Monika Borecka dołącza do agencji GetHero jako Account Manager
Monika Borecka dołącza do agencji GetHero jako Account Manager

Monika Borecka dołącza do agencji GetHero jako Account Manager

W październiku 2018 roku Monika Borecka dołączyła do agencji kreatywnej GetHero, obejmując stanowisko Account Managera.

Monika Borecka z branżą marketingową związana jest od 7 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywała jeszcze na studiach, na stanowisku specjalisty ds. marketingu i komunikacji. Przez ostatnie 5 lat pracowała w agencjach reklamowych i PR-owych, gdzie zgłębiała tajniki mediów społecznościowych oraz blogosfery.
Na nowym stanowisku Monika będzie odpowiadać między innymi za zarządzanie projektami, obsługę klientów, współpracę z talent managerami oraz youtuberami, rekomendowanie koncepcji na kampanie oraz za raportowanie wyników kampanii i wyników finansowych.
W czasie swojej dotychczasowej kariery zajmowała się budowaniem wizerunku i komunikacją marki w social media, strategią komunikacji w serwisach internetowych, content i video marketingiem oraz prowadzeniem i zarządzaniem kampaniami social paid w oparciu o działania marketingu online. Współpracowała z klientami należącymi do sektora fitness i sport, FMCG, beauty, health, eventowego i budowlanego. Na poprzednim stanowisku Social Media Managera w jednej z wrocławskich agencji kreatywnych zarządzała działem nowych mediów i performance marketingiem realizowanym dla klientów głównie na platformach społecznościowych.
GetHero współpracuje z ponad 100 twórcami internetowymi w Polsce, w tym z największymi gwiazdami - Rezigiuszem, Multi czy Frizem. Jako agencja influencer marketingu zrealizowała do tej pory ponad 1000 kampani za pośrednictwem YouTube’a i TikTok (dawniej Musical.ly), docierając do milionów osób. Agencja zajmuje się także tworzeniem treści video na potrzeby kampanii oraz organizowaniem wydarzeń, m.in największego w Polsce spotkania Youtuberów z ich fanami MeetUp®️.  
Załączniki

Pobierz wszystkie

Monika Borecka dołącza do agencji GetHero jako Account Manager.docx

docx | 7,23 KB

Pobierz
Monika Borecka dołącza do agencji GetHero jako Account Manager.pdf

pdf | 132 KB

Pobierz
Monika Borecka GetHero.jpg

grafika | 426 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Zmiana na pozycji najcenniejszego startupu na świecie - właściciel aplikacji TikTok wyprzedził Ubera

Chińska firma Bytedance jest właścicielem aplikacji TikTok, popularnej również w Polsce, oraz serwisu informacyjnego Toutiao. Przedsiębiorstwo pozyskało w ostatnim czasie nowe źródła finansowania, dzięki czemu szacowana wartość startupu wzrosła do 75 miliardów dolarów. P
TikTok, czyli fenomen, który dogania YouTube’a

Ulubiona aplikacja nastolatków. Tak media okrzyknęły w ostatnim czasie TikTok (daw. Musical.ly), które staje się coraz bardziej popularne, szczególnie wśród młodzieży. Unikalny pomysł oraz zaangażowanie społeczności sprawiają, że TikTok stał się istnym fenomenem, z którego globalnie korzysta już 600 milionów użytkowników!
Największe w Polsce spotkanie twórców internetowych z fanami już za nami! Podsumowanie MeetUp® 2018

22 tysiące uczestników, 260 twórców i 17 milionów osób, do których wydarzenie dotarło w internecie. Tak właśnie wyglądał tegoroczny MeetUp® w Krakowie - czyli największe w Polsce spotkanie twórców internetowych z fanami.  Organizatorami były Miasto Kraków i agencja GetHero.
Kraków jest polską stolicą YouTube'a. Z twórcami spotkało się ponad 22 tysiące fanów

1 września w Tauron Arena w Krakowie odbył się szósty MeetUp®, czyli spotkanie twórców internetowych z fanami. Wydarzenie wywołało ogromne zainteresowanie młodych ludzi, na miejscu było ponad 22 tysięcy uczestników. Organizatorami edycji była agencja kreatywna GetHero oraz Miasto Kraków.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.