobierz
DSC_2815.jpg

grafika | 1,75 MB

Pobierz
DSC_2823.jpg

grafika | 1,74 MB

Pobierz
DSC_2813.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
DSC_2812.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
DSC_2830.jpg

grafika | 1,61 MB

Pobierz
DSC_2820.jpg

grafika | 1,54 MB

Pobierz
DSC_2829.jpg

grafika | 1,48 MB

Pobierz
DSC_2808.jpg

grafika | 1,32 MB

Pobierz
DSC_2810.jpg

grafika | 1,49 MB

Pobierz
DSC_2827.jpg

grafika | 1,48 MB

Pobierz
DSC_2816.jpg

grafika | 1,44 MB

Pobierz
DSC_2805.jpg

grafika | 1,3 MB

Pobierz
DSC_2818.jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz
DSC_2797.jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
DSC_2793.jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
DSC_2798.jpg

grafika | 1,24 MB

Pobierz
DSC_2800.jpg

grafika | 1,2 MB

Pobierz
DSC_2804.jpg

grafika | 1,17 MB

Pobierz
To będzie coś specjalnego dla widzów! Poznaliśmy wszystkich partnerów polskiej transmisji z FACEIT Major London 2018 i wiemy w jaki sposób zaangażowali się w realizację.pdf

pdf | 100 KB

Pobierz
To będzie coś specjalnego dla widzów! Poznaliśmy wszystkich partnerów polskiej transmisji z FACEIT Major London 2018 i wiemy w jaki sposób zaangażowali się w realizację.docx

docx | 15 KB

Pobierz
grafika Major.png

grafika | 469 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Decydujący etap FACEIT Major: London 2018 - rusza Faza Nowych Czempionów!

temu

Już 20 września rozpocznie się ostatni etap rozgrywek FACEIT Major: London 2018. W Fazie Nowych Czempionów będziemy mogli oglądać 8 najlepszych zespołów, którym udało się uzyskać dominację nad resztą światowych drużyn. Całość rozgrywek będziemy mogli zobaczyć w pełnej profesjonalnej polskiej oprawie komentatorskiej, a mecze zostaną relacjonowane między innymi przez Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Pula nagród turnieju to milion dolarów, z której aż 500 000 tysięcy przeznaczone jest dla zwycięzców imprezy.
Najbliższy poniedziałek, wtorek oraz środa - to w te dni będziemy mogli obserwować kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej

temu

Już 17, 18 i 19 września odbędą się kolejne etapy otwartych kwalifikacji Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends do sezonu Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2018. To ostatni moment dla drużyn do podjęcia zmagań z innymi zespołami w rywalizacji o ligowe miejsce. Dwa najlepsze składy otwartych kwalifikacji obu tytułów będą miały okazję zaprezentować się w dalszym zamkniętym etapie eliminacji będących ostatecznym sprawdzianem ich umiejętności przed występem w Polskiej Lidze Esportowej.
Druga faza Majora już od 12 września. Sprawdź na kogo stawiają gwiazdy polskiego esportu z Izakiem na czele!

temu

Inauguracyjna faza londyńskiego Majora już za nami. W pierwszym tygodniu rozgrywek mieliśmy okazję obserwować występ naszych rodaków z Virtus.pro, którym niestety nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu turnieju. Mimo że Niedźwiedzie pojechały do domu z pustymi rękami, to w turnieju będziemy mogli oglądać polskiego zawodnika Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego w barwach niemieckiej drużyny mousesports. Sprawdźmy, czy według ekspertów i bukmacherów nasz rodak będzie miał okazję pojawić się w finale Majora?
Poznaliśmy pierwsze szczegóły polskiej transmisji FACEIT Major: London 2018. Zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie!

temu

Pierwsze pojedynki będzie można zobaczyć na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego już 5 września. Fantasy Expo zrealizuje polskojęzyczną transmisję z londyńskiego Majora z profesjonalnego studia esportowego, które zostało otwarte w czerwcu w Krakowie. Widzowie będą mogli także zobaczyć po raz pierwszy program publicystyczny “Cafe Major”. Na początku turnieju cała uwaga widzów będzie skupiona na formie Virtus.pro.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.