Przebierz się na Halloween, zrób zdjęcie i sięgnij po znakomite nagrody
Przebierz się na Halloween, zrób zdjęcie i sięgnij po znakomite nagrody

Przebierz się na Halloween, zrób zdjęcie i sięgnij po znakomite nagrody

Z okazji zbliżającego się Halloween (31 października) marki Plextor, Asrock, Tesoro i LiteOn połączyły siły i zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest m.in. dysk SSD M8SeY o pojemności 1 TB oraz płyta główna Asrock Z270 Gaming K6.

Halloween jest świętem, które na całym świecie ma wiele tradycji. Jedną z nich jest przebieranie się za duchy, upiory czy czarownice. I właśnie z tym związane jest zadanie konkursowe. Należy przejść na stronę https://woobox.com/9p6dmr, wypełnić formularz i załączyć zdjęcie w jak najbardziej strasznym i zarazem realistycznym przebraniu na Halloween.

Konkurs trwa od 25 października do 5 listopada 2018 roku i jest otwarty dla użytkowników z całego świata. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonionych zostanie czterech zwycięzców. Do każdego z nich trafi jedna z czterech nagród.
O nagrodach:
Biorąc udział w zabawie można zdobyć nagrody, które pomogą usprawnić komputer. Wśród nich jest między innymi dysk SSD Plextor M8SeY o pojemności 1 TB, wart ponad 1000 zł. Drugą z nagród jest płyta główna Asrock Z270 Gaming K6 o wartości blisko 700 zł.

Wszystkie nagrody:
- Dysk SSD Plextor NVMe SSD (PCIe ): M8SeY-1 TB
- Płyta główna Asrock Z270 Gaming K6
- Napęd optyczny LiteOn ES1
- Zestaw urządzeń od Tesoro: klawiatura mechaniczna (GRAM XS), mysz (Sharur SE Spectrum), podkładka pod mysz (Aegis X3)
Załączniki

Pobierz wszystkie

Halloween2018.jpg

grafika | 1,84 MB

Pobierz
Przebierz się na Halloween, zrób zdjęcie i sięgnij po znakomite nagrody.pdf

pdf | 122 KB

Pobierz
Przebierz się na Halloween, zrób zdjęcie i sięgnij po znakomite nagrody.docx

docx | 7,09 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pogromcy mitów SSD: wpływ dysku na działanie gier komputerowych

Wokół wpływu dysku SSD na działanie gier urosło kilka często błędnie powielanych mitów. Nie ma jednak wątpliwości, że jeśli budujemy jednostkę przeznaczoną do gamingu, nośnik półprzewodnikowy jest w niej wręcz obowiązkiem. Dlaczego? Sprawdziliśmy to na przykładzie siedmi
Dyski SSD skazane na ekspansję. Co przyniesie przyszłość?

Nośniki SSD z każdym rokiem coraz mocniej wypierają dyski twarde. Do tej pory użytkowników przed tą istotną zmianą powstrzymywała przede wszystkim wysoka cena nośników opartych o pamięć flash. Ta stopniowo się zmienia i będzie zmieniać się nadal. Trendów związanych z tym urządzeniem jest jednak więcej.
Wznieś gaming na wyższy poziom z Sapphire i Plextor

Tegoroczna jesień obfitować będzie w szereg interesujących premier na rynku gier. Warto usprawnić swój komputer, aby sprostał on coraz większym wymaganiom nowych produkcji. Sapphire i Plextor wychodzą temu naprzeciw, organizując konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody - karta graficzna Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB GDDR5 i trzy różne modele dysków SSD marki Plextor.  
Pięć rzeczy, których powinieneś unikać korzystając z dysku SSD

Przesiadka z dysku HDD na SSD oznacza nie tylko rewolucję w kontekście wydajności, ale także w zakresie użytkowania nośnika. Nie wszystkie działania, które sprawdzały się w przypadku twardych dysków, będą skuteczne również w przypadku nośników półprzewodnikowych. Wręcz przeciwnie - niektóre mogą nawet zaszkodzić. Oto pięć rzeczy, których powinieneś unikać korzystając z SSD.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.