Nowości w sieci PLAY - do usługi "Zapłać z PLAY" dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play!
Nowości w sieci PLAY - do usługi "Zapłać z PLAY" dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play!

Nowości w sieci PLAY - do usługi "Zapłać z PLAY" dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play!

Podczas trwających właśnie targów PGA, operator PLAY promuje usługę “Zapłać z PLAY”, która umożliwia dokonywanie płatności za treści cyfrowe ze sklepów Google i Microsoft w ramach systemu Direct Billing. Dodatkowo w ramach akcji promocyjnej nowi użytkownicy mogą otrzymać do 15 zł zwrotu za pierwsze zakupy w Sklepie Google Play!

Direct Billing to metoda płatności za usługi, w której należna kwota jest doliczana do rachunku telefonicznego i może być uregulowana razem z kolejnym rachunkiem za abonament. Jest to atrakcyjne rozwiązanie dla osób nieposiadających kart kredytowych oraz nieużywających innych, bezgotówkowych form płatności, które zdobywa coraz większą popularność. W 2013 roku została ona uruchomiona w Polsce po raz pierwszy przez sieć PLAY i umożliwiała rozliczanie płatności w sklepie Google Play.
Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Microsoft, od teraz wszyscy klienci z abonamentem w sieci PLAY mogą korzystać z nowej usługi - “Zapłać z Play” w sklepie Microsoftu. Umożliwia ona doliczanie do abonamentu telefonicznego opłat za zakupione gry i aplikacje dla konsoli Xbox One i komputerów PC z Windows 10 oraz rozliczanie abonamentów Xbox Game Pass i Xbox Live Gold.
Wszystkie wydatki w ramach usługi “Zapłać z Play” są chronione miesięcznym limitem w wysokości 800 zł, a każda z transakcji wymaga potwierdzenia hasłem do konta Microsoft. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo oraz kontrolę nad finansami. Z raz skonfigurowanej usługi, można korzystać na wielu urządzeniach, co zapewnia dodatkową wygodę.
Co ważne, kwoty wydane poprzez “Zapłać z Play” nie pomniejszają limitu na usługi telekomunikacyjne. Każdy z użytkowników może w dowolnej chwili sprawdzić kwotę pozostałą do wydania w danym cyklu poprzez serwis PLAY24 lub kontaktując się z PLAY pod numerem *500.
Podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena, konsultanci obecni w Strefie Play wyjaśniają działanie usługi wszystkim zainteresowanym abonentom sieci PLAY. Dodatkowo, każdy z użytkowników, który uruchomi “Zapłać z Play” i dokona pierwszych zakupów w Sklepie Google Play w ramach tej usługi, otrzyma do 15 zł zniżki.
Szczegółowe informacje o usłudze oraz promocji znajdują się pod poniższymi adresami:
Załączniki

Pobierz wszystkie

Nowości w sieci PLAY - do usługi Zapłać z PLAY dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play!.docx

docx | 35,3 KB

Pobierz
Nowości w sieci PLAY - do usługi Zapłać z PLAY dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play!.pdf

pdf | 102 KB

Pobierz
zaplac-z-play-microsoft.jpg

grafika | 70,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Operator komórkowy PLAY przygotował specjalne video promujące gaming!

Sieć PLAY po raz kolejny pokazała, że rozwój gamingu i esportu w Polsce nie jest jej obojętny. Tym razem do współpracy zaangażowano topowe gwiazdy YouTube’a i stworzono nietuzinkowe video, którego premiera odbyła podczas targów PGA.
Spotkaj największe gwiazdy esportu i YouTube’a w Strefie Play na PGA 2018

Piotr “Izak” Skowyrski (1,9 mln subskrybcji), reZigiusz (3,4 mln subskrybcji) i JDabrowsky (1,4 mln subskrybcji) to jedni z najpopularniejszych polskich influencerów w dziedzinie gamingu. To między innymi ich będzie można spotkać podczas Poznań Game Arena 2018 w Strefie Play.
Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy!

Operator sieci komórkowej Play - główny partner PGA 2018, już po raz trzeci otworzy podczas targów strefę dla fanów gamingu i esportu. Nie zabraknie w niej największych gwiazd polskiego YouTube’a, najnowszego sprzętu, najpopularniejszych gier oraz najlepszych konkursów.
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!

Największy polski operator komórkowy już od dłuższego czasu współpracuje z serwisem, umożliwiającym aktywnym graczom zdobywanie punktów za wykonywanie określonych zadań. W ramach nowej promocji, użytkownicy sieci PLAY otrzymają podwójną ilość punktów za zarejestrowanie numeru i doładowania konta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.