Wyjątkowi prelegenci i intrygujące tematy - czwarta edycja konferencji Talk’N’Roll już 20 września w Krakowie

Wyjątkowi prelegenci i intrygujące tematy - czwarta edycja konferencji Talk’N’Roll już 20 września w Krakowie

Opublikowany

Już 20 września w Krakowie będziemy mieli okazję zainspirować się technologią. Poszerzanie swoich horyzontów, rozmowa o ideach wartych rozgłosu oraz wspólne dyskusje będące impulsem do rozwijania swojej wiedzy, to sztandarowe założenia konferencji Talk’N’Roll. Organizowany przez pracowników firmy technologicznej Sabre Polska projekt ma już swoją czwartą edycję.

Your next step forward!

To tak brzmi hasło przewodnie konferencji. Celem projektu jest organizacja prelekcji inspirujących mówców, którzy prócz zagadnień związanych z dziedziną nowych technologii oraz IT poruszą również inne tematy. Organizatorzy chcą pokazać, że świat programowania i informatyki czerpie idee z wielu różnych dziedzin. Takie rozwiązanie ma na celu wywołanie dyskusji na temat pomysłów wśród widzów, inspirując ich do dalszych działań i rozważań.

Spotkanie z ekspertami

Organizatorzy jak co roku do wygłoszenia prelekcji zaprosili ludzi z różnych obszarów zainteresowań. Każdy z mówców będzie miał możliwość przeprowadzenia kilkunastominutowej prezentacji. „Technologia w mediach — perspektywa oparta na wieloletnim doświadczeniu”, „Pasja i emocje w życiu i biznesie”, „Twój następny krok do przodu? Bądź o 1% milszy” – to zaledwie niewielka część tematów, które wygłoszą dla nas prelegenci, wśród których znajdą się znane nazwiska, jak Jan Mela, Michał Rusinek czy Joanna Heidtman. Pozostałymi mówcami będą: Piotr Prokopowicz, Bartosz Nowak, Marek Gutt-Mostowy, Marcin Wesołowski oraz reprezentujący Sabre Polska - Jakub Błądek, Karol Harabasz i Marek Godawski. Ich wystąpienia skupią się na takich obszarach jak produktywność, fintech, turystyka, transport, popkultura, media, ewolucja języka czy proces uczenia się.
Dołącz do Talk’N’Roll i już w najbliższy czwartek uczestnicz w 11 niezapomnianych wykładach. Ilość miejsc na konferencji jest ograniczona, dlatego organizatorzy planują udostępnienie transmisji na żywo z wydarzenia. Więcej informacji o imprezie i prelegentach można znaleźć na stronie: www.talknroll.pl.
TNR2017_1.jpgTNR2017_2.jpgTNR2017_3.jpgTNR2017_4.jpg
O organizatorze
Sabre powstała w 1960 roku z inicjatywy American Airlines i IBM, i od samego początku istnienia jej sztandarowym celem było stworzenie pierwszego skomputeryzowanego systemu rezerwacji lotów. Obecnie firma dostarcza technologie informatyczne dla branży lotniczej, transportowej i turystycznej. Od 2000 roku w Krakowie działa centrum rozwoju Sabre Corporation, zatrudniając około 1500 osób. Firma wspiera oraz inwestuje w pomysły swoich pracowników, czego jednym z przykładów jest konferencja Talk’N’Roll.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wyjątkowi prelegenci i intrygujące tematy - czwarta edycja konferencji Talk’N’Roll już 20 września w Krakowie.pdf

pdf | 138 KB

Pobierz
Wyjątkowi prelegenci i intrygujące tematy - czwarta edycja konferencji Talk’N’Roll już 20 września w Krakowie.docx

docx | 8,52 KB

Pobierz
TNR2017_1.jpg

grafika | 1,99 MB

Pobierz
TNR2017_4.jpg

grafika | 499 KB

Pobierz
TNR2017_2.jpg

grafika | 427 KB

Pobierz
TNR2017_3.jpg

grafika | 398 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Zobacz co o zmieniającym się świecie mówili Jan Mela, Michał Rusinek i inni prelegenci konferencji Talk’N’Roll

temu

W czwartek 20 września odbyła się już czwarta edycja konferencji Talk’N’Roll. W tym roku hasłem przewodnim było “You next step forward”, czyli “Twój następny krok” - a prelekcje skupiały się głównie na tym, jakie zmiany zachodzą w różnych dziedzinach naszego życia.
Giganci branży turystycznej łączą siły - oferty Booking.com w systemie Sabre

temu

Sabre, lider w dostarczaniu technologii dla branży turystycznej, planuje uruchomić w obecnym roku najbardziej kompleksową platformę z usługami zakwaterowania. Pod koniec czerwca firma ogłosiła, że nawiązała współpracę z Booking.com, dzięki czemu klienci agencji turystycznych otrzymają jeszcze szerszy dostęp do wyjątkowych ofert noclegowych.
Trzy technologie, które zdefiniują przyszłość podróży

temu

Zaledwie 100 lat temu niewiele osób mogło pozwolić sobie na podróżowanie dla przyjemności. Rozwój technologii i upowszechnienie tanich i szybkich środków transportu sprawiły, że nawet zagraniczne wyjazdy przestały być elitarne. Kolejnym krokiem był rozwój internetu i dostępność wyszukiwarek lotów. Nie wychodząc z domu, dosłownie za kilkadziesiąt złotych, możemy kupić bilety do wielu europejskich miast. Jaka będzie kolejna rewolucja technologiczna w podróżowaniu? Czym zaskoczy nas turystyka przyszłości?
Czy polskie firmy są zaangażowane społecznie? Najnowszy raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu

temu

W najnowszym Raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” znalazło się 1190 dobrych praktyk biznesu z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. To ponad 300 praktyk więcej niż w ubiegłorocznym raporcie i kolejny rekord w 16-letniej historii publikacji. Społeczna odpowiedzialność biznesu rozwija się w Polsce co najmniej od kilkunastu lat. Stoi za tym nie tylko moda, ale także oddolna inicjatywa samych pracowników i chęć pomagania innym.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.