Operator komórkowy PLAY przygotował specjalne video promujące gaming!
Operator komórkowy PLAY przygotował specjalne video promujące gaming!

Operator komórkowy PLAY przygotował specjalne video promujące gaming!

Sieć PLAY po raz kolejny pokazała, że rozwój gamingu i esportu w Polsce nie jest jej obojętny. Tym razem do współpracy zaangażowano topowe gwiazdy YouTube’a i stworzono nietuzinkowe video, którego premiera odbyła podczas targów PGA.

PLAY już od kilku lat aktywnie uczestniczy w większości gamingowych eventów w Polsce - wspiera Polską Ligę Esportową, patronuje m.in. takim wydarzeniom jak Poznań Game Arena oraz czynnie współpracuje z najważniejszymi gamingowymi twórcami.

Tym razem do współpracy zostali zaproszeni Izak, Nervarien, Karolek, Manoyek, MKRR oraz Rezi, Blowek, Mandzio, Leh, Gimper, Sitrox, Kajko, JDabrowsky i Jcob.
W grze najważniejsze są emocje! | Video #Gamersgonnaplay

W grze najważniejsze są emocje! | Video #Gamersgonnaplay

Połączenie sił YouTuberów zaowocowało emocjonalnym spotem, który przedstawia prawdziwe oblicze gamingu i sposób w jaki gracze przeżywają każdą prowadzoną rozgrywkę.

Na planie video spotkało się kilkunastu najważniejszych gamingowych twórców. To ludzie, którzy dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu osiągnęli  sukces. Zadaliśmy sobie pytanie czym dla nich są gry, jak je przeżywają? Właśnie to pokazaliśmy w materiale, tym samym udowadniając, że  marka PLAY rozumie graczy.

- powiedział Maciej “Sawik” Sawicki

Play wie, że godziny spędzone w grze to przede wszystkim zabawa, ale nie tylko. To również  pasja, rywalizacja, trening, czas spędzony z bliskimi osobami.

- dodał "Sawik"

Video produkcji PLAY przekazuje odbiorcom, że społeczność gamerów w bardzo poważny i emocjonalny podchodzi do wykonywanych zadań. Wszystkie rozegrane turnieje to nie tylko dobra zabawa, ale coś więcej. Twórcy zaangażowani w video należą do społeczności, dla której gry komputerowe i sporty elektroniczne to przede wszystkim treningi oraz pasja.
PLAY_PGA2018_3.JPGPLAY_PGA2018_2.JPGPLAY_PGA2018_7.JPGPLAY_PGA2018_1.JPGPLAY_PGA2018_4.JPGPLAY_PGA2018_5.JPGPLAY_PGA2018_6.JPG

Sieć PLAY ukazała czołowych twórców YouTube’owych z lekkim przymrużeniem oka. Każdy z nich wystąpił w spocie wraz z atrybutami charakterystycznymi dla gry, którą reprezentuje. Całość była konsultowana z nimi już przy tworzeniu scenariusza. Dzięki temu PLAY stworzył coś prawdziwego i wyjątkowego.

Play jest aktywnym członkiem społeczności gamingowej i esportowej w Polsce już od kilku lat. Nauczyliśmy się, jak rozmawiać z graczami ich językiem i takie właśnie jest to wideo. Nawiązujemy w nim do dobrze znanych, lubianych i zrozumianych sytuacji z gier, pokazujemy emocje. Nie wyobrażaliśmy sobie, aby w tym projekcie zabrakło Twórców, z którymi pracujemy już od 3 lat. Zaangażowaliśmy ich już na etapie tworzenia scenariusza. Razem stworzyliśmy coś wyjątkowego i unikalnego, a zarazem memicznego. Zobaczcie, co udało się nam wspólnie stworzyć.

- zachęcają Justyna Borkowska oraz Aleksandra Nitecka, Play

Premiera najnowszego spotu z influencerami odbyła się podczas Poznań Game Arena 2018. Dzięki temu wszyscy gracze i fani internetowych twórców mogli uczestniczyć wraz ze swoimi idolami w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Operator komórkowy PLAY przygotował specjalne video promujące gaming!.docx

docx | 36 KB

Pobierz
Operator komórkowy PLAY przygotował specjalne video promujące gaming!.pdf

pdf | 118 KB

Pobierz
PLAY_PGA2018_3.JPG

grafika | 1,15 MB

Pobierz
PLAY_PGA2018_6.JPG

grafika | 1,69 MB

Pobierz
PLAY_PGA2018_2.JPG

grafika | 1,62 MB

Pobierz
PLAY_PGA2018_7.JPG

grafika | 1,22 MB

Pobierz
PLAY_PGA2018_1.JPG

grafika | 1,07 MB

Pobierz
PLAY_PGA2018_4.JPG

grafika | 1,01 MB

Pobierz
PLAY_PGA2018_5.JPG

grafika | 956 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowości w sieci PLAY - do usługi "Zapłać z PLAY" dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play!

Podczas trwających właśnie targów PGA, operator PLAY promuje usługę “Zapłać z PLAY”, która umożliwia dokonywanie płatności za treści cyfrowe ze sklepów Google i Microsoft w ramach systemu Direct Billing. Dodatkowo w ramach akcji promocyjnej nowi użytkownicy mogą otrzymać do 15 zł zwrotu za pierwsze zakupy w Sklepie Google Play!
Spotkaj największe gwiazdy esportu i YouTube’a w Strefie Play na PGA 2018

Piotr “Izak” Skowyrski (1,9 mln subskrybcji), reZigiusz (3,4 mln subskrybcji) i JDabrowsky (1,4 mln subskrybcji) to jedni z najpopularniejszych polskich influencerów w dziedzinie gamingu. To między innymi ich będzie można spotkać podczas Poznań Game Arena 2018 w Strefie Play.
Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy!

Operator sieci komórkowej Play - główny partner PGA 2018, już po raz trzeci otworzy podczas targów strefę dla fanów gamingu i esportu. Nie zabraknie w niej największych gwiazd polskiego YouTube’a, najnowszego sprzętu, najpopularniejszych gier oraz najlepszych konkursów.
Sieć PLAY wspiera platformę dla graczy i premiuje swoich abonentów!

Największy polski operator komórkowy już od dłuższego czasu współpracuje z serwisem, umożliwiającym aktywnym graczom zdobywanie punktów za wykonywanie określonych zadań. W ramach nowej promocji, użytkownicy sieci PLAY otrzymają podwójną ilość punktów za zarejestrowanie numeru i doładowania konta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.