Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor
Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor

Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor

Opublikowany

Tegoroczna jesień obfitować będzie w szereg interesujących premier na rynku gier. Warto usprawnić swój komputer, aby sprostał on coraz większym wymaganiom nowych produkcji. Sapphire i Plextor wychodzą temu naprzeciw, organizując konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody - karta graficzna Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB GDDR5 i trzy różne modele dysków SSD marki Plextor.  

Jesień jest tradycyjnym okresem, w którym na sklepowe półki trafiają nowe wydania gier. Z roku na rok są one coraz bardziej dopracowane, ale z drugiej strony rosną także ich wymagania. Regularnie trzeba więc inwestować w sprzęt, aby sprostać tym potrzebom.

Tymczasem Sapphire i Plextor zapraszają do udziału w konkursie, w którym można zdobyć wartościowy sprzęt. Wystarczy wypełnić formularz i odpowiedzieć na dwa proste pytania, aby liczyć się w losowaniu cennych nagród. Konkurs trwa od 20 września do 11 października i jest otwarty dla użytkowników z całego świata. Po jego zakończeniu wylosowanych zostanie trzech szczęśliwców, do których powędruje karta graficzna Sapphire i dysk SSD.

Dlaczego warto mieć ten sprzęt w swoim komputerze? Karta graficzna Pulse RX570 z pewnością zaspokoi wymagania graczy, gwarantując płynną rozgrywkę w jakości Full HD przy 60 klatkach na sekundę. Dysk SSD marki Plextor znacznie skróci z kolei czas instalacji gier, ich wczytywania i zapisu.

NAGRODY W KONKURSIE:

Pierwsza nagroda:
Sapphire Pulse RX 570 4GB
Plextor 1TB M8PEG SSD

Druga nagroda:
Sapphire Pulse RX 570 4GB
Plextor 512GB M9PEY SSD

Trzecia nagroda:
Sapphire Pulse RX 570 4GB
Plextor 256GB M8SEGN SSD

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

plextor_konkurs.png

grafika | 1,2 MB

Pobierz
Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor.pdf

pdf | 194 KB

Pobierz
Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor.docx

doc | 7,28 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dyski SSD skazane na ekspansję. Co przyniesie przyszłość?

temu

Nośniki SSD z każdym rokiem coraz mocniej wypierają dyski twarde. Do tej pory użytkowników przed tą istotną zmianą powstrzymywała przede wszystkim wysoka cena nośników opartych o pamięć flash. Ta stopniowo się zmienia i będzie zmieniać się nadal. Trendów związanych z tym urządzeniem jest jednak więcej.
Pięć rzeczy, których powinieneś unikać korzystając z dysku SSD

temu

Przesiadka z dysku HDD na SSD oznacza nie tylko rewolucję w kontekście wydajności, ale także w zakresie użytkowania nośnika. Nie wszystkie działania, które sprawdzały się w przypadku twardych dysków, będą skuteczne również w przypadku nośników półprzewodnikowych. Wręcz przeciwnie - niektóre mogą nawet zaszkodzić. Oto pięć rzeczy, których powinieneś unikać korzystając z SSD.
Duet idealny od Plextor i SilverStone. Wypełnij formularz, odpowiedz na pytanie i wygraj nagrody

temu

Plextor i SilverStone łączą siły w wakacyjnym konkursie. Wystarczy wypełnić formularz oraz odpowiedzieć na jedno pytanie, by wygrać dysk M8VG wraz z adapterem SilverStone MS09, przeznaczonym dla SSD na złączu M.2. Konkurs już ruszył i trwa do 26 sierpnia.
Walka na megabajty, czyli czym konkurują producenci dysków SSD

temu

Choć  dyski  SSD  zrewolucjonizowały  rynek  nośników pamięci, producenci wciąż mogą konkurować między sobą   głównie   poprzez   przepustowość   (MB/s). Pozostałe parametry osiągnęły już taki poziom, że tak naprawdę straciły na znaczeniu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.