Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy!
Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy!

Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy!

Opublikowany

Operator sieci komórkowej Play - główny partner PGA 2018, już po raz trzeci otworzy podczas targów strefę dla fanów gamingu i esportu. Nie zabraknie w niej największych gwiazd polskiego YouTube’a, najnowszego sprzętu, najpopularniejszych gier oraz najlepszych konkursów.

Tegoroczna edycja Poznań Game Arena – czyli największych targów gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Polsce jest już coraz bliżej. Święto graczy odbędzie się w dniach 12-14 października. Po raz kolejny oficjalnym partnerem imprezy będzie operator sieci komórkowej Play, który ponownie otworzy specjalną Strefę, w której wszyscy goście będą mogli skorzystać z wielu atrakcji.
Najważniejszym elementem Strefy Play będą profesjonalne stanowiska komputerowe oraz konsolowe, na których będzie można zagrać w najpopularniejsze tytuły – Fortnite, Counter Strike: Global Offensive, League of Legends i Forza Horizon 4. Rozgrywki będą prowadzone w trybach 5vs5, a także 1vs1 na specjalnym podnośniku w strefie Wyższy Level Gamingu.
Wszyscy gracze i fani nowych technologii będą mogli podczas targów w praktyce przetestować najnowsze akcesoria marki Razer – partnera strefy Play. Na stoisku pojawią się różne modele słuchawek, myszek, podkładek, padów oraz klawiatur. Wybrane urządzenia będzie można kupić w promocyjnych cenach. Najwięksi maniacy mobilnej rozrywki będą mogli zagrać na gamingowym smartfonie – Razer Phone.
Play-PGA-2018-02.jpg
Główną atrakcją Strefy Play podczas targów PGA 2018 będą spotkania z największymi gwiazdami polskiego YouTube’a. W strefie Meet-up pojawią się m.in. Izak, Rezi, Nervarien, Blowek, Kaiko, Sitr0x, JDabrowsky, Leh, Jcob, Disowskyy, MKRR3 i Człowiek Warga. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się na PGA, prowadzone będą relacje na żywo w kanałach social media sieci Play: Instagramie oraz Facebooku.
Na stoisku nie zabraknie także ładowarni ze strefą chillout, w której będzie można odpocząć, naładować swojego smartfona i udostępnić zdjęcie lub film ze stoiska – co oprócz udziału w oryginalnych konkursach i quizach, umożliwia zdobycie jednej z wielu atrakcyjnych nagród i tysięcy gadżetów. Na miejscu będzie możliwość zdobycia i rejestracji jednego z unikatowych starterów Play z wizerunkiem YouTuberów.
Operator przez całe targi PGA będzie informował o nowościach w swojej ofercie, w tym rozszerzeniu usługi Direct Billing o urządzenia Xbox/Microsoft, a także zorganizuje pokazowy mecz w CS:GO z gwiazdami Polskiej Ligi Esportowej oraz zawodnikami drużyny Izako Boars. Osoby zainteresowane prowadzeniem komentarza podczas rozgrywek e-sportowych będą mogły wziąć udział w turnieju casterów, a wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy przy Just Dance Now - gdzie do tańczenia wykorzystamy smartfony.
Play-PGA-2018-04.jpg
Poznańskie targi PGA 2018 to jedno z najważniejszych wydarzeń dla graczy w Polsce. Poprzez swój udział, operator sieci komórkowej Play umacnia status marki otwartej na najpopularniejsze obecnie trendy – gaming, esport oraz nowe technologie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy! - inf. prasowa Play.docx

docx | 34,5 KB

Pobierz
Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy! - inf. prasowa Play.pdf

pdf | 94,4 KB

Pobierz
Play-PGA-2018-02.jpg

grafika | 4,11 MB

Pobierz
Play-PGA-2018-01.jpg

grafika | 3,22 MB

Pobierz
Play-PGA-2018-03.jpg

grafika | 3,5 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Operator komórkowy PLAY przygotował specjalne video promujące gaming!

temu

Sieć PLAY po raz kolejny pokazała, że rozwój gamingu i esportu w Polsce nie jest jej obojętny. Tym razem do współpracy zaangażowano topowe gwiazdy YouTube’a i stworzono nietuzinkowe video, którego premiera odbyła podczas targów PGA.
Nowości w sieci PLAY - do usługi "Zapłać z PLAY" dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play!

temu

Podczas trwających właśnie targów PGA, operator PLAY promuje usługę “Zapłać z PLAY”, która umożliwia dokonywanie płatności za treści cyfrowe ze sklepów Google i Microsoft w ramach systemu Direct Billing. Dodatkowo w ramach akcji promocyjnej nowi użytkownicy mogą otrzymać do 15 zł zwrotu za pierwsze zakupy w Sklepie Google Play!
Spotkaj największe gwiazdy esportu i YouTube’a w Strefie Play na PGA 2018

temu

Piotr “Izak” Skowyrski (1,9 mln subskrybcji), reZigiusz (3,4 mln subskrybcji) i JDabrowsky (1,4 mln subskrybcji) to jedni z najpopularniejszych polskich influencerów w dziedzinie gamingu. To między innymi ich będzie można spotkać podczas Poznań Game Arena 2018 w Strefie Play.
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!

temu

Największy polski operator komórkowy już od dłuższego czasu współpracuje z serwisem, umożliwiającym aktywnym graczom zdobywanie punktów za wykonywanie określonych zadań. W ramach nowej promocji, użytkownicy sieci PLAY otrzymają podwójną ilość punktów za zarejestrowanie numeru i doładowania konta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.