RESET2 nagrodził partnerów po raz ósmy
RESET2 nagrodził partnerów po raz ósmy

RESET2 nagrodził partnerów po raz ósmy

Regularnie, co 2 lata, firma RESET2 organizuje spotkanie dla aktywnych partnerów. W tym roku uczestnicy spotkali się już po raz ósmy. Na miejsce wybrano Srebrną Górę, położoną w województwie dolnośląskim. Tematem przewodnim była prezentacja nowości w programach R2płatnik oraz R2firma.

Pierwszego dnia, uczestnicy wzięli udział w  wykładach dot. programów R2płatnik i R2firma. Zorganizowano także warsztaty tematyczne:
  • Od bilansu do bilansu w R2firmie – przesunięty rok obrotowy w R2firma część I i II,
  • Pola własne i funkcje w programie R2płatnikPRO,
  • Zastosowanie SQL w eksportach i makietach, w R2płatnikPRO.
W drugim dniu zajęcia prowadzili również partnerzy: Tomasz Badziński z firmy ALTAB SA, który mówił o implementacji nowych funkcjonalności u klienta oraz Andrzej Borla z firmy Usługi Informatyczno-Ekonomiczne Andrzej Borla, który poruszył temat API do R2firmy.
Zainteresowane osoby mogły też skorzystać z indywidualnych konsultacji, z pracownikami serwisu RESET2.
Na zakończenie, wśród wszystkich uczestników spotkania, rozlosowane zostały drobne upominki. Ponadto, wyróżniono dwóch partnerów. Nagrodę PARTNERA ROKU 2017/2018 za największą przyznano firmie UNICOM Jadwiga Turko. Wyróżnieniem, za wysokie kompetencje wdrożeniowe programów kadrowo-płacowych, uhonorowano Tomasza Badzińskiego z firmy ALTAB SA.
Więcej informacji nt. programów RESET2 można znaleźć na stronie producenta: www.reset2.pl.

O firmie RESET2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.


W ofercie firmy znajdują się 3 linie produktowe: STANDARD, PRO i SBO.
Seria STANDARD to pakiet gotowych, elastycznych rozwiązań w dobrej cenie. Linię produktową stanowią: system kadrowo-płacowy - R2płatnik, programy księgowe - R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu - R2faktury oraz program oferujący wsparcie dla zarządzania i obsługi środków trwałych - R2środki.
Produkty serii PRO i SBO  są przeznaczone dla dużych przedsiębiorstw i bardziej wymagających klientów.

Więcej informacji na temat firmy RESET2 Sp. z o.o. i oferowanych produktów można znaleźć pod adresem: www.reset2.pl .
Załączniki

Pobierz wszystkie

reset2.jpg

grafika | 63,3 KB

Pobierz
RESET2 nagrodził parnterów po raz ósmy - inf. prasowa RESET2.pdf

pdf | 214 KB

Pobierz
RESET2 nagrodził parnterów po raz ósmy - inf. prasowa RESET2.doc

doc | 160 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
R2firma a RODO – podsumowanie zmian

Najnowsza wersja systemu ERP R2firma pomaga użytkownikom w wywiązywaniu się z licznych obowiązków, wynikających z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady, zwanej popularnie „RODO”. Warto zwrócić uwagę na bezpłatny program R2firma START. Jest on przeznaczony dla mikroprzedsiębiorców, którzy od stycznia 2018 muszą sprostać nowym obowiązkom związanym z JPK-VAT.
Nowy sposób autoryzacji w programie R2firma. Deklarację JPK-VAT podpiszesz przychodem

RESET2, producent oprogramowania dla sektora MŚP, poinformował o aktualizacji programu R2firma, w której wprowadzono m.in. możliwość podpisywania deklaracji JPK-VAT danymi autoryzującymi. Dzięki temu R2firma – szczególnie w bezpłatnej wersji Start – może okazać się szcze
R2firma pomoże mikrofirmom z Jednolitym Plikiem Kontrolnym. W wersji START nawet za darmo

Firma RESET2, producent oprogramowania dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, poinformowała o wprowadzeniu do oferty zintegrowanego systemu obsługi firmy - R2firma. Nowość jest adresowana do klientów szukających oprogramowania zapewniającego kompleksową obsługę,
Zupełnie nowy R2płatnikPRO w wersji 10 już w sprzedaży. Udoskonalony interfejs i szybsza praca

Firma RESET2 - producent oprogramowania dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, poinformowała o dostępności nowej wersji programu R2płatnikPRO. Oznaczono ją numerem 10. Oprogramowanie wyróżnia odświeżony interfejs użytkownika, optymalizacje wpływające na szybkość
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.